МОН шукає додаткові кошти для збільшення зарплат учителів

Міністерство освіти шукає додаткові кошти для збільшення заробітних плат учителів

МОН шукає додаткові кошти для збільшення зарплат учителів

Наразі Міністерство освіти і науки працює над тим, щоб знайти додаткові кошти для збільшення заробітних плат учителів в 2022 році.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи погодження проєкту Державного бюджету на 2022 рік.

За словами міністра, у проєкті державного бюджету на 2022 рік на сферу освіти передбачено 185,6 млрд грн, що більше ніж цьогоріч на 16,7 млрд грн.

«Розроблений Мінфіном проєкт Держбюджету на 2022 рік уперше ґрунтується на Бюджетній декларації на 2022–2024 роки і за своєю пріоритетністю передбачає залучення ресурсів, у тому числі на збільшення стипендій, розвиток інклюзивної освіти та безбар’єрного простору», – зазначив Шкарлет.

На зарплату вчителів пропонується виділити 108 млрд грн.

«Підтримка освітян та гідні умови оплати праці – ключове завдання при формуванні бюджету, тому наразі команда МОН працює над тим, щоб знайти додаткові кошти для збільшення заробітних плат», – повідомив міністр освіти і науки.

Освіта.ua
15.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна Смтроовп
Для "обурених батьків" інформую : ставка вчителя вищої категорії з 40 річним стажем - 6200. Молодий спеціаліст має її меньше, ніж прибиральниця.
ТТ
Вічна брехня.
Елена
Ставка учителя равна ставке уборщицы в школе.Надоело слышать о заботе правительства об учителях.Платят копейки и рассуждают ....
unforgiven 2
Якщо ліквідувати Службу якості освіти, ІМЗО, директорати та інші корупційні структури управління освітою, а також прочистити міністерство від плагіаторів, то український буде отримувати зарплату на рівні сусідньої Польщі!
Шевчук
Для unforgiven 2: Чиста брехня, цього не вистачить на 3% росту зарплати!!!
Коментувати
Sandomur
А може уряду краще зосередитися на тому,щоб не зростали ціни? А то все шукають кота у темній кімнаті,аж сміх збирає.
Олександр
Він про підвищення нічого не обіцяв, він сказав що вони просто над цим працюють. Подаруйте йому підручник фізики, нехай перечитає тему про роботу. Нульове переміщення зводить роботу до нуля, незважаючи на усі прикладені зусилля. Слідкуємо за обіцянками Сергія Шкарлета на сайті slovoidilo.ua.
Гостя
Де вони іх шукають? По своїх кишенях? Скільки можна дражнити суспільство "черговим підвищенням зарплатні вчителів"? Ось він - безсмертний принцип - розділяй і владарюй.
Микола
Та коли всі перестануть нити, а щось дійсно робити і те про що написала Марина має існувати, а то виходить, що вчителям і вкладатися не нада (А может лучше подумать над заинтересованностью учителей учить детей?), а хто не бажає, то нехай подумає може роботу чи професію треба змінити.
Ирина
Для Микола: А може вам, пане Микола, перед тим як завести дітей, треба подумати, чи зможете ви приділити час дитині на її виховання? Крім того а класі є і відмінники, які не байдужі своїм батькам, і діти, яким батьки не приділили достатньо часу та не навчили самостійно виконувати домашні завдання. Не перевірили як його ваша дитина виконала. Та не запитали, що було в школі, як себе поводив і в загалі, чому ходив до школи. Так як ви не приділяєте часу своїм дітям, вони не тільки самі не вчаться, а ще й заважають відмінникам, і тим дітям, які хочуть навчатися. Шановні батьки, приділяйте час своїм дітям, тільки разом ми зможемо навчити дітей.
Андрій
Ирина дякую. Ви правду кажете. Дійсно, якщо батьки хочуть, щоб дитина вчилася, вона вчитиметься, а якщо батькам ні виховання ні навчання дитини не потрібне, то ніякий вчитель ї не навчить.
Коментувати
провайдер
Влада не спить ночами а думає як же підняти вчителям зарплату, дай їй боже здоровя. Це ж треба, взагалі себе не жаліють. Аж сльоза навертається.
V
https://www.youtube.com/watch?v=SPbAxIULVTM. улыбнуло))). все высеры этих "интеллектуалов" так же полезны(в плане информативности и правдоподобности), как и чирикание воробья на ветке. Эту новость можно рассматривать как ШУМ. Чё то ляпнули, та и ладно)))
Учитель
Хм, ждём очередного "а за что учителям платить"? Гадские учителя, грабят государство. Вы не забыли сказать, что тем, кто не вакцинировался сняли надбавки и премии? Вот с этих денег и повышайте, сэкономили же! А потом расскажите, что с такими бешшэными зарплатами учителя мотивированы. А мамки вас в очередной раз поддержат, поддакивая про репетиторов (которые те же учителя...). Короче, очередной сюр. Хорошо, что последний год дорабатываю. Уступлю своё сладкое место очереди за забором.
Марина
А может лучше подумать над заинтересованностью учителей учить детей? Я думаю, что если бы зарплаты учителей зависели от того, что они вложили в своих учеников, то детям и репетиторы были бы не нужны! Сейчас такая тенденция в образовании, что учителя совсем не хотят напрягаться, а обучение детей держится на репетиторах! А если бы зарплата учителей зависела от их вклада в обучение детей, вот тогда бы учителя были напрямую заинтересованы в том, чему они могут научить детей!
Алла
Для Марина: И убрать лишнюю бумажную работу, так как если еще классный руководитель, то вообще зашивается в бумажках
Вишневський
Для Марина: Правильно( А врачей зарплата пусть зависит от вылеченых от онкологии, СПИДа, туберкулеза, диабета и прочих недуг пациентов! ЛОЛ!ЛОЛ!ЛОЛ!ЛОЛ!
399
Для Марина: если бы зарплаты учителей зависели от того, что они вложили в своих учеников. Впихнуть невпихуемое невозможно.
Коментувати