На Черкащині розпочалась вакцинація освітян

Спочатку вакцинуватимуть освітян, які долучені до проведення зовнішнього оцінювання

На Черкащині розпочалась вакцинація освітян

У Черкаській області почали вакцинувати освітян, які долучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки, з посиланням на інформацію Черкаської обласної державної адміністрації.

За словами заступника голови Черкаської ОДА Лариси Кошової, до області надійшла вакцина CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech у кількості майже 5 тисяч доз.

«Вона буде використовуватися для проведення вакцинації педагогічних працівників, які братимуть участь у проведенні ЗНО. Наступна категорія – це маломобільні групи населення, тобто ті пацієнти, які отримують лікування вдома та особи, які за ними доглядають», – поінформувала Кошова.

Для повної імунізації необхідно 2 дози препарату, інтервал введення – 28 днів.

За кожним щепленим вже зарезервовано другу дозу вакцини цієї ж партії.

Як відомо, У Міністерстві охорони здоров'я закликали освітян, які братимуть участь у проведенні ЗНО, вакцинуватися проти COVID-19, щоб бути в безпеці під час тестування.

Вакцинація відбуватиметься виключно на добровільних засадах.

Більше про вакцинацію від COVID-19 можна дізнатись на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua та за телефоном контакт-центру: 0 800 60 20 19.

Освіта.ua
16.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
А як бути,якщо я вакцинувався залишковою дозою Covihild,а сіновак з нею не співпадає.Нвголошую я за вакцинацію,але це має бути розплановано,а не коліть те що є.
Мысль дня
Для Вчитель: Ну влада ясно ж сказала: будемо колоти ковішилд з сіноваком. І нічого страшного, що діють вони по різному, це нікого не хвилює) Я теж за вакцинація, але через таку ситуацію краще чекати пфайзеру. Дарма вы в піддослідні кролики пішли.
Коментувати