Закриття шкіл не дає бажаного результату, - КМДА

Столична влада наголошує, що закриття шкіл не дає бажаного результату у боротьбі з коронавірусом

Закриття шкіл не дає бажаного результату, - КМДА

Практика свідчить про те, що закриття шкіл не дає бажаного результату у боротьбі з коронавірусом.

На цьому наголосив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Також він повідомив, що Київ демонструє непогану тенденцію щодо захворюваності на коронавірус у закладах освіти.

«Через коронавірус, окрім п’яти шкіл, закрито й 12 закладів дошкільної освіти, а також 157 груп у 140 дитсадках. Це непогана тенденція у навчальних закладах, проте загальна ситуація в місті – невтішна», – зазначив Мондриївський.

Окрім того, за словами чиновника, зараз першочерговим завданням столичної влади є організація безпечного навчального процесу та забезпечення дітей засобами для дезінфекції.

«Дуже прошу усіх, пам’ятайте, що наш найдієвіший захист – свідоме ставлення до небезпеки вірусу. Не нехтуйте протиепідемічними заходами та подавайте приклад дітям», – наголосив Мондриївський.

Він зазначив, що в столиці лише 5 шкіл залишились на дистанційному навчанні, а також 355 класів зі 135 шкіл все ще знаходяться на самоізоляції.

Освіта.ua
10.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
5000учнів офіційно і 1000 вчителів, які заразили власні родини це дрібниці.(і це тільки офіційно!) Міністри та інші співробітники з ними не контактують. Отже хай і далі поширюють.
Teacher
Бо ж вчителі та учні не хворіють!! В них хіба що кашель, нежить, та температура... Звичайне ГРЗ???? Щей повністю всим забезпечені.
Оксана
Судячи з того, як наживаються люди, близькі до влади, на масках, тестах, дезинфекторах, захисних костюмах, апаратах ШВЛ, кисню, КТ, які призначають, де треба і де не треба, карантин буде тривати ще довго, можливо, і справді все це заплановано до 2025 року чи й довше. І що, діти мають сидіти на дистанційці 5 років? Та діти не просто отупіють - вони збараніють! І здичавіють без спілкування! А очі? А які іще хвороби діти зароблять від постійної ізоляції, сидіння на дивані і малорухливого способу життя? Застуди були, є і будуть, хто хворий - хай сидить вдома і лікується, а всім решта дітям треба нормально вчитися!
Олена
Мало хворих, тому потрібно дітей відправляти, нехай переносять вірус. Самі діти майже не хворіють, зато класно переносять на дорослих. Мало хворих, мало здихають. Вводять план Б.
Галина
Добре,що чиновники це розуміють.Нарешті хоча б у чомусь схожість з цивілізованими країнами.А щодо вчителів,потрібно піднімати питання страхування,а не закриття шкіл.А хворіють зараз усі:і вчителі в тому числі.І будуть хворіти навіть тоді,коли закриються школи.
Українці
Влада правильно зробила, що прийняла положення про дистанційну освіту. Але біда в іншому. Якщо на рівні школи ніхто не хоче переходити на відеоплатформи навчання, ви нічого не зробите. В такому випадку навіть тих 30% часу, ніхто не працює синхронно. По-перше, треба таки дослухатися до громадськості і встановити законом термін онлайн заняття. Наприклад 30 хв у 1-5 класах і 35 хв у 6-11 класах. Обов’язково запровадити перерви 20 хв для 1-5 і 15 хв для 6-11 класів. Наступним кроком має бути загальнодержавний моніторинг якості підключення шкіл до Інтернету. Після того моніторинг дистанційного навчання.
гість
Так робіть те, що дає бажаний результат, але вже робіть щось! Чого ви чекаєте, коли вимруть вчителі, яких, як нам сказали, забагато? Вчителі вже звільняються!
вчитель
Всі мої знайомі лікарі не пускають власних дітей до школи. Може вони дурні ? І я б не пустив, проти в мене діти дорослі
Галина
Для вчитель: А у нас в у класі вчиться хлопчик з сім’ї медиків.Він регулярно відвідує заняття.Сумніваюся,що є лікарі,які не пускають дітей в школу.Дивно виглядає,коли батько чи мати у групі найвищого ризику захворіти,а дитина вдома.Хіба що бояться заразити інших,бо в іншому випадку це виглядає безглуздо...
Коментувати
Володимир
Полностю согласна. Тем Болле ковид будет годами и переболеет почти все(знаю, что сейчас буде куча хейта, типа, что ты предлагаешь природный отбор бла бла была) Ребята, как бы нам не хотелось, 80% переболеет хоть за 2 года, хоть за 5 . И не льзя остановлювать жизнь из-за этого. А сидеть дома ну такое. Во-первых, вы станете слабее и хрен знает чем вы заболеет(не дай Бог тем, где смертность не 0,5% , 50%.) Во-вторых, портить и так убитую экономику тупо. А во-третих, людям нужно нормальное жить, а никто не хочет провести несколько лет своей жизни, как-будто в апокалипсе.
ого
Для Володимир: Виходить, що вакцини не буде до того часу поки 80% не перехворіє. Це такий план, чи що?
гість
Для Володимир. Распоряжаться вы можете только своей жизнью, а не посылать чужих вам людей нянчить ваших детей в битком набитом классе. И не вам судить, всем переболеть или не всем и в какие сроки. Не много ли на себя берете.
Інна
Для Володимир: А Вам багато дало очне навчання? Судячи з того, як Ви пишете, Вам що очне навчання, що дистанційне - результат один. І більшості нинішніх учнів також.
Коментувати
Мати учня
В більшості випадків директори переховують справжню кількість хворих. В жовтні, в классах не було по 15-17 учнів з 30, а передавали 5. Класи об`єднували по 2, так як нікому було працювати.Так відбувається завжди. Особливо в період загострення ГРВІ. Тому офіційні дані значно занижені.
Мама
А чому б не зайти в школу без попередження і не перерахувати вчителів і учнів. Статистику директори приховують, більша частина учителів хворіє, учні хворіють, якщо немає температури, йдуть до школи і розносять інфекцію, тестів не призначають ні вчителям, ні учням. Учителів взагалі за людей не вважають: більш - менш здорові весь час на замінах. за день в учнів може бути по 3-4 уроки з одного предмету, бо інші вчителі хворі. Яка користь від такого навчання? Видимість? Чому не дистанційне навчання? Чому для переходу на нього дитина обов’язково повинна бути інвалідом? Основне завдання зараз: пережити пандемію, чи уряд вважає інакше? Він не чує вірусологів та інфекціоністів?
Інна
Дуже гарний результат дає закриття міських, обласних адміністрацій. Не просто закрити, а розігнати вас усіх поганою мітлою. І ви побачите, який буде чудовий результат.
не професіоналам
Якби освіту не відправили на вимушені канікули, число хворих сьогодні це 12 000. Щоб оцінити ефективно, чи не ефективно закривати школи. Ви маєте закрити їх всіх не менше, ніж на місяць. А тоді робити висновки. Зрештою є вибір. Змішана форма. Але рішення за закладами освіти. Учні легко переносять коронавірус. Але вони його так само, як інші хворі його розносять. Це і впливає на кількість хворих. Питання не втому, що ви хочете щоб усі вчилися. Лікарні заповнені майже на 100%. Якщо ви цього не розумійте, тоді який ви чиновник. Пристосуванець.
Ольга
Звісно, що закриття окремих класів і шкіл не дасть бажаного результату. Добре, що ситуація у школах Києва ще більш-менш ... А що робити у регіонах, де не залишилось вільних місць у лікарнях? А якщо місця і створюють, то лікарів не вистачає! Хто людей лікувати буде? Інтерни? На волонтерських засадах? На мою думку, варто УСІ школи перевести на дистанційне навчання, хоча б на 30 днів. Після цього можна буде проаналізувати динаміку поширення захворюваності і робити висновки
Крик душі
Звісно, що бажаного результату не буде, якщо переводити на дистанційне навчання окремі школи, чи класи. Добре, що у Києві ситуація ще більш-менш... А що робити у регіонах, де не залишилось вільних місць у лікарнях? Нові місця створюють, але лікарів не вистачає! Хто лікувати буде? На мою думку, потрібно УСІ школи перевести на дистанційне навчання, хоча б на 30 днів. Після цього, можна буде проаналізувати динаміку поширення захворюваності і робити висновки
Аріель
Бажаного результату не дає діяльність цього ідіота в. о. першого заступника голови КМДА Валентина Мондриївського! Яким був придурком таким і залишився!
Тарас
Яка практика свідчить? Зараження відбувається масове. Діти без масок успішно заражають одне одного і учителів. Директори строго наказують учителям не робити ковід-тест бо школу закриють. Лікарі не посилають на тестування бо і без тестування по втраті нюху визначають ковід. Просто дають лікарняний на 2-3 тижні, в карточці пишуть "Общее заболевание" В кого перебіг хвороби серйозний викидає десятки тисяч гривень на лікування.КМДА не компенсує ні гроші ні втрату здоров’я.Є померлі учителі . Сиротам дулю під ніс від жирних хряків від КМДА. Профспілка мовчить, збирає грошики з смертників що йдуть у класи і регоче з них. Німі на панщину ідуть...
Алла
Для Тарас: 200%
Коментувати