Всеукраїнська школа онлайн отримає 7 млн

Очікується, що за ці кошти будуть створені ще 399 додаткових онлайн уроків для школярів

Всеукраїнська школа онлайн отримає 7 млн

Онлайн платформа «Всеукраїнська школа онлайн» отримає додаткове фінансування з бюджету в розмірі 6 млн 800 тисяч грн.

Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів.

Очікується, що виділення коштів надасть можливість створити для платформи ще 399 додаткових онлайн уроків.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» вже налічує 1260 уроків з різних предметів, необхідних для забезпечення дистанційного/змішаного навчання.

«Ще 660 уроків наразі проходять етапи перевірки і незабаром стануть доступними для загального користування на платформі», – зазначає Шкарлет.

Окрім того, міністр нагадав, що Всеукраїнська школа онлайн є сучасним ресурсом для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам.

Освіта.ua
31.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валя Вальченко
17000 тис за урок? Я готова провести удвічі більше уроків (800) за 8500 грн за урок.
Ганна
Справа не в особистій техніці. Скільки часу треба учителю, щоб зробити, кісний контент. І він, не гірше, ніж пропонують. Але дякувати Богу, що щось рушилось з місця. Але трохи невідплвідність по зарачентм силам і кошторису... ????
І що?
Для Ганна: «Щось зрушило» - ще не означає «якісний контент»., навіть якщо він «дорогий» для держави. Але головне не ньому, а в методиці. З чим і як його «їсти»? Особливо, коли дітям пропонують визначитись самостійно. Зазвичай, навіть, якщо, з точки зору дорослого - «гарний контент», (як у Оксфорді:), вони голосують «ногами» в бік своїх ігор.
Коментувати
Вчитель і репетитор
17000 за урок. Круто, а від учителів вимагають на своїх пристосуваннях і не один урок на місяць, а кожен день декілька. щось у моїй голові не так, мабуть?
Оксана
Для Вчитель і репетитор: це усюди так. Багато людей на різних підприємствах працює на своїй техніці через відсутність фінансування.
Василь Данько
Для Вчитель і репетитор: Дійсно 17042 грн. за урок. в моїй голові напевно також щось не так.
Коментувати