В Україні заснували творчий конгрес для дітей

Конгрес стане творчим заходом, що проводитиметься з метою підтримки обдарованих дітей

В Україні заснували творчий конгрес для дітей

Міністерство освіти разом із Мінсоцполітики затвердили Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів».

Передбачається, що конгрес стане творчим відкритим заходом, що проводитиметься щороку з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, забезпечення їх участі у творчих заходах, розвитку їхній творчих здібностей та оздоровлення. Фінал Конгресу щороку відбуватиметься в Українському дитячому центрі «Молода гвардія».

Основними завданнями конгресу за визначенням його засновників стануть національно-патріотичне виховання дітей за допомогою засобів мистецтва, формування у дітей активної життєвої позиції, залучення до відродження національних культурних традицій, українського народного мистецтва, встановлення дружніх контактів між творчими дитячими колективами різних регіонів тощо.

У конгресі зможуть брати участь діти трьох вікових категорій: 7-9 років, 10-12 років та 13-17 років з числа переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних конкурсів, фестивалів або заходів.

Положенням про проведення Всеукраїнського дитячого конгресу також визначено умови та порядок проведення конгресу та його фінальної частини, фінансові умови тощо.

Освіта.ua
24.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів