В Україні посилено карантинні заходи

Нові карантинні обмеження встановлені через суттєве збільшення навантаження на лікарні

В Україні посилено карантинні заходи

В Україні через експонентне зростання кількості хворих на COVID-19 та суттєве збільшення навантаження на лікарні та лікарів запроваджені нові карантинні обмеження та встановлений карантин вихідного дня.

Зокрема, на всій території країни скасовується адаптивний карантин і встановлюється загальнодержавний карантин з обмеженнями, що діяли за попереднього варіанта карантину на територіях із «помаранчевим» рівнем небезпеки.

У Кабінеті Міністрів зазначають, що метою посилення протиепідемічних заходів є зупинення ланцюга передачі хвороби від людини до людини.

На період дії карантину буде заборонено проведення масових культурних, зокрема концертних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів за участю більше ніж 20 осіб.

Окрім того, забороняється відвідування закладів освіти групами кількістю понад 20 осіб, окрім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої і мистецької освіти.

Також заборонено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої і мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває понад 50% персоналу й здобувачів освіти.

Додатково діятиме карантин вихідного дня з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Зокрема, у вихідні додатково до обмежень буде заборонено прийом відвідувачів закладами громадського харчування, можлива лише торгівля навинос.

Буде заборонено прийом відвідувачів у ТРЦ і інших закладах розважальної діяльності, прийом відвідувачів суб'єктами господарювання у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, окрім торгівлі продуктами харчування, паливом, лікарськими засобами та медичними виробами, ветеринарними препаратами і кормами.

Освіта.ua
11.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Цікаво,а ви би в майбутньому хотіли звернутися до лікаря який все навчання провів дистанційно?
Виктория Владимирова
Шановні! Многа букофф! Підписуйте петицію про відміну олімпіад. Тільки 3131, а потрібно 25000!. В Україні три тисячі вчителів? Чи батьки готові відпустити своїх дітей у ковідник? Підпишіть петицію: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/3735 Подбайте про себе та своїх дітей!!!
Галина
Для Виктория Владимирова: Ви розумієте, що ця петиція не набере 25000 голосів? Ні, то я Вам поясню: скільки дітей бере участь в олімпіадах? Скільки батьків заперечують проти участі? А скільки вчителів? Скільком з них (вчителям та дітям) доводиться кудись їхати (багато хто бере участь навіть у обласних в своєму місті)? В самому місці проведення "соціальної дистанції" дотримуються і так (діти мають сидіти далеко один від одного аби не списували). Максимум Ви наберете 5-6 тис. голосів. Якщо не хочете брати участь, то просто не беріть, бойкотуйте. Олімпіади справа добровільна. Хто захоче, той візьме участь.
Для Виктория Владимирова:
Слава Богу, що в Україні разом з вами лише три тисячі дурних вчителів.
Коментувати
Міша
Тобто якщо в моїй групі в університеті 28 людей, то в нас буде дистанційне навчання?
Я
Яке це посилення? Коли школи відкрили? До кафе, на різні, релігійні масові заходи ходять одиниці порівняно з тим, яке скупчення у школах. Діти теж хворіють і вчителі. У нас одна вчителька вже місяць у реанімації 80% ураження легень. Переведіть школи на дістанційне навчання!!!
Вчитель
У Поліському районі одна вчителька померла від Ковіду, декілька хворих...по різним школам. І всім начхати!!!! Працюємо далі. Є класи, де половина дітей ходить...і теж начхати!!! Будемо чекати поки 50% хоча б зляже. Вірус розповсюджується! Хіба це не бачите? Чому б не зробити карантин хоча б на місяць-два, а навчання продовжити влітку. В чому проблема? Чи ждемо поки по коридорам лікарняні ліжка стоятимуть? Почитайте статистику Греції, цифри, і вони!прийняли рішення закрити учбові заклади, аби запобігти! розповсюдженню!!!! А ми ждемо 50%. Що ж за країна така.
Елена
https://petition.president.gov.ua/petition/107608 петиция за перевод детей на дистанционное обучение. Подписываем кто заботится о здоровье своих детей
НатальяНаталья
Переведите детей до конца года на дистанционное обучение ! Здоровье дороже всего ! Власть себя и своих близких защитит всегда . Почему не слышат врачей , человек за 2-3 дня ,до того как он начнёт себя плохо чувствовать , заражает ковидом больше всего , при этом внешне он выглядит здоровым ! Власть непрофессиональная , некомпетентная , безответственная ! Детей как ни всем не бывало отправляют в школы , а если родители боятся , то ответственность за обучение лежит полностью на них . Директор имеет право ввести дистанционное обучение , но пренебрегает свои правом , в угоду кому ?
Елена
Переведите школы, университеты, колледжи на дистанционное обучение. А людям дайте работать, когда они хотят и могут. Каждый сам выберет идти ему в кафе на выходных или нет. А детей надо разъеденить, они народ подневольный,как и учителя.
Адекватный
Оптимальный вариант для учителя сейчас - уволиться и бежать подальше от ковидной школы, он банально даже за год не заработает на лечение ни своё, ни своих родных. Учителей используют, как мамок и нянек сейчас, миллион замен, ноги тащишь как вол, работа неблагодарная, опасная и безденежная, у нас уже в коллективе 5 заявлений на увольнение, решили не рисковать.
Linda
Для Адекватный: У місті хоч є куди тікать, а в селі і на ферму не проб’єшся - роботи немає!
Коментувати
Гість
Це називається ’’посиленням карантинних заходів’’? Хто і де бачить ’’посилення’’ і хоча б натяк на боротьбу з коронавірусом? Число хворих вже більше 11 тисяч! Якщо ви не помітили, то кількість інфікованих почала різко і невпинно зростати від початку вересня. Я розумію, що діти мали піти до школи. Але ж зараз ситуація наближення до апокаліптичної, а дітей до школи женуть! Школи треба не відкривати, а перевести на дистанційне навчання, хоча б на місяць! Навчальний матеріал можна надолужити, а життя, на жаль, не повернеш
мда
Правильно буде написати школам наказ. 1-4 клас очна форма навчання. 5-11 дистанційна або змішана. Інакше не розуміємо. Як саме посили карантин. Європа школи закриває, а ми при 11 000 відкриваємо. Де логіка ? Влада створює всі умови щоб повторився Італійський сценарій. А місцеві чиновники його повторять. Сумнівів не має.
Небайдужа
Значить, все ж таки вирішили, що всіх - ’’під танки’’? Для чого були потрібні опитування ’’про переведення на дистанційне навчання’’ і ’’проведення олімпіад’’? Видимість чого намагались створити? Того, що хтось дослухається до думки батьків, чи вчителів? Вибачте, але на нас всіх сьогодні просто плюнули. Навіщо залишати відкритими ’’’вулики’’, де зараз найбільше поширюється захворюваність, запроваджуючи ’’карантин вихідного дня’’? Ні логіки, ні совісті! Суцільна ’’турбота’’... Ганьба!
гость
Для Небайдужа: я звільняюсь з понеділка, просто боюсь за життя своє й своїх близьких
Коментувати
батьки
Якщо влада дозволяє роботу шкіл. Тоді влада має забезпечити викладання предметів. Адже до цього часу, більше предметів не викладалися в школі, ніж викладалися.
діти
Для батьки: пора займатися своїми дітьми, а не по іспаніях та португаліях шаритись
Коментувати
123...
Так по дебільному написати пояснення до дій дебільної влади могли лише дебіли від освіти для дебілів, які за дебільну владу проголосували.
Галина
Чому в Старосамбірському районі не відміняють предметні олімпіади. Вони проходять по вихідних (КАРАНТИН ВІХІДНОГО ДНЯ). Вчителів нікому не шкода (премію на день вчителя у вигляді 20% - це можна!!!)
Для Галина:
А за що тобі давати премію? Провела уроки - отримала зарплату. Не хотеш готувати до олімпіад - нема премії.
Коментувати
А в цілому влада права
Лишається тільки одне, кожа область яка йде в супереч цим нормам. А у нас є такі регіони. Бере на себе повністю відповідальність з кількість хворих та переповнені лікарні. А народ нехай сам вирішує. Правильно місцева влада робить, чи ні. Існує окрема думка щодо норм про закриття шкіл. Ви звідки взяли 50%? Подивитися на вас, так Covid-19 навіть не рівня ГРВІ. Адже коли у школах на ГРВІ хворіли 20% учнів. Школу закривали на карантин. Тепер має злягти 50%. Але і у цьому вас підтримую. Досвідчені керівники переведуть школи на змішане навчання. Решта буде закопувати заживо своїх підлеглих, учнів та батьків. У регіонах без сумніву повториться Італійський сценарій. Хоча вони цього заслужили. Тому що самі цього хочуть. Тим не менше влада мусить дозволити свідомим керівникам і батькам обирати дистанційну форму здобуття освіти. Не треба на м’ясо пускати тих, котрі свідомо цього не хочуть. Це порушення прав людини. Говорити відкрито, школи зривають дистанційне навчання. Не цінують.
А в цілому влада права
І починають цінувати тільки тоді коли, вже пізно. Інколи безповоротно. Знаємо випадки, коли помирали від Covid-19 учителі. Але що вчитель для міністрів або комісії з техногенної безпеки. Сьогодні один, завтра на його місце прийде інший. От і вся проблема. Тому закликаємо дозволити рішенням педради та за згодою батьків школам переходити на дистанційну форму. Решта вся відповідальність за життя і здоров’я усіх учасників процесу на директорах, батьках та самих учителях. Як вирішать, так будуть мати.
Наталья
Директор і так має право перейти на дистанційну форму , але просто ігнорує цю можливість .
Коментувати
Не зрозуміло!!!
Тобто "Червоної" зони не має. І з понеділка всі йдемо до школи? Дайте пояснення!
Анастасия
Да колледжи,училища,техн... икумы,школы,университ... еты... нужно закрывать ,студенты контактируют с друг другом,учителя с ними,а потом несут это всё к родным,другим друзьям с других универов,тоже и про школьников. А теперь в "оранжевой зоне" все будут ходить как не в чём не бывало,больше касается студентов,которые разделены на группы. Почему никто не думает за этой группой населения?
.марія
Для Анастасия: лучше пусть закроют школы, а универы откроют. Вы понимаете, что ни врач, ни архитектор, не банально какой-то артист та и другие профессии в принцепе тоже не выйдет нормальным если будет целый год на дистанционке. Особенно меня убивает какие врачи у нас будут через 10 лет из-за этого карантина. Не будет кому лечить реально опасные болезни.
Коментувати
Прошу допомоги
"Окрім того, забороняється відвідування закладів освіти групами кількістю понад 20 осіб, окрім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої і мистецької освіти." поясніть мені темній - як це??? Тобто у дитсадку можна, щоб його відвідувало більше 20 дітей????
Анонім
Для Прошу допомоги: виходить що так.В садках люди ж не працюють, а так.. їм головне в групи понабирати багато дітей, а ви сидіть і заражайтесь
Коментувати
Світлана
Навчання в школах у "червоній" зоні буде відновлено? Дистанційного навчання більше не буде?