МОН визначило претендентів на дослідження PISA-2018

До переліку претендентів на участь у дослідженні включено близько тисячі освітніх закладів

МОН визначило претендентів на дослідження PISA-2018

Міністерством освіти визначені заклади загальної середньої, професійної та вищої освіти, які є претендентами на включення до вибірки закладів освіти, що стануть учасниками основного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Усього до переліку претендентів на участь у дослідженні включено близько тисячі освітніх закладів, які представляють усі регіони України.

Українському центру оцінювання якості освіти, який координуватиме проведення дослідження PISA-2018 в Україні, доручено сформувати перелік освітніх закладів, які включені до вибірки закладів освіти - учасників основного етапу дослідження.

Також УЦОЯО має передати до структурних підрозділів із питань освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій списки учнів і студентів, уключених до вибірки учасників дослідження в закладах-учасниках дослідження.

Згідно з наказом МОН, до 01 квітня 2018 року має бути затверджений графік проведення дослідження в межах закладів-учасників дослідження.

Основний етап дослідження буде проведений з 15 квітня до 30 травня 2018 року.

Керівники закладів-учасників дослідження мають проінформувати учасників дослідження та їхніх батьків про специфіку й умови проведення дослідження PISA.

Освіта.ua
27.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Перевірити на PISA потрібно, в першу чергу, Гриневич, яка нічого не тямить в освіті, крім підписування наказів...