67% українців негативно ставляться до дистанційного навчання

Абсолютна більшість українців вважає, що дистанційне навчання знижує рівень знань дітей

67% українців негативно ставляться до дистанційного навчання

Дві третини українців негативно або скоріше негативно ставляться до дистанційного навчання.

Про це свідчать результати експрес-опитування громадян, що було проведено компанією «Нью Імідж Маркетинг Груп» у жовтні цього року.

Зокрема, повністю негативне ставлення до дистанційного навчання висловили 30% опитаних, ще 37% оцінюють його скоріше негативно. Натомість позитивну оцінку дистанційному навчанню надали лише 8 %українців і ще 25 % відповіли, що ставляться до нього скоріше позитивно.

Абсолютна більшість опитаних своє негативне ставлення до дистанційного навчання обгрунтовує зниженням рівня знань дітей.

Понад половина респондентів наголошують, що вчителі не можуть ефективно і повноцінно організувати дистанційний урок.

Також половина громадян наголошують на тому, що діти під час дистанційного навчання не мають можливості соціалізуватися та повноцінно спілкуватися з однолітками.

Третина респондентів наголошує на тому, що недоліками дистанційного навчання є порушення режиму дня школярів, проблема залишення дітей вдома одних, відсутність достатньої кількості технічних засобів.

Окрім того, респонденти зазначили, що однією з перепон для організації дистанційного навчання є погана якість інтернету.

Також 66% українців висловились проти повної заборони відвідування закладів освіти.

63% повністю або скоріше задоволені здійсненням карантинних заходів у школах, зокрема, проведенням температурного скринінгу, дезінфекції, дотримання соціальної дистанції тощо.

Водночас 62% респондентів відповіли, що не отримують у школі маски та дезінфектори.

