Освітян, які долучені до ЗНО, закликали вакцинуватись

Щеплення відбуватиметься китайською вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech

Освітян, які долучені до ЗНО, закликали вакцинуватись

У Міністерстві охорони здоров'я закликали освітян, які братимуть участь у проведенні ЗНО, вакцинуватися проти COVID-19, щоб бути в безпеці під час тестування.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, коментуючи початок вакцинації працівників освіти, залучених до тестування цього року.

За словами Степанова, щеплення відбуватиметься китайською вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, що надійшла до України 25 березня.

Вакцинація відбуватиметься виключно на добровільних засадах.

Планується, що освітян вакцинуватимуть організовано мобільними бригадами з імунізації.

За координацію процесів, формування списків охочих вакцинуватись та планування графіку виїздів мобільних бригад відповідатимуть регіональні координатори з вакцинації.

Працівники освіти, які залучені до ЗНО та мають бажання вакцинуватися, можуть звертатися до структурних підрозділів з питань освіти обласних державних адміністрацій. Вони, своєю чергою, узагальнять списки та передадуть їх регіональним координаторам з вакцинації для подальшого детального планування.

У Міністерстві охорони здоров'я наголошують, що через 28 днів після щеплення першою дозою працівників сфери освіти, які матимуть бажання щеплюватися, вакцинують другою дозою з тієї ж партії вакцин CoronaVac.

Тобто за кожною особою, щепленою першою дозою, буде зарезервована друга доза із цієї ж партії.

Більше про вакцинацію від COVID-19 можна дізнатись на сайті vaccination.covid19.gov.ua або за телефоном контакт-центру: 0 800 60 20 19.

Для отримання оперативної інформації про головні освітні події приєднуйтесь до каналу Освіта.ua в Telegram.

Освіта.ua
14.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон
Це капець, якщо 50 % освітян відповіли "Так" , а це люди з вищою освітою( із статті за 13 квітня на сайті BBC Україна https://www.bbc.com/ukrainian/news-56731580: Досьє на вакцину CoronaVac наразі перебуває на розгляді Всесвітньої організації охорони здоров’я. Очікувалося , що на початку квітня ВООЗ оголосить своє рішення — схвалити її до використання чи ні. Однак рішення поки що немає.
Вчителька
нет в районной поликлинике коронавака. Один ковишилд. Звонила сегодня. Завезут когда?
Скрипач не нужен
Для Вчителька: тебя уколят тем, что есть, а скажут, что коронавак.
Коментувати
небайдужий
Але це має бути добровільно. А то директорка, з погрозами всіх примушує,але сама не вакцинувалась. Коли керівниками будуть призначати фахівців, а не дружин босів.МОН може вивчити стан справ в тих школах ,де плинність кадрів "зашкалює".
анон
Для небайдужий: Вчителів, які працюватимуть на ЗНО, будуть вакцинувати добровільно: пояснення МОЗ. Хай ваша директор "мізки" собі вакцінує
Коментувати
Маргарита
Ви думаєте, вчителі найдурніші і будуть добровільно вакцинуватися китайським непотребом? Думаю, більшість просто відмовляться йти на ЗНО. Нехай Степанови, Шмигалі самі вакцинуються і йдуть проводять ЗНО.
Родитель
Подопытные кролики, вас очень много. На вас нужно испытать вакцину)) Больше никто не согласится на добровольный тромбоз))