МОН планує вирішити проблему шкільних туалетів

МОН планує реалізувати проект «Гідність дитини», що передбачає облаштування теплих туалетів

МОН планує вирішити проблему шкільних туалетів

Міністерство освіти планує реалізувати проект «Гідність дитини», який передбачає облаштування теплих туалетів у приміщеннях шкіл. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час проведення засідання Кабінету Міністрів.

За словами міністра, сьогодні в Україні функціонує 680 шкіл, які до цього часу мають холодні вбиральні на вулиці.

«Це ганебне явище потрібно повністю ліквідувати і на це спрямоване 267 млн грн з залишків освітньої субвенції», - наголосила Гриневич.

Вона також висловила сподівання, що якщо органи місцевого самоврядування приєднаються до вирішення цієї проблеми, Україна може позбавитись цього явища.

У свою чергу прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Міністерству регіонального розвитку взяти на контроль процес облаштування шкільних туалетів в кожному з регіонів України.

Освіта.ua
27.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леонид
Холодные туалеты. У нас в университете во всех туалетах установлены унитазы типа очко, очень удобные, дверцы в кабинках не установлены. Вот так и сидим, преподаватели вместе с студентами. Только у ректора, проректоров, деканов+нач отделов отдельный туалет закрывающийся на ключ.
Леонид
Кстати унитаз очко имеет другое название "Чаша Генуя". Выходит эти унитазы делают нас частью Европы.
Коментувати
Силон
Нужно господ Винницкого , Совсун, Шарова назначить зав.школьным туалетом. Будет все рехвормировано-100%!!!!
Петя Порох
Відправте Квіта іСовсун в туалет. Там вони зустрінуть Могилянця- засранця Віницького, який є пустопорожньою людиною, амбітним грантоідом- шкідником. Ці злидні прийшли добити Україну. Не дамо!