МОН оголосило конкурс підручників для 7 класу

До переліку предметів вивчення, з яких оголошений конкурс, включено 7 назв підручників

МОН оголосило конкурс підручників для 7 класу

Міністерством освіти оголошений конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників. Відповідний наказ підписаний заступником міністра Любомирою Мандзій.

До переліку предметів вивчення та назв підручників, з яких оголошений конкурс, включено 7 назв підручників, зокрема, підручники з історії, всесвітньої історії, інформатики, кримськотатарської мови та 3 підручника з української мови для учнів з навчанням польською, румунською та угорською мовами.

Конкурс підручників триватиме до 15 травня 2020 року.

Наказ про проведення конкурсу містить послідовність проведення заходів, що мають відбутись у рамках проведення відбору підручників.

дізнатись більше

Освіта.ua
13.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Учні деяких класів вже четвертий рік навчаються фактично без підручників, бо якість ідіоти "розвантажили" навчальну програму шляхом перенесення окремих розділів і тем із одного класу до іншого.
Олена
На 6 клас підручники не привезли, а тут давай вибирай на 7. Відмивання грошей чергове.
Бєня Кац
Це все фейк. Підручники все одно напишуть грантожери з "ім.Драгоманова". А потім, будуть вимагати від дітей "прохфессорських" знань. Ви, гниди спершу сходіть у школи і подивіться на увесь той учнівсько-батьківський бардак. Знаю по нашому обласноу Лису, який нічого не тямить у школі, а олімпіадні завдання, дає університетські, які прислали "зверху" . Типовий лузер передпенсійного віку, який боїться замовити слово за дітей і колег географів. А теперешні пробні ЗНО, це ГАНЬБА!!!!