Учні 5-11 класів перейдуть на змішане або дистанційне навчання

У Міносвіти повідомили, як відбуватиметься навчання школярів після завершення канікул

Учні 5-11 класів перейдуть на змішане або дистанційне навчання

Учні 5-11 класів після завершення канікул продовжать навчання у змішаному або дистанційному форматах залежно від епідемічного рівня. Учні початкової школи продовжать відвідувати заклади освіти.

Про це у своєму Telegram повідомив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, повторення весняного локдауну є найгіршим сценарієм.

«Наша позиція: діти мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту. Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде «червона» зона, залишиться на дистанційному. На жаль», - наголосив в.о. міністра.

Він також наголосив, що повернення до звичного життя відбудеться за умови неухильного дотримання карантинних рекомендацій МОЗ.

«Хочу поінформувати, що ми спільно з МОЗ будемо забезпечувати навчання 1-4 класів в очному форматі (після канікул), а 5-11 класів – залежно від епідемічного рівня: у змішаному або дистанційному форматах. Так само, як учні та їхні батьки, ми розраховуємо на найкращий сценарій, але продовжуємо готуватися до різних викликів», - зазначив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
21.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Дистанційна освіта - не освіта взагалі ! Не варто брехати собі і заспокоювати себе ! Все зроблено для того, щоб на Україні виросло покоління невігласів. Жодне піклування про здоров’я дітей не може бути спекуляцією щодо перетворення наших дітей на дурнів позбавлених майбутнього. Навчання має бути чітко організованим, систематичним, безперервним процесом під керівництвом вчителя. Все решта імітація освіти, яка є прикриттям для знищення системи освіти взагалі.
Влад
Для Анастасія-25% вчились колись, а тепер і 5% не буде!Який зміст кажуть вони!
Коментувати
УХ ТИ!
Відділи освіти тим часом видають накази про проведення предметних олімпіад. Як дібратися до міста, якщо автобуси беруть тільки сидячих пасажирів, і навіщо збирати до купи дітей із різних шкіл?
Тарас
Якщо в новій чверті не введуть дистанційку буду звільнятись. І Вам рекомендую. У моїй школі вже 3 учителі заразилось 1 в реанімації. Ні компенсації ні страховки.
Віктор
Нарешті дійшло до нашого Міністра ,що дітям потрібно нормальне навчання у школах ,і наші діти цього варті
Імя
Для Віктор: ваші діти варті, щоб ви ними займалися, а не скидували їх в школу, щоб вони вам не заважали жити.
Коментувати
Батьки
А навчати хто буде дітей? Вчителі відпочивали всю весну. Тепер знову будуть? Чи прикриватимуться карантином?
гість
Для Батьки: Щоб ти, негіднику, усе життя так відпочивав, як я у Зумі навесні. Ти просто скотина!
Анатолій
Для Батьки: Приходьте в школу, вакансій повно, нічого не робити і отримувати величезну зарплату. Я сам ліг через хворобу і всю свою родину поклав.
Анатолій
Для Батьки: Якщо конкретно якийсь вчитель не вчив вашу дитину, то це не всі ВЧИТЕЛЯ України. По одному не слід рівняти інших, чи Вам важко це зрозуміти?
Коментувати
unforgiven 2
Нехай оте чмо, Шкарлет (в народі "залупа") відмовиться від міністерської зарплати, прийде працювати в школу і власним прикладом доведе ефективність змішаного навчання.
Яся
