Школи і виші відзначать 100-ліття Української революції

Навчальні заклади країни мають провести конференції, виховні години та мистецькі заходи

Школи і виші відзначать 100-ліття Української революції

Міністерство освіти рекомендує школам, професійно-технічнім та вищим навчальним закладам провести 17 березня заходи присвячені 100-літтю від початку Української революції 1917-1921 років. Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

У відомстві наголошують, що зазначені заходи мають бути проведені на виконання указу Президента України, яким 2017 рік проголошено роком Української революції.

Зокрема, з метою гідного вшанування традицій боротьби за соборність і незалежність України та військової звитяги захисників рідної землі, навчальні заклади країни мають провести наукові конференції, виховні години, культурно-просвітницькі та мистецькі заходи, присвячені 100-літтю Української революції.

Традиційно, у Міносвіти просять активно висвітлювати на сайтах навчальних закладів та органів управління освітою інформацію про проведення заходів.

Для допомоги у проведенні виховних заходів відомством додатково надані методичні рекомендації, розроблені Українським інститутом національної пам’яті.

Освіта.ua
15.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бадя
І всі академічні апологети рускава міра, і вся вата, що на них поналипала, і увесь ( ще переважно червоний ) директорат виконуватимуть указ Презилента та рекомендації МОН. І на всіх заходах ця публіка далі й далі дискредитуватиме Українську революцію, державу і все українське.
Юля
Для Бадя: большего дискредитатора учительства чем вы трудно найти.
Бадя
...Оце ще той кадівб, шо бублика з’їсти!..
Турбота МОН
Точно. Дуже цікаво спостерігати за дядєчкамі і тьотєчками, які спочатку погрожували всіма можливими карами за участь у Євромайдані, а тепер - самі перші патріоти, ладні собі (а краще - іншим) дірку в голові проїсти, аби похизуватися перед начальством черговим проведеним патріотичним "флеш-мобом" (най би вони хоч почитали, що таке флеш-моб, - знали б, що він за своєю природою не може бути організований "згори"). Освітою на всіх рівнях керують люди "з пониженою соціальною відповідальністю" :).
Коментувати