Оприлюднено постанову про виплати молодим вчителям

Грошову виплату отримають вчителі шкіл, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років

Оприлюднено постанову про виплати молодим вчителям

Кабінет Міністрів оприлюднив постанову «Про виплату допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти», якою передбачено здійснення грошової допомоги молодим учителям у 2020 році.

Зокрема, виплату отримають вчителі закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років.

Метою виплат є покращення соціального захисту шкільних вчителів.

Розмір виплати становитиме десятикратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, установлений на 1 січня 2020 року (прожитковий мінімум для  працездатних осіб з 1 січня 2020 року становить 2102 грн, - ред.).

Виплата допомоги здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Постанова Кабінету Міністрів набере чинності 1 січня 2020 року.

Освіта.ua
17.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іванна
Асистент вчителя отримає виплату??¿?
Наталя
Доброго дня. Чи може заступник директора з НВР , у якого стаж менше 10 років і має 9 годи , отримати виплату. Дякую
Наталія
Доброго дня! Чи маю я право на виплату, якщо я працюю в школі по сумісництву? Основне місце праці ДЮСШ.
Людмила
Доброго дня, чи маю я право на виплату, якщо я працюю в коледжі, педагонічний стаж 5 років, але з вересня 2019року знаходжусь в декретній відпустці?
Економіст
Для Людмила: Звільняйтесь з роботи, як профнепридатна. Ви не вмієте читати, як Ви можете комусь щось викладати.
Коментувати
Наталія
Доброго дня! Чи маю право на виплату ? Мій стаж роботи 9 років вчителем - логопедом. Запис в трудовій є. Дякую!
Ольга
Добрий день! Працювала педагогом-організатором з 2003року по 2014р, з 2014 року - учителем по сьогоднішній день, чи буде мені виплата?
Катерина
Добрий день, маю ставку педагог-організатора 2 роки , чи буде мені виплата ? Бо чомусь говорять що ні...
Туліка Дар'я
Для Катерина: директор моєї школи сказала, що педагоги-організатори не отримають виплати
Коментувати
Юлія
Доброго вечора! Педагогічний стаж 9 років. Маю 2 години в початкових класах. Чи маю право отримати дану виплату! Дякую!
Іра
Доброго дня. Я у декреті. У мене стаж 6 років. Чи виплатять мені 21 тисячу грн?.Куди звертатись?
Людмила
Добрий день! Чи маю я право на виплати, якщо станом на 1січня 2020 була на лікарняному по пологам і вагітності, а з 27 січня знаходжусь у декретній відпустці.Стаж роботи 3 роки
Юлія
Для Людмила: Добрий день, така сама ситуація, мені відмовили.)
Коментувати
Добровольська Катерина
Добридень, почала працювати в 2010 р.,без переривання,я вчитель-предметник,це мій 10 рік,з жовтня по березень була на лікарняному,в березні написала заяву на декретну відпустку,маю я право на виплату?Дякую
Інна
Доброго дня мій педагогічний стаж 6 років, але я в декретній відпустці- пішла в декрет зі школи .Чи маю я право на виплату?
Зоряна
Доброго дня.Мій педагогічний стаж 9років і 4місяці.Станом на 1 січня 2020р. була в декреті.Працюю з20 січня 2020р.Чи маю право на виплату для молодих вчителів.Буду вдячна за відповідь.
Олена
https://petition.president.gov.ua/petition/89326?fbclid=IwAR0I6Xk2d1kEUaABaMAXNy0pPu94hm44kfBwXzuAQ4CDive2PKicGBDP2hQ Підтримуйте петицію,якщо ще є такі як я.
Тетяна
Скажіть, будь ласка, чи маю право на виплату? Стаж роботи 4 роки. Прийнята на роботу як вихователь групи продовженого дня .З 2018 року була тимчасово переведена на посаду вчителя англійської мови.В цьому році також працюю як вчитель англійської мови.
Валя
Скажіть, будь ласка, чи маю право на виплату? Стаж роботи 6 років. Прийнята на роботу як практичний психолог (0,5 ставки), про що є запис в трудовій книжці. З 2016 року працюю ще і на посаді вчителя 14 год. (є наказ про призначення, запису в трудовій немає).
Olga
Для Валя: Вас фактично лише довантажили годинами. Якщо є місце у трудовій, вимагайте зробити відповідний запис.
Валя
Психологом працюю за першою вищою освітою, а вчителем - за другою освітою. Запис вимагаю. Але сказали він не вплине, так як прийнята на посаду психолога. Це дійсно так? Хочеться розібратись, можливо хтось щось підскаже?
Olga
У школі головна посада - вчитель. Ви не можете знати, як у майбутньому будуть рахувати пільговий стаж та інші пільги - усім працівникам школи чи тільки вчителям. Вимагайте запис у трудовій. У свій час постраждали педагоги - організатори. Думайте про майбутню пенсію вже змолоду.
Коментувати
Ольга
Добрий день працюю пактичним психологом, соціальним педагогом в школі, маю стаж 8 років 4 місяці. Чи маю право я на одноразову виплату 21 тисячу грн
Інна
Добрий день! Скажіть будь ласка, мене прийняли на роботу педагогом-організатором, а пізніше (2 роки) працюю вчителем початкових класів, але не має запису у трудовій книжці???
Olga
Для Інна: Вимагайте внесення запису, якщо є місце у трудовій.
Олена
Доброго дня! Педагогічний стаж 6 років. Прийнята на роботу вчителем, але маю 0,5 ставки заступника директора. Чи маю право на виплату ?
Коментувати
Вадим
Я працюю практичним психологом 5 - й рік , нам сказали,що психологи виплат не отримають, тільки педагоги які викладають предмети. Скажіть це так є?
Інна
Добрий день!Скажіть будь ласка,якщо 10 років з декретом у 3 роки ,чи маю право на виплату в розмірі 21 тис.?Стаж без декрету 7 років.
Olga
Для Інна: За вислугу років ви як хочете отримувати: 10% за 7 років чи 20% за 10 років? Отож.
Мар'яна
Для Olga: Доброго вечора.Працюю з 1 вересня 2009р. на посаді вихователя ГПД,з 2014 р.знаходилась в декретній відпустці.(1 рік і 3 місяці),з 2016 р.працюю вчителем.Чи маю право на виплату?Дякую
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!