МОН радить за потреби продовжити канікули в школах

Відомство радить за необхідності продовжити канікули через сплеск поширення коронавірусу

МОН радить за потреби продовжити канікули в школах

Міністерство освіти і науки радить за необхідності продовжити канікули в школах через черговий сплеск поширення коронавірусу в Україні.

Про це у своєму Telegram повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, після проведення консультацій з міністром охорони здоров’я та головним санітарним лікарем.

За словами міністра освіти, ситуація з поширенням коронавірусу в Україні є досить напруженою.

Він нагадав, що на території регіонів, для яких встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти, крім відвідування дітьми закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів.

«Провівши консультації з Міністром охорони здоров’я та Головним державним санітарним лікарем України, МОН радить продовжити за потреби канікули в школах. Додатково до цих заходів, враховуючи зростання показників захворюваності та рішення регіональних комісій ТЕБ та НС, спільні рекомендації МОН і МОЗ також передбачають запровадження додаткових обмежень при «жовтих» та «помаранчевих» рівнях епідемічної небезпеки, зокрема, переведення на дистанційне навчання учнів 5-11 класів, учнів закладів професійної освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти», – наголосив Шкарлет.

Він зазначив, що передусім зазначені обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби.

«Прошу освітян та батьків із розумінням поставитися до таких заходів. Вони вимушені і мають на меті збереження здоров'я представників педагогічних колективів, членів родин школярів, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання», – підкреслив міністр освіти і науки.

Як відомо, у Верховній Раді не виключили впровадження нового локдауну через темпи поширення третьої хвилі пандемії.

Освіта.ua
15.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любімова
В даних умовах , на цей рік треба відмінити обов’язкові 175 навчальних днів. Які 175 днів якщо знов канікули? В Школі влітку неможливо перебувати там жарко . Хто не був спробуйте. Під час ЗНО в аудиторії жарко коли в школі лише абітурієнти з 10.30 до 14.00 а якщо з 8.00 до 16.00 ?
Демчишина Валентина Петрівна
Я вчитель початкових класів. Громадський транспорт зупинився. Як добиратися до роботи за 15 км?
Switlana
Как по мне, то продлить учебу на лето не такой плохой вариант, а то эти каникулы по три месяца - головной боль, куда отправить ребенка, нигде таких длинных каникул нет.
Влад
Для Switlana: Ви собі уявляєте літом в +30 по 30 - 40 чоловік в класі?
Скрипач не нужен
Для Switlana: Испания, Турция - 13 недель. Да, а ты тупая шкура.
Сергій
Для Скрипач не нужен: типова яжематір, яка не знаю, куди спихнути своїх дитинчат)
Коментувати
гость
У нас каникулы 3 дня, тот осенний карантин отрабатываем. Потом летом учиться? Ві там определитесь как-нибудь.