Київські школи достроково йдуть на канікули

Через ситуацію із захворюваністю, канікули для учнів 5-11 класів розпочнуться 18 березня

Київські школи достроково йдуть на канікули

Через загрозливу ситуацію із захворюваністю на коронавірус у Києві, весняні канікули для столичних учнів 5-11 класів розпочнуться 18 березня.

Про це під час термінового онлайн-брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, рішення про перенесення дати початку весняних канікул ухвалено столичною владою через епідемічну ситуацію.

«Київ ухвалив рішення розпочати весняні канікули для учнів 5-11 класів на два дні раніше – з четверга, 18 березня. Садочки та початкова школа поки працюватимуть у звичному режимі», – повідомив Кличко.

Він також наголосив, що наразі ситуація в місті складна. У стаціонарах медичних закладів столиці перебуває понад 3 500 госпіталізованих пацієнтів. Це найскладніша ситуація для медиків Києва від початку пандемії.

«З такими темпами розповсюдження вірусу і кількістю госпіталізацій за добу вже за кілька днів місць у лікарнях не буде. До того ж, досі, попри обіцянки уряду, для киян так і не надали ліжка в закладах Національної академії наук, МОЗу та відомчих лікарнях. А це загалом – більше 11 тисяч ліжок», – наголосив Кличко.

Також мер Києва закликав мешканців столиці не бути легковажними – носити маски і дотримуватися обмежень, оскільки ситуація надзвичайно серйозна.

Як відомо, Міністерство освіти і науки радить за необхідності продовжити канікули в школах через черговий сплеск поширення коронавірусу в Україні.

Окрім того, через черговий сплеск захворюваності Міносвіти запропонувало перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класів, учнів закладів професійної освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

КОМЕНТАРІ
Багато символів. Скоротіть на
Залишилось символів 1000
Заповніть форму, або
Заповніть форму або