Дисципліна в класі впливає на успішність школярів

Найкращий поведінковий клімат у класі сприяє досягненню вищих результатів у навчанні

Дисципліна в класі впливає на успішність школярів

За даними Міжнародної програми з оцінювання освітніх досягнень учнів PISA, найкращий поведінковий клімат у класі сприяє досягненню вищих результатів у навчанні. Про це йдеться у звіті за результатами дослідження PISA щодо поведінкового клімату в класі.

Більшість учнів повідомляє, що на уроках рідної мови або мови, якою проводиться навчання в їхньому закладі освіти, у їхніх класах немає проблем із дисципліною.

Учні з несприятливими передумовами для навчання частіше навчаються в класах, де є проблеми з дисципліною, ніж учні зі сприятливими передумовами для навчання.

результати дослідження

Освіта.ua
23.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола Аверін
Українські великовчені хотіли науково довести, що легше дихається там, де свіжіше повітря. Але вони ніяк не хочуть безкоштовно прийняти і втілити у життя НУШ результати нашого 12-річного експериментального дослідження закономірностей поєднання навчального успіху з навчальною діяльністю, які ведуть за собою висновок щодо прямо пропорційної залежності рівня опанування учнем основ наук від рівня самоорганізації його особистсості.
ой
Для Микола Аверін: =
Коментувати
Гріндевальд
ніколи б не подумав ,до чого наука дійшла . Цікаво,скільки було потрачено,щоб дійти такого висновку ?
Witalina
Для Гріндевальд: ЦЕ називається - "відкрили Америку". Інколи , м’яко кажучи, незручно слухати, читати давно відомі істини, які видаються МОН за відкриття.
Коментувати
Виктория Владимирова
І що робити з тими хто порушує дисципліну? Які важелі впливу? Батьки порушували і вчителів матом посилали, і діти порушують та посилають. Т - традиція! А хто захистить права непорушуючих? І вчителів, які ретельно готуються до уроку, але той урок заважає юному наркоману знаходитися у своїй комфортній купі багна.
serj
Та невже?