Ні держава, ні батьки сьогодні учителів і членів їх сімей за людей не мають... А хтось подумав, що урок в масці не проведеш! Хоча, їх так і не видавали... Дитині не скажеш: "Не підходь!". І оцінки за зошити ніхто не відміняв - потрібно перелистати кожен. Заражаються учителі сьогодні масово. Хворих багато: дома, в лікарнях... Лікуються за свій рахунок. Контактних ніхто не тестує. Діти розносять хворобу всюди, бо тісно контактують з друзями і сімями. Якщо ваша дитина ще не присесла додому С-19, то це справа часу. Школа сьогодні - розсадник С-19, а учитель - смертник! Хоч би районо і їх бувші методкабінети нарад не проводили, але ж для цього їм потрібно опанувати дистанційні форми проведення нарад і керуватись здоровим глуздом... Одне і інше - проблематично, а МОН тепер наказів не видає, лише - рекомендації. "Шлях в один кінець..."
Учитель
В останні тижні 1 чверті у класах проводили лише по 3-4 уроки. На більше учителів не вистачало: ковід, пневмонії, частина - в лікарнях, контактні на самоізоляції. Задіювали усіх: психолога, бібліотекарів, педагога-організатора. Ефективність такого навчання?.. Лист про діагноз захворівшого вчителя і потребу в ізоляції інших учителів, чи учнів у школу приходив із запізненням на 7-10 днів. І КОНТАКТНІ ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС ПЕРЕБУВАЛИ В КОЛЕКТИВІ, ЇЛИ В ЇДАЛЬНІ З ЗАГАЛЬНОГО ПОСУДУ. Про те, що у якогось учня хворіють батьки школі взагалі ніхто не повідомляв. Тільки деякі батьки за власною ініціативою. Частину учнів батьки з температурою 37,2 спокійно відправляли в школу!!! 80 % батьків переживають не за якість освітнього процесу (на дистанційному випускники, які працювали, в минулому році показали на ЗНО чудові результати). Батьки не хочуть займатись своїми дітьми... Чому б не задуматись їм, що дитина принесе зі школи крім оцінок і чим нагородить усю сімю???
Учителька
Для Учитель: Ніби про нашу школу
Коментувати
Алла
Козлы тупоголовые . Делают нацию идиотов . Хорошо, когда есть средства на доп занятия , а у многих нет . Дети на дистанционке не учатся .! Сами идиоты и поколение делают подобное себе ...
Воспоминания.
Для Алла: Нехай хворіють та вмирають?
Vlad
Для Алла: Коза остроголовая! Учаться те, кто хочет учиться! Хоть дистанционно, хоть в классе.
Анатолій
Для Алла: Ви напевно здивуєтесь, але для успішного навчання не потрібні додаткові кошти, а потрібно весь час систематично з народження приділяти своїй дитині при цьому її направляючи і мотивуючи.
Коментувати
гість
Чому в театрі глядачі знаходяться в масках при 50% заповн.ваності, а в класі напхано в маленькому приміщенні 35-40 учнів без масок та вчитель або задихається у масці, або вимушенийзняти , бо діти нічого не чують? Та чи допомагає та маска в таких умовах?
гість
крім небезпеки, як бути вчиелю. якщо в розкладі уроки початкової ланки у нього 1,3 та 5 або 2 та 5? Плювати в стелю? як проводити інші уроки в старших класах онлайн за розкладом? уночі? в школі умов немає. це все з домашньої техніки та самостійно оплаченого інтернету. до речі. Жах, яке ставлення до вчителя!!!
Сергей Лимонов
«Талановита вчителька, професіонал вищої категорії, найкраща мама та кохана дружина» - ось так відгукуються рідні про тепер покійного педагога Валентину Драбович, передають Патріоти України з посиланням на 33 канал. Жінка викладала історію у 31 школі, але, після тривалого лікування її життя забрала корона-інфекція увечері 20 жовтня. До останнього тести на корона вірус були негативними, але посмертно інфекція підтвердилася. Її донька – медсестра, яка також перенесла ковід та чоловік наразі важко переносить хворобу. Церемонії прощання не відбудеться. Але освітній заклад, в якому вона працювала вшанує пам`ять померлої.
Поясніть
