Для вчителів створили підручник з дистанційного навчання

Підручник містить поради з організації дистанційного навчання в школі

Для вчителів створили підручник з дистанційного навчання

Для вчителів створили посібник з організації дистанційного навчання в школі.

Посібник містить огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя/вчительки та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час карантину.

Автори посібника зазначають, що вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків.

«Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто. Але Україна не виняток — жодна держава, жодна освітня система у світі не була готова до цього», - наголошують автори.

Дистанційна форма навчання передбачає доступ до інтернету, технічне забезпечення (комп’ютер, планшет, смартфон тощо) в усіх учасників освітнього процесу, а також те, що вчителі володіють технологіями дистанційного навчання.

Методичні рекомендації складаються з двох частин.

У першій вчителі можуть ознайомитись із загальними принципами впорядкування дистанційної освіти, довідкову інформацію про інструменти та платформи, на яких можна навчати учнів дистанційно.

Друга частина присвячена конкретним методикам дистанційного навчання для початкової, основної та старшої школи.

перейти до посібника

Посібник підготовлено ГО «Смарт освіта» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Освіта.ua
06.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
считаю что дистанционное обучение - это будущее. прошу не обижаться учителям. Для правильной организации такого вида обучения - учителей должно быть БОЛЬШЕ! как минимум - один учитель на 10 учеников! И - соответствующая зарплата! Ведь правильное дистанционное обучение - это РЕПЕТИТОР по всем предметам! Я - точно -ЗА!
Свiтлана
I у страшних снах такого не бачили. Дистанцiйне навчання,. А потiм люди за принципом вiвцi Доллi. Вперёд до "свiьлого" майбутнього....))))
Марина
Фігня - діти мають вчитись в школі з вчителем. Категорично проти дистанційного навчання!!! Краще б зробили підручники за прикладом радянської освіти, вона була найкраща
Олена
Переглянувши посібник, знайшла цікаву цитату: " Уникайте емоційне перенапруження...". Питання: як уникнути перенапруження, якщо онлайн-консультацію для першого класу потрібно проводити як 5 повноцінних уроків? Зважаючи, що потрібно підготуватися до консультації, перевірити роботи і т.д. Таке відчуття, що вчителі повинні не спати, не їсти, не проводити вільний час із сім’єю і т.д. Р. S. Проводила 2 консультації щодня і під кінець карантину виснажилась. Тому, пропоную не писати посібники, а допомогти вчителю в реальній ситуації ( створити ресурс українською мовою для перевірки завдань і т.д.) І хочу сказати, що не всі перераховані онлайн ресурси, які можна використати під час дистанційного навчання.
Валерія
Відкрила цей посібник.... 36 сторінок тексту, практично все - загальні красиві слова. Із корисного - перелічені сайти для організації дистанційки, але я вже всі їх знаю. Корисної інформації для себе як вчителя не знайшла. Відсутня інформація, як діяти, коли діти перешкоджають проведенню онлайн-уроків, а в моїй практиці бувало і таке
Абабагаламага
Від 11 березня до 27 травня? Довго ж цей посібник грантоїди складали. Перекладали повільно. Може, вчителі самі трохи знають, як навчати? Чи складаєте, щоб потім кричати : "Ганьба! Не так!"?
Іван
Трохи запізно,але дуже корисно і головне- концентровано. Так,як карантини можуть стати чи не щорічними - дуже потрібна штука,особливо для дирекцій. ДЯКУЮ.
Оооо
Очередная инструкция от Сороса(.
Дмитро
Окало, а ти крім жахливої старої совкової інструкції нічого не можеш дати.
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Одним словом -ДУЖЕ ВЧАСНО!
Сил нет
Когда уже эту соросятню уничтожат? Ну присосались, твари американские(.
Сили є
Для Сил нет: Судячи з усього, ти зелений де...б.і.л. Які, в біса американці? Ти що, бояри перебрав? Чи за порєбріком так скрутно?
Дмитро
Чую від кац@пської
Оооо
Для Дмитро: Для Сили є: а вы, рогули, хоть читать научитесь для начала)
Коментувати
Ігор
А чому підручник не пише звідки чималу частину дітей забезпечити інтернетом? Де вчителям брати компютери?
Кент
Для Ігор: так вони у 95% є. Краще сказати що немає засобів і сидіти вдома отримуючи при цьому зарплату. Де у бізнесі і кому зберігають зарплату?
Фєнєчка
Для Кент: от позаздріть вчителям! Вдома сидить і гроші капають? А на роботу ходить вся така чистенька, на підборах, зачіска, макіяж, на роботі не рельси кладе, не двір підмітає. Ще й, собаці, гроші дають! За що?
Маргарита
Для Кент: А при чому тут бізнес? Бізнес повинен сам заробляти гроші. А вчителі - то бюджетники, самі гроші не зароблять. І про які 95% ти торочиш? Живеш у місті, а в селі, що на півночі України, давно був? Наприклад, поїдь у далекі села на Житомирщині (Олевський, Овруцький райони) і подивись, скільки дітей там мають хоча б простенький смартфон, не те що там ноути. І про яку дистанційну освіту там може іти мова?
Коментувати