МОН планує створити е-бібліотеку шкільних підручників

МОН планує забезпечити функціонування електронної бібліотеки шкільних підручників

МОН планує створити е-бібліотеку шкільних підручників

Міністерство освіти планує забезпечити вільний доступ до безкоштовних електронних версій друкованих підручників для школярів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

У зв'язку з цим, Інституту модернізації змісту освіти доручено здійснити закупівлю електронних версій друкованих підручників у форматі pdf для учнів закладів загальної середньої освіти, що закуповувались за кошти державного бюджету у 2011-2016 роках.

Також інститут має забезпечити функціонування та супроводження електронної бібліотеки в Інтернеті, у якій для школярів будуть розміщуватись безкоштовні електронні підручники.

Освіта.ua
19.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Навіщо скільки грошей витрачати? На сайті мон створити рубрику "Електронні підручники" івсі бажаючі скачують. А авторський гонорар сплатили автору. В чому справа? Можливо кожен ланцюжок довгого шляху це чиясь годівничка?
Василь
Так МОН уже давно виділило на створення сайту електронних підручників більше 54 млн. гривень. Тільки того сайту ще ніхто не бачив.
Олександр
Моя жінка у своєму блозі за один день створила репозитарій підручників, та третій рік його оновлює. Давайте звільнимо все міністерство дармоїдів, замість візьмемо дюжину ініціативних спеціалістів
Viktor Vitvikvas
Вже закінчується перша чверть, підручників для 5, 10 класів немає, а вони все планують. Невже так важко виставити в доступ не 60 сторінок, в весь підручник і заплатити за це видавцю, або автору? Нас вже і діти, і їх батьки дістали цими підручниками, а що їм можна відповісти?