Для Сергей Лимонов: не хочу нікого образити ковід є але крім ковід є ще інші хвороби про які забули І вчитель не вчитель хвороба не перебирає.В нас років 15 тому вчителька померла 45 років,піднявся високий тиск.Молодша донька ще школу не закінчила.А недавно в лікарів донька померла 19 років від ковід ,вони мають ходити на роботу?чи переводитись якось може хтось знає як на дистанційно?Проблема в тому що в нас в державі ми не захищені гроші розкрадають брешуть і ніхто не несе відповідальності.А як лікуватися то за свій кошт.Тимошенко була у важкому стані-помолоділа на 20 років,Порошенко стан погіршився чи навіть у важкому не пам’ятаю через 2-3дні виписали вже їздить по містах!А бідне як захворів або помре або пів року відходить.Це знищення українців або ковід або освітою-дибілізація нації.Скажіть може не так?
Коментувати
Учитель
Проблема в том, что школа для родителей - камера хранения для своих чад, пока они деньги зарабатывают, ну а куда же они их денут. А учителя сейчас - смертники, которые должны работать, пока не вынесут на цвинтар. Дорогеньки, вы как хотите, а я уже на увольнение написала, репетитором больше заработаю.
Олександр
Для Учитель: Повністю підтримую. Ми з дружиною вчителі математики. Працюємо в одній із Київських шкіл. Маємо вищі категорії та педагогічні звання. Захворіли ковідом. За три тижні лікування витратили більше ніж заробили за місяць роботи в школі. Слава Богу допомогло репетиторство по Скайпу. Дохід більший ніж офіційна зарплата в школі. Не треба псувати нерви та здоров"я. Теж будемо писати заяви. Ніякого резону працювати в даній ситуації не бачу.
Сергей Лимонов
На Вінниччині коронавірус забрав життя 46-річної вчительки
Коментувати
гість
в таком случае обязать младшую школу находиться в масках в течение всего времени пребывания в школе.
Тарас
Для гість: как заставить? Автоматчиков прислать?
Коментувати
Учитель
Предлагают прогуляться по минному полю, не та работа, чтобы подвергать риску себя и своих родных, посылать тварей на -й, на выборах выбор очевиден
вывод
Нафиг посылать такую работу, лечение от ковида составляет полугодичную зарплату учителя и то минимум
гість
Для вывод: вчитель це покликання. ))
гість
для вывод. многие так и сделали. а еще больше в процессе. На улицу так сразу не пойдешь.... идет к тому. что родителям. хорошо знающим свои права.в скором времени придется самим становиться перед классом. За что боролись....
Тарас
Для гість: я обіцяв серце віддавать дітям а не згорівші легені
Коментувати
Варя
Якщо розуміти, що діти, в більшості, хворіють короною безсимптомно, то вчителі під великою загрозою
Імя
Заигрывание перед избирателями-родителями, не желающими заниматься своими детьми в разгар пандемии.
гість
А хто захистить вчителів? Чому все вирішують батьки? Профспілка, ви де? Питання риторичне.
Імя
Для гість: профсоюзы в этой стране - опора и поддержка власти.
Олічка
Чиста правда
Коментувати
гість
Учителей кидают на мины. А мамаш, которые выгрызли очное обучение, в школу преподавать пригласят? Имеют право.
Володимир
Для гість: какие бедные учителя. Ну а другие ж профессии как-то работают. Все равно придется, такк как вирус будет годами
гість
Для Володимир: в замкнутом пространстве с 35 детьми без масок и не соблюдающими дистанцию 7-8 часов , причем дети не одни и те же, а 7 классов в день. Кто и где работает в таких условиях? Да, действительно бедные.
Олічка
Для Володимир Всі установи працюють в закритому режимі людей в середину не впускають,згідна з тим що працюють"как-то",і при тому сруть вчителіа.Не сильно хвилюйтесь за вчительську зарплату,Бог заплатить вам в рази більше,тільки будьте порядними людьми,і навчіть цього своїх дітей.
Коментувати