У Києві скасували другий етап учнівських олімпіад

Рішення щодо проведення районного етапу олімпіад було скасоване заради безпеки дітей

У Києві скасували другий етап учнівських олімпіад

У столиці України через збільшення нових випадків коронавірусної хвороби скасовано проведення другого етапу учнівських олімпіад.

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, рішення про проведення районного етапу олімпіад було скасоване заради безпеки дітей.

«Зазвичай районний етап учнівських олімпіад відбувається у школах столиці у вихідні дні. У ньому одночасно беруть участь понад 40 тисяч учнів різного віку, 3 тисячі педагогів та 2,5 тисячі працівників технічного обслуговування з різних шкіл району. Проте через стрімке збільшення нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 у Києві, вимоги «карантину вихідного дня» та велику кількість учасників олімпіад було прийнято виважене рішення. Цього року учнівські олімпіади проводитимуть без ІІ етапу», – зазначив Мондриївський.

Він додав, що разом із тим, у Києві вже 20 років поспіль знято обмеження щодо участі учнів у ІІІ (міському) етапі олімпіад, долучитися до якого може кожен охочий учень.

«Наразі Департамент освіти і науки вже доручив Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка розробити умови та модель проведення ІІІ (міського) етапу з використанням сучасних технологій», – розповів заступник голови КМДА.

Освіта.ua
16.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
А МАН? На час захисту всі здорові, тільки при олімпіадах епідемія? Якщо все скасовувати, то все. А не вибірково! Онлайн-конкурси на освітніх платформах набагато цікавіші, ніж оцей пережиток.
Євгенія
Вперше чую про те, що кожен учень може взяти участь у міському турі олімпіад. В нашій школі навіть на районний рівень не всіх охочих беруть.
Вчитель
Коли вже цей пережиток закінчиться?. Якщо олімпіади потрібні, хай би їх проводили позашкільні установи. Всякі Малі Академії наук, всякі центри позашкільні. Поки того вчителя за олімпіади діставатимуть???
Для Вчитель:
Ви, мабуть, мали на увазі, поки того недовчителя за олімпіади діставатимуть???
Коментувати
Ігор
Потрібно олімпіади скасувати назавжди. Це совдепівський рудимент і корупційна складова в освіті. Або замінити очні на індивідуальні он-лайн олімпіади без вказання школи і вчителя. Бажаючих учнів задовольнити свої амбіції буде небагато.
Рут
Для Ігор: проклятый совок и тут дотянулся. Кляті комуняки. Хорошо, все таки, что умертвили советскую школу - современная на три головы выше.
Вадим
Ось, ось учнів з амбіціями у нас небагато, з знаннями теж.
Для Ігор:
Перед тим, як писати дурниці, ти хоч би поцікавився на сайті київських математичних олімпіад, скільки бажаючих беруть у них участь на ІІІ етапі виключно за власним бажанням. А ще, скільки "совкових" країн представлені на міжнародних олімпіадах.
Коментувати
Рут
Очень жаль. Дитачки без олимпиады потеряют мотивацию к обучению. Да и коллективный иммунитет нужно выробатывать.
Назар
Для Рут: А діти мали з олімпіадами мотивацію навчатись? Якщо, на вашу думку так, то ви значно помиляєтесь!
Рут
Для Назар: Все нрмально, просто ты не смог в сарказм.
Коментувати
Ольга
Заздримо київським вчителям. Миколаївський МОІППО, за словами спеціаліста нашого відділу освіти, наполягає на проведенні районного туруу
Егор
Для Ольга: Ви мабуть погано обізнані і собираєте всіляки чутки, як раз навпаки, МОІППО "все вірішують райони, чи приймати участь чи ні. Здоров’я дітей на 1 містіі"
Нонна
На першому місТі чи місЦі?
УХ ТИ!
Для Егор: Сьогодні отримали наказ МОІППО про скасування олімпіад. А ви кажете, що вирішують відділи освіти.
Коментувати
Тарас
Зато школы забиты -толпы учеников без масок носятся по коридорам -обеспечивают трупы и рост заболеваемости в Киеве .
Ольга Іванівна
Колишемо повітря. Олімпіади втратили свій статус, хіба що для обраних (липових), а таланти проходять рідко. Переведіть повністю онлайн і тоді побачите скільки дійсно підтвердять свій рівень.
Для Ольга Іванівна:
Сама ти липова вчителька, якщо таке пишеш.
Мавка
Підтверджую, в нас в регіоні (Закарпаття) всі олімпіади- сплошний фарс, вчителі, що атестуються, біжать договоритися за місце, або постійно одні і ті школи виграють, вчителі яких перевіряють роботи
Х
Тіште себе теоріями змови :) Якщо не можете – то хоч визнайте.
Коментувати