МОН визначило підручники, що надрукує держава

До переліку літератури, що друкуватиметься за бюджетні кошти, включено 45 назв посібників

МОН визначило підручники, що надрукує держава

Міністерством освіти затверджений перелік підручників та посібників, що видаватимуться за кошти державного бюджету. Відповідний наказ підписаний міністром Ганною Новосад.

Зокрема, до переліку літератури, що друкуватиметься за бюджетні кошти, включено 15 назв посібників для педагогічних працівників, 8 назв посібників серії «Шкільна бібліотека» для 5-6 класів, 16 назв підручників для дітей з особливими освітніми потребами та 6 назв підручників і посібників для учнів закладів професійної освіти.

Інституту модернізації змісту освіти доручено організувати видання і придбання підручників та посібників відповідно до потреби у такій літературі.

Під час укладання договорів з видавництвами буде передбачена згода на розміщення підручників в електронному вигляді для безоплатного доступу користувачам  строком на п'ять років.

Перелік підручників, що видадуть за кошти бюджету

Освіта.ua
17.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
А коли 7клас одержить підручники. 50% на 50% по контингенту на той час. А контингент значно зріс. А МОН все обіцяє... НУ_НУ.
Геометрія
Хтось отримав підручники з вибірково-обов’язкових предметів (інформатика, мистецтво, технології)? та нову історію для 6-го класу?
Людмила Иващенко
Для Геометрія: Історію для 6 класу отримали в повному обсязі від замовлення. Підручники з вибірково-обов’язкових предметі - ні.
Коментувати