МОН пропонує переходити на дистанційне навчання

Міністерство освіти пропонує переводити на дистанційне навчання учнів та студентів

МОН пропонує переходити на дистанційне навчання

Міністерство освіти і науки пропонує переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів, учнів закладів професійної освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

У відомстві зазначають, що переведення на дистанційне навчання є додатковим заходом до вже встановлених карантинних обмежень.

«Додатково до встановлених карантинних заходів, враховуючи зростання показників захворюваності та рішення регіональних комісій ТЕБ та НС, спільні МОН і МОЗ рекомендації передбачають запровадження додаткових обмежень при «жовтих» та «помаранчевих» рівнях епідемічної небезпеки», – зазначають у Міносвіти.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, додаткові обмеження варто застосовувати у разі перевищення епідемічних порогів на грип та ГРВІ або зростання випадків захворювання на COVID-19.

«Передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби», - зазначає Шкарлет.

Також він повідомив, що провівши консультації з Міністром охорони здоров’я та Головним державним санітарним лікарем України, МОН радить продовжити за потреби канікули в школах.

«Прошу освітян та батьків із розумінням поставитися до таких заходів. Вони вимушені і мають на меті збереження здоров'я представників педагогічних колективів, членів родин школярів, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання», - сказав міністр освіти і науки.