Освіта.ua
20.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Апокалипсис
А нах|уй вообще у быдла спрашивать мнение? Нах|уй его! Пусть дальше сидит в стойле, смотрит гов|носериалы и иногда вякает на освите. Не куда пиз|дюков спихнуть? Нех|уй рожать. Демократия - идеология долбое|бов, доказавшая свою ущербность. И точка.
за державу
Для Апокалипсис: Іди на... пітербидло. Лижи свому імператору!
Порада вам
Для Апокалипсис: по ваших словах,висновок:"Нах...будувати садочки, школи,здавати на ремонти?якщо "пизд..."вдома вчити?А ви самі маєте Пиз|дюка?Чи тільки вмієте ПИЗДІТ.Ви одні з влади-вона по вашому принципу робить!І зауважте,що люди мають діти і не має чого комусь вказувати хто має народжувати!Якщо батьки виконують свої обов’язки-нехай і 15-це їхні проблеми(я не говор’ю про зозуль).А ви слідкуйте за собою,якщо не можете зробити-не зліться на весь світ!Бог вам в поміч і читайте багато старих книжок і все налагодитися!І зрозумійте не всі мають можливість вдома з дітьми бути,батьки можуть залишитись без роботи і з роботи можуть додому ковід принести І не можуть всі вдома сидіти,а за що жити? Просто зараз ще грип добавиться до того всього,ще трохи 2 тиждні і школи самі по собі закриються!
Коментувати
Влад
Нема на кого залишити дітей,прийти по приколюватись,сумно вдома...це причини!А вчитись йдуть максимум 25%!!!
Дістав барановірус
Молодь сидить вдома біля комп’ютерів псують собі зір та поставу( сколіоз 2 типу гарантований), а пенсія швендяє, може пенсіонери нехай посидять на карантині
гість
Для Дістав барановірус: можете бути впевнені, біля комп.терів иа в телефонах вони сидять годинами і без дистанційки. Тут без проблем і ніто не піднімає галас.
гість
В социальных сетях, стиелялках и тд и тп они ничего себе не псують???
Апокалипсис
Для Дістав барановірус: Дол|боеб, а твои дитятки не получат сколиоз, сидя на совковом школьном стуле 8 часов? Или в школе лечебная аура присутствует?)
Коментувати
Володимир
Когда это закончится уже... Судя по всему лет через 5 , когда 80% переболеет,к сожелению это так
гість
Ще більше українців багато чим незадоволені, але уряду від цього ні холодно ні жарко. Вчителів не шкода? Чи то обслуга?
Якось так
Для гість: повністю підтримую. Я, наприклад, не задоволений необхідністю носити маску, але ношу. Також не задоволений, що для того щоб жити маю ходити на роботу і заробляти гроші на харчування, одяг, житло. Але ж хожу.
Коментувати
1
программа сокращения штата педработников в действии :)))
Батько
Мда... Відношення батьків - нехай помре, але вчений. Діти вже приносять із школи вірус. Батьки не розглядають варіант, що у дитини можуть виявитись не діагностовані раніше проблеми із здоров’ям, або що самі дорослі можуть заразитися і не перенести хворобу. Що далі? Дітей в сиротинець? Цим батькам варто було б на літніх канікулах пресувати місцеву владу, щоб винайшли можливості для організації дистанційного навчання по школах. А взагалі, в шоці від бидла, вибачте на слові, які лають лікарів та вчителів, а самі маски не носять, повсюди свої шмарклі і слину розносячі.
.катя
Для Батько: и что делать? Вирус будет годами. Нельзя закрывать все на 10 лет
Батьк
Для .катя: перестати робити вигляд, що це тимчасове явище і призвичаюватись. .Керівництво держави прої...о всі можливості опору вірусу: масового тестування немає, лікарі звільняються, лікування НЕбезкоштовне (у вас, .катя, вже відкладені тисячі грн на лікування?), відповідальності за продаж масок і купівлю бракованих тестів ніхто не поніс. Лікарні не укомплектовані! На фоні медичних проблем дистанційне навчання, це те, що реально можно було зробити! Але ж ні, держава не в смартфоні, а в глибокій ямі. Що вам робити, .катя? Зрозуміти, що в наших сумних реаліях врятування потопаючого, справа самого потопаючого. Берегти себе і свою родину. Покладатися на себе, а не на когось. Ходити в масці. Мити руки. Розставляти пріоритети. Я так розумію, що для багатьох школа - така собі камера схову для дітей, яке там навчання! Якщо б у нас була гарна освіта в школі, потрібні були б репетитори? Тож і розглядати треба проблему прилаштування дітей, в першу чергу. Дати матерям змогу працювати на 2/3 ставки із збереженням зп, наприклад. Виходити через день. Але ж це повинна бути ініціатива уряду, це економічні питання! Але ж нашому мудрому наріду всі повинні, вчителі і ті нещасні медики в першу чергу.
Коментувати
Лана
Давайте опиьаємо, чи жити вчителю, чи ні? Соціалізації їм не вистачає. Нехай хоча б прослідкувати, що іяк їхні дітки роблять у школі при офлайн. А у нас, вчителів, також до батьків є претензії. Добро, що ковід все залить на вчителів. Наче вони будуть мати менше навантаження, у тричі більше. А батьки думають, що вчителі лежать на дивані і клацають канали.тв.А хто мені верне зараз 24 тисячі за мене і мою хвору маму, скільки часу піде на відновлення нервової системи, печінки та інших органів? Ні держава. Держава відхрестилася, народ затопче, однозначно. А вы, мої, любі колеги, не мовчить, коли нас поливають брудом. Треба і нам вже підніматися і себе захищати.
гість
А хто їх питає чи вони задоволені, чи ні. Коли мова йде про життя і здоров’я, чиєсь незадоволення відходить на .. надцятий план. Сприйміть просто як факт.
Студент
Для гість: скажите это нам, студентам медикам, у которых дистанционная учеба, которая абсолютно никак не организована
гість
Для студент. Перечитайте вище. Потім ще раз. Потім ще декілька разів і ще раз.
Местный
Для Студент: Судя по тому, что вы не поняли выше написанный пост, то и на очной форме обучения вы звёзд с неба не хватали, мягко говоря...
Коментувати
Алла
та й вчителі впершу чергу в групі епідризику... вони, що не люди??? їм ніхто не доплачує за роботу в складних епідеміологічних умовах.
Марина
Для Алла: ну так пусть увольняется бедненькие. Врачи , продавцы как- то работают же
гість
Поверьте, увольняются.
Коментувати
Алла
і негативно ставимось до підняття цін...та й що з ваших невдоволень ??? Здоров’я цінніше за всі невдоволення!!!! Усім не вгодиш!!!
112233
В данный момент дистанционное обучение - вынужденная мера. При чем здесь "нравится" или "не нравится"? Такие люди интересные...
Анонім
Дистанційне навчання взагалі має свої плюси та мінуси, головне здоров’я. ❤️ Всім бажаю здоров’я та терпіння на дистанційному та в житті. ????