Час використання гаджетів на уроці є обмеженим

Учителі мають не перевищувати визначену тривалість роботи учнів з технічними засобами

Час використання гаджетів на уроці є обмеженим

При використанні технічних засобів навчання під час проведення уроку вчителі мають чергувати види навчальної діяльності та не перевищувати визначену тривалість роботи учнів з технічними засобами.

Відповідні норми містяться у новому Санітарному регламенті для закладів загальної середньої освіти, що набрав чинності з 1 січня цього року.

Зокрема, безперервна тривалість навчальної діяльності з технічним засобом навчання для учнів 1-го класу не може перевищувати 10 хвилин, для учнів 2 - 4 класів - не більше 15 хвилин.

Учні 5 - 7 класів можуть працювати з технічним засобом навчання не більше 20 хвилин впродовж одного уроку.

Для учнів 8 - 9 класів цей інтервал не може перевищувати 20 - 25 хвилин.

Старшокласники можуть використовувати технічні засоби навчання на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять - 20 хвилин. Водночас при здвоєних навчальних заняттях для учнів 10 - 11(12) класів — не більше 25 - 30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15 - 20 хвилин на другому навчальному занятті.

Після занять із застосуванням технічних засобів навчання вчителями мають проводитись вправи з рухової активності та вправи гімнастики для очей.

Освіта.ua
11.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
Про перегляд цих норм вже писали давно, бо ж зникли монітори з променевою трубкою і техніка удосконалилась, але старі санітарні норми перекопіювали і назвали регламентом.
cos
Яка дурість- і що може навчити вчитетель за 10-15 хвилин в 1-4 класах? А потім батьки і МОН скажуть, що вчителі у всьому винні, бо нічому не навчили. Перетворюють школу у дитячий садок- дурдом веселка. Коли клепка стане на місце в МОН? Чим далі, тим більше дивуюся. Як би не хаяли СССР, але там вчителя поважали, а не витирали ноги об нього, як роблять це зараз МОН. При СССР діти могли розв’язати важкі задачі з хімії та фізики, була розвинута на вищому рівні математика (діти вже в 7 класі вивчали синуси і косинуси, математики і фізиці приділялося більше годин, були факультативні додаткові гуртки і краще навчалися, ніж зараз (а тепер вивчають в 10, і математика ). Були ядерні інститути- була наука, прекрасні вчені. Своїми реформуваннями доведуть освіту до ручки.
someone
Для cos: Відкрию таємницю... Діти і зараз розв‘язують задачі високого рівня з фізики та хімії, а косинуси й сінуси майже нікому в подальшому житті не знадобляться, тому їх слід поверхнево вивчати в 10 та 11 класах, як це зараз і відбувається. Якщо ви вчились у СРСР, то радянську систему освіти не можна вважати хорошою, у вашому коментарі помилка на помилці)))
Коментувати
М да!
А батьки яки з дітьми вдома займаються з малечею мають отримувати за години навчання!?
О да!
Для М да!: А ти народила, щоб за кожен їх крок гроші отримувати?
Коментувати