Освіта.ua
15.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чому учням 5-10 класів не можна навчатися, тільки дистанційно? А 1-4 класів можна? Де логіка? Дитина будь- якого віку може бути розповсюджувачем Covid-19! Більш того, на практиці, завжди діти молодшого віку є розповсюджувачами вірусів та інфекцій!
Анастасия
Я учениця гімназії в Київській області, вчусь дистанційно і можу сказати , що знання отримані онлайн нульові
cos
Для Анастасия: Звичайно, краще коли очно, тоді знань було би більше, але що ж поробиш- все із-за коронавірусу. Не винні же у цьому вчителі. Якби влада закрила кордони у лютому 2020 року, і нікого би непустила, то тоді можливо коронавірусу не було. Але влада спеціально тоді відкрила кордон, аби його завезти в Україну.
Коментувати
Козак Світлана Олексіївна
Про дистанційне навчання дуже коротко. Це жах. Якщо не осліпнула, то ще осліпну. Однак зараз не бачу іншого шляху. Хворих усе більше і більше. Інтересу до навчання все менше і менше. Як можна зацікавити, якщо можна "злиняти" з уроку? Тобто, дистанційне навчання для тих, хто хоче щось знати, а для решти - це шанс відпочити.
Дима
Украина стала на путь уничтожения производства вакцин и вообще в целом на путь уничтожения государства. Спасибо нашему гаранту.
Василина
Чому на дистанційне, пішли 1-4 класи??? Причому в помаранчеві зоні, повторення минулого року, Що буде дальше????
Михайло
Я учень гімназії у м.Яворів і я також за дистанційне навчання або продовження канікул в перш за все це здоров’я щей до тогож йде третя хвиля COVID-19. Тому задумайтесь
valvit59
Вирішити питання щодо відвідування закладів дошкільної освіти дітьми, батьки яких захворіли на COVID-19. Батьки хворі вдома, а діти в цей час в садочку, несуть інфекцію в группу.
Оксана
Мама учня 10-го класу. Я обома руками за дистанційне. Так само як і син, адже він знає, що йому треба вчитися. Менше місяця тому помер мій батько. Причиною став коронавірус. Принесений зі школи. Діти часто хворіють безсимптомно. Бережіть себе, рідних і дбайте про оточуючих.
Віктор Добровольский
Викладач. Так, багато студентів, учнів і батьків скаржаться на дистанційне навчання. А який вихід??!!! Ми що одні такі??? Всім зараз не з медом. Люди не будьте егоїстами, думайте і про старше покоління. Моральний і психологічний стан погіршується?!! Гантелі в зуби і вперед за ендорфіном, втомився - сідай за книги, виконуй домашнє, прогулянки на свіжому повітрі з друзями не заборонені. Тримаймося!
Алевтина
Просрали вакцинацию, отказались от производства вакцины в Украине, а теперь пожинаем плоды тупости и слабоумия Зеленого Чучела. Украинцы заслужли то, что выбрали на выборах.
Віктор Добровольский
Для Алевтина: сейчас нет кандидатов без протеже. Обязательно за ним будет спрятан олигарх. Если знаете чесного кандидата, то назовите.
Коментувати
Влада
Це ганьба і сум. Дістанційно навчання - це таке навчання, яке не всім підходить. СВІДОМІ, вмотивована учні зможуть отримати знання таким методом. А ось середня дитина, яка ще не визначилася в житті, не зможе ефективно отримати знання вживу.
Віктор Добровольский
Для Влада: є шанс вмотивуватися. Не перебільшуйте.
Коментувати
Юлия
Звичайно краще буде якщо перейдемо на дистанційне навчання, з цією ситуації в країні дуже важко навчатися і страшно, хворіти ніхто не хоче а на рахунок навчання я так скажу той хто дійсно хоче навчатися і з дистанційного навчання вийде з гарними оцінками!
Сусанна
А 1-4 класс ?? Их не жалко. Что за бред. У соседки. Старшая в 7 классе. Младший 2 класс. И где логика ?
Стас
Моя школа дуже давно на дистанційному навчанні. Я хочу сказати те, що вчителі звичайно стараються, но якість таких знань мінімальна, хоча я 11 клас, то мені якось всеодно . Я просто хочу ходити в школу і знаходитися у соціумі, а не по 8+ годин сидіти перед телефоном чи комп’ютером. Особисто в мене через таку ситуацію моральне здоров’я дуже погіршилося. Бажаю усім сили пережити цей важкий період????????
Лариса
Для Стас: Дитино, жах-це коли ти хворий на ковід, коли твої близькі вмирають і у чорних мішках їх ховають, коли постковідний синдром не дає нирмал но працювати. А у соціумі будете розважати я, коли закін итсґ весь Ад. Я постійно впроваджую нові технології у дистанційне навчання, щоб двтім не було сумно. Кожен день провожу Онлайн-уроки. І я хочу жити. Я не хочу чути, що хтось ще змоїх знайомих помер... Як мухи падають.
Коментувати
Тетяна
Я вчитель, і я люблю свою роботу. І спілкування з учнями мені лише в задоволення, хоча ситуації бувають різні. Хоч я ще і не маю власних дітей, та я чітко розумію, що ніхто, окрім мене, не буде зацікавлений у її розвитку, знаннях, успіхах і т.д. У кого, як не у батьків, вчитися дитині. Не варто перекладати свої батьківські обов’язки на нянь вихователів, вчителів.... Скажете "Я ж теж працюю, щоб в моєї дитини все було найкраще, чого не було у мене...!" Найкращим для дитини буде час, який ви витратите на її, а не дорогі гаджети чи 10 мішків іграшок. Тож у такий скрутний час, приділіть дітям більше уваги, підтримки, адже для них це також стрес: своє дитинство просидіти вдома через карантин. Здоров’я всім нам і людяності.
ВЕРОНІКА
я категорично проти навчання дистанційно !я за традиційну ,очну освіту !не кожна дитина може самодисциплінуватися ТА САМОНАВЧАТИСЯ !по перше карантин незаконний в УКРІЇНІ ,ПО ДРУГЕ -ПОРУШУЮТЬСЯ ВСІ ПРАВА ДИТИНА НА ОСВІТУ :ТОМУ ВАШІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ -НЕЗАКОННІ !!!! ВИ ВСІ БУДЕТЕ ВІДПОВІДАТИ ЗА ЗЛОЧИННІ ДІЯННЯ !
Тетяна
Для ВЕРОНІКА: коли у школі помирають вчителі від ковіду, то це досить правильне рішення!
Оксана
Більшість батькам до лампочки здоров’я вчителів. "Вмре ,то друга буде вчителька, дітям вчитись треба",- кажуть. І ще, батьки мають теж відповідальність за навчання дитини,самоорганізацію дитини,допомогти адаптуватися. Зараз весь світ зіштохнувся з цими проблемами. І ще, які діти навчались систематично( не обовв’язково відмінника,а навіть на 1-6 балів), ті і навчаються , а хто дурів на уроках,ігнорував вчителя і в коговдома обгадюють вчителя при дитині, той незадоволений нічим і в результаті не може адаптуватися в нових умовах.
Жанна
Принцип навчання протягом всього життя або самоосвіта - тепер одна з ключових компетентностей; тому порада - швидше цьому навчайтесь, легше буде в майбутньому. Цифрова грамотність, диджиталізація та home schooling тепер затверджені законом, тому Ваш коментар недоречний. P.S. про свої права заявите майбутньому роботодавцю, отримаєте зразу керівну посаду)
Коментувати
♂ College boy ♂
Справжня пандемія почнеться через п’ять років, коли підуть працювати лікарі, які "навчалися дистанційно". Отоді точно нам всім ...
Жанна
Для ♂ College boy ♂: Мої колишні учні навчаються в мед.універі та коледжі. МДистанційним задоволені, викладачі стараються, за допомогою технологій та 3d моделей краще розуміють матеріал, бо не всі аудиторії обладнані відповідною технікою. Щодо практичного досвіду, його здобувають аж в інтернатурі (під час очного навчання), тому не маніпулюйте цією темою. Єдине, чого бракує, так це спілкування
Коментувати
Дмитро
Я студент 2-го кусу. Мені байдуже, чи дистанційне чи очне навчання. Я й так зараз на дистанційному. Прошу тільки одного - дозволити навчальну практику в установах, хлча б у певний час, а то проведення лише онлайн-заходів мало що дасть.
NVOU
Для мене однаково, що дистанційне навчання, що очне, однак директорка вимагає, щоб до школи всі вчителі щодня ходили.
За справедливість
Я за те, щоб школи закривали, а університетам навпаки дали більше послаблень у цьому питанні. Заклади середньої освіти не виховують спеціалістів, а лише базові знання, 95% з яких ніколи в житті не знадобляться. І ДПА ще б для 11 скасували, бо ми не люди? Ми не діти, чи що? У нас є ЗНО, його й так вистачає
Лисовский Николай Васильевич
Для За справедливість: а потім ви в разі невдачі будете плакати, що "погана" влада не дала змогу вам нормально навчатись.
Коментувати