Cередня зарплата в Україні складе 15 тисяч грн, –  прем’єр

Середньомісячна зарплата в Україні наступного року складе майже 15,5 тисяч грн

Cередня зарплата в Україні складе 15 тисяч грн, –  прем’єр

Середньомісячна зарплата в Україні наступного року складе майже 15,5 тисяч гривень.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, Кабінет Міністрів затвердить проект державного бюджету на 2022 рік на засіданні 15 вересня передасть його до парламенту.

«Одна з важливих новацій бюджету, яка ґрунтується на указі Президента України, — це встановлення мінімальної зарплати лікарів на рівні 20 тисяч гривень, а мінімальної зарплати середнього медперсоналу — на рівні 13,5 тисячі гривень. Відповідно, середня зарплата лікаря наступного року перевищить 22,5 тисячі гривень. Загалом середньомісячна зарплата в Україні наступного року складе майже 15,5 тисячі гривень», – відзначив Шмигаль.

Прем’єр-міністр також звернув увагу на важливі соціальні ініціативи, закладені в проекті бюджету. Зокрема, планується забезпечити житлом учасників АТО зі статусом внутрішньо переміщених осіб, на що в проекті бюджету закладено 5,5 млрд грн. Також із 1 січня 2022 року до 2 тисяч гривень зросте мінімальна стипендія для студентів закладів вищої освіти та в 2,5 раза зростуть стипендії для студентів закладів професійно-технічної освіти.

«Видатки бюджету зростуть на більш ніж 100 млрд грн. Дефіцит бюджету знижується з 5,5% цього року до 3,5% наступного року. Стратегія уряду полягає в зменшенні дефіциту та державного боргу, а також його переформатування з акцентом на внутрішні, а не зовнішні запозичення», — підкреслив прем’єр-міністр.

Згідно з проектом бюджету, доходи держбюджету у 2022 році становитимуть 1277 млрд гривень, що на 161 млрд гривень більше у порівнянні з 2021 роком. Витрати держбюджету складуть 1465 млрд гривень.

За словами Дениса Шмигаля, пріоритетами бюджету залишається збільшення фінансування армії, інфраструктури, медицини, освіти, соціальних програм.

Також прем’єр-міністр наголосив, що вперше в історії кошторис сформовано на основі бюджетної декларації на 3 роки, що забезпечує його реалістичність.

Освіта.ua
14.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Шмигалю таку "середню" зарплату і його заступникам, бо вона відповідає рівню їхньої "діяльності". А український учитель, для того щоб якісно організувати освітній процес, повинен отримувати, як мінімум, 900 євро плюс повне державне забезпечення сучасними навчально-методичними та матеріально-технічними засобами. Паперотворчість ліквідувати! Потрібно працювати на учнів, а не перевіряючих, які ніколи не бачили школи, бо навчалися в допоміжній.
Світлана
Дай Боже, щоб лікарям повезло аж на 20000 грн. А то вчителям обіцяють роками, а віз (із 7-10 тисячами) і досі там.
Xayc
А уточнить сроки, у кого, в какой именно "Украине", контингент и при какой инфляции не судьба? Легко быть мультимиллионером, когда на бумаге, а хлеб стоит пару триллионов. А иначе получается, что очередная зажравшаяся за казённый счёт губовафлистка вещает в ломке с будуна.
Xayc
И что будет, если снова не сбудется? Смешно.
Коментувати
Ольга Новикова
Наиболее простая, но распространённая форма вокала, объединяющая поэтический текст с мелодией. Класно!
Учитель історії
Навіщо ця інформація для педагогів? Показати, що в їхньому житті нічого й надалі не змінеться?
анубіс
Ой, боже знаємо ми про ваші середні зарплати, тиїв мясо а я капусту, всередньому ми їли голубці .
Вуйка
Зарплата рівна грошової допомозі німецького бомжа? Це перемога!
787
Печеньки за упокой для лохви і скотеняк у масках - лише дивитися, нюхати і облизня пускати.
Олександр
Стипендії підвищують за рахунок ЗМЕНШЕННЯ кількісті студентів, які її отримуватимуть. ГАНЬБА УРЯДУ І МОН.
Тарас
Для Олександр: зато новіе ліца
Коментувати
Местный
"встановлення мінімальної зарплати лікарів на рівні 20 тисяч гривень, а мінімальної зарплати середнього медперсоналу — на рівні 13,5 тисячі гривень" - очень рад за врачей, но это сайт педагогические, вроде же, да? Особо рад за санитарок, зп у которых будет как зп у двух молодых учителей...
Вчитель
Для Местный: У трьох молодих учителів!!!- щось недорахували!
кто
ты лучше вспомни как тебе в прошлом году зарплату подымали устами министа... вот так же и врачей с санитарками скорее самих еще доплачивать заставят
Коментувати
Юля
Нормально... Санітарка- не менше 13,5 тисяч, а молодий вчитель - мінімалка. В тій державї буде колись якась справедливість?
Вірю шмигалям))
Для Юля: Ви кому, цим збльовкам вірите, та вони не дихнуть як не збрешуть. У мене жінка - медсестра, зарплата - 5500. А середня по палаті- Ахмєтов- 5 ярдів, вчитель- 7 тисяч. а в середньому 2, 5 ярда))
Оол
Противно читати цього "урядовця"
ноунейм
та не дадуть ні вчителям ні медикам, ви ще досі вірете їм.
Коментувати