Цікава Хімія у новому підручнику Григоровича

Видавництво «Ранок» цього року підготувало для 10-х класів новий підручник «Хімія» (рівень стандарту)

Цікава Хімія у новому підручнику Григоровича

Цього року Видавництво «Ранок» підготувало для учнів 10 класів новий підручник «Хімія» (рівень стандарту) автора Олексія Григоровича. Посібник продовжує серію підручників з хімії для 7-х, 8-х та 9-х класів, створених за авторською методикою.

Створений підручник отримав гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» і зараз бере участь у повторному виборі підручників (наказ МОН від 11.10.2018 № 1126). Повторний вибір стартував 22 жовтня.

Цього року в оновленій навчальній програмі багато уваги приділено проведенню хімічних експериментів. Теоретичний матеріал пропонується доповнювати проведенням різноманітних демонстраційних дослідів, однак на практиці це не завжди легко зробити. На це потрібен час, відповідні реактиви та обладнання. До того ж у навчальній програмі певні демонстраційні досліди позначені як віртуальні. Тому видавництво «Ранок» підготувало для нового підручника серію хімічних відеодослідів.

Перегляд цих якісних і цікавих дослідів надасть учням можливість краще засвоїти матеріал, допоможе формувати дослідницькі вміння та навички і, що важливо, безпечно отримати нові знання про властивості органічних речовин. Усе легко можна переглянути за допомогою QR-кодів, розміщених у підручнику.

Окрім відеодослідів в електронному додатку до підручника є тестові завдання для онлайн-перевірки знань, біографії вчених, додаткові матеріали до параграфів та приклади розв’язання задач.

Ще однією особливістю нового підручника є те, що подання матеріалу ґрунтується на встановленні закономірностей. А для закріплення знань у підручнику є 559 завдань, серед яких багато компетентнісно орієнтованих і практично спрямованих. А також понад 400 ілюстрацій, таблиць, схем та графіків.

Переглянути демоверсію та презентацію підручника, відео демонстраційних дослідів можна на сайті видавництва «Ранок» або на сайті Інституту модернізації змісту освіти https://imzo.gov.ua/.

Встигніть вчасно обрати підручник та отримайте необхідний комплект на школу безкоштовно! Це дійсно зрозумілий підручник, за яким цікаво навчатись.

Освіта.ua
22.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
скільки можна вибирати, потретьому чи пятому колу?.