Виділені гроші на участь України у програмі PISA

Уряд вирішив, за які кошти проводитимуть оцінювання PISA та іспит з української мови як іноземної

Виділені гроші на участь України у програмі PISA

Кабмін знайшов гроші для участі України у програмі оцінювання PISA та на впровадження Сертифікаційного іспиту з української мови як іноземної. Відповідні зміни до постанови КМУ «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання зобов’язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва» прийняв під час засідання уряд України.

Урядовці зазначають, що з цих коштів буде сплачено членський внесок до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) за участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA. Це дозволить Україні вже цього року вперше долучитися до оцінювання.

У цьому дослідженні порівнюються освітні системи близько 80 країн світу через вимірювання компетентностей учнів із читання, математики та природничих дисциплін, прямо не пов’язаних з оволодінням шкільними програмами. Крім того, велика увага у PISA приділяється вивченню факторів, що впливають на успішне навчання учнів.

ВСЕ ПРО УЧАСТЬ УКРАЇНИ В ПРОГРАМІ PISA

Інша важлива зміна – передбачення коштів на впровадження Сертифікаційного іспиту з української мови як іноземної. Вони, зокрема, підуть на розробку навчально-методичних матеріалів та друк навчальних програм, тестів, вимог до тестів, навчальних посібників за рівнями А1, А2, В1, В2, С1, С2.

Освіта.ua
14.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів