Онлайн-курс для вчителів з дистанційного навчання

Мінцифри презентувало освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів»

Онлайн-курс для вчителів з дистанційного навчання

Міністерство цифрової трансформації України презентувало оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». У відомстві зазначають, що впровадження курсу є оперативною відповіддю на світовий виклик, зумовлений поширенням COVID-19.

Курс розрахований для новачків, які мають бажання застосовувати дистанційну форму навчання зі своїми учнями.

Під час курсу, що складається з 6 серій тривалістю від 8 до 26 хвилин, учителі дізнаються про алгоритми та комунікацію з учнями на період дистанційного навчання, а також про набір сервісів і специфіку їх використання для, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.

За допомогою курсу вчителі навчаться комунікувати з учнями онлайн, користуватись онлайн-сервісами, створювати відеоконференції, збирати файли з роботами, ставити оцінки онлайн, створювати контрольні роботи, контролювати виконання завдань, надавати консультації учням та створювати віртуальну вчительську.

Вступне слово від Оленки Северенчук, директорки з розвитку Ukrainian Global School, радниці заступника міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

вхід на платформу

Освіта.ua
23.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Дуже дякую за чудовий серіал!!!! Неймовірно приємна Оленка Северенчук- фантастично надихає та мотивує до роботи!!! Дуже ітка подача інформації! Дякую!
e160781nis
Доброго времени суток всем!) Наверное не только мне интересно, а где ж это пропал наш "хваленный " Курс ИСУО??? Могли бы и они что-нибудь создать стоящее, чтобы не было разнобоя в период карантина, тем более, что у большинства детей уже есть доступ к нему!!!(((
Olga
У країні купа ОІППО, інститутів різноманітної педагогіки.Ось нехай розроблять та запишуть онлайн - уроки за всіма вимогами, які висували для вчителів. А ми б повчилися та проаналізували.
Золушка
Для Olga: Не підколюйте ОІППО і методистів!
Коментувати
Батько
Для Галина: розробити по часах, по днях, по класах.Зробити для кожного класу по 3-4 урока,більше не треба.За тиждень вмістили би всі уроки з 5по 8класи.Але міністерству осаіти просто неає що показувати.Вони привикли,що хтось робить,а вони грошики в карман
Кашперський
Пани Вчителі! Дивіться , як уряд бореться з комунізмом - із соплями радості зустрічають гуманітарку з комуністичного Китаю?! А Сорос де? Жде коли земельку продавать почнуть, криза є , грошей немає— саме час. Все по графіку.
М
Для Василь Данько:потрібно добрий ремін і німця і тих інститутів не буде(психології).Багатьом психологам,не завадить психотерапевт,так,що ремінь і праця-це велика сила,але зараз так не можна виховувати,ото і видумують різні інститути.Ті психологи і філософи?- це дармова трата грошей.Так між іншим Камалія захистила дисертацію (точно не скажу)філософ кінного спорту,щось таке,такий інститут також є? на що ще потрібне витрачаються гроші?Як скоріше говорили: з такими людьми комунізму не побудуємо(зараз-це в переносному значенні).
Коментувати
Василь Данько
А от чим займються ці установи: УСТАНОВИ НАПН УКРАЇНИ Інститут педагогіки Інститут психології імені Г.С.Костюка Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Інститут проблем виховання Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Інститут соціальної та політичної психології Інститут вищої освіти Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Інститут професійно-технічної освіти Інститут обдарованої дитини ДНВЗ Університет менеджменту освіти Український НМЦ практичної психології і соціальної роботи ННЦ професійно-технічної освіти ДНПБ України імені В.О.Сухомлинського Педагогічний музей України
Зігі
Для Василь Данько: Вони в засадізараз. Сидять і чекають коли карантин і епідемія скінчиться, щоб вискочити, як чорти з табакерки, і знову вчити як нам працювати при цьому привласнивши заслуги вчителів під час дистанційної роботи!
Сколько их!!!!!
Для Василь Данько: ого,сколько их! И в каждом " работает", уверен, множество любовниц,друзей,кумовей " сильных мира сего". А их работа- " пшик"! Зато денег бюджетных отмывают нормально. 80% чиновников и подобных заведений вообще не нужны!
Leypciq
Вася, они тебе завещание сексотское пишут.
Коментувати
Батьківський комітет
Для батько:Правільно батько каже,хай Міністерство освіти трошки попрацює, а то звикли тільки зарплати і преміі собі великі робити.Хай вони розроблять уроки для наших дітей по всім предметам і показують по телебаченню.І хай уряд зробить знову доступне телебачення для наших людей в цей складний час!
Протектор
Для Батьківський комітет: А, що для тебе зараз не доступне телебачення? Уряд заборонив Т2? Чи ти просто навіть не вмієш налаштувати цифрове телебачення, я вже навіть не говорю про якісь дистанційні освітні програми....
мама
В тій місцевості де користувалися супутником Т2 не працює
Коментувати
Батько
Краще записали би уроки з 5 по 10 класи,так як зробили для 11класів і пустили би по національному телебаченнію.Кожна дитина могла б змогу подивитися урок.А так в баготьох інтернету немає і компів немає і телефонів крутих немає.Про яке дистанційне навання можна говорити? Нашим людям зараз не до смартфонів,кожен думає,як би то не померти,як вижити з нашою медициною і пофігізмом заробітчан,які ходять і розносять ту чуму.Батьки сидять без грошей дома,у кого і є той смартфон чи комп, то скоро і їх треба буде продати,щоб прогодувати сім,ю
Галина
Для Батько: А яким чином будуть дивитись ті, в кого в сім’є декілька дітей різного віку?
Василь Данько
Хто хоче той шукає можливість - хто не хоче той шукає ПРИЧИНУ
Коментувати
Іван
І все ж краще було б створити єдину національну платформу з численними опціями як для вчителя,так і здобувача освіти. Те,що пропонують,добре.Але для батьків і дітей клопітно і для багатьох складно. Що вчителі,користуються різними можливостями,а дітям все це треба знайти,навчитись користуватись та працювати. А на єдиній платформі,зайшов під унікальним учительським або учнівським номером і працюй.Та й відслідкувати хто і що робить можна було б. А так,гарні поради безпорадним!
ДепартаментДюсолей
Для Іван: Складні часи настали не тільки для вчителів і здобувачів освіти, щодо організації дистанційної роботи, але ї для тих чинуш, які роками нічого не роблять там, ніяких дистанційних освітніх програм не розробили, тільки вміють теревенькати! Але тепер і їх вивели на чисту воду і вони такі "бідні" тепер метушаться, як би то себе виправдати. Вони ж не очікували, що буде пандемія і їхні "результати" роботи побачить вся країна....
Коментувати