Рада просить називати школи на честь Героїв АТО

Рада просить місцеві органи забезпечити найменування шкіл та вишів на честь Героїв України

Рада просить називати школи на честь Героїв АТО

Український парламент рекомендував органам місцевого самоврядування забезпечити найменування на честь Героїв України навчальних закладів в населених пунктах, в яких вони проживали або проживають. За відповідну постанову проголосувало 256 народних депутатів.

Автори документа наголошують, що документ ухвалений з метою вшанування українських воїнів – учасників АТО, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська, утвердження патріотизму в українському суспільстві, а також залучення органів місцевого самоврядування та освітніх закладів до інформування про подвиги українських військових.

Також відповідно до ухваленої постанови, школам та вищим навчальним закладам доручено облаштувати та оновлювати у своїх приміщеннях інформаційно-меморіальні стенди про Героїв України та їхні подвиги в ході захисту України від збройної агресії Російської Федерації.

Документом визначено низку інших заходів, що дозволять належним чином вшанувати українських воїнів – учасників АТО, а також підвищити обізнаність українського суспільства про характер подій на Сході України.

Освіта.ua
22.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
SGASIN
.героїв треба шанувати памятати, а не так: є школа- єгерой, закрили шолу -нема села, забули про героя. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ ! ГЕРОЇВ ПАМЯТАЮТЬ! А ПАМЯТЬ ВІЧНА!
Освіта
А ще краще - відділити школу від політики. Сьогодні ця влада, прославляють одних, завтра влада зовсім інша - уже попередні вороги, а герої зовсім нові. Школа повинна вчити, а патріотизм формувати повинна влада: чим краще живе народ, тим відданішими будуть громадяни
Батько
Думаю, поки світ говорить нам "війна", а наша влада світові - АТО, треба почекати до кращих часів...
Skjeld
Ідея хороша, проте можна і не тільки честь АТОшників,але й інших видатних людей називати. Цей приклад героїчної особистості послужить стимулом для дітей формувати мету життя і цілеспрямовано досягати її, ставши в майбутньому , можливо , також досить відомою персоною.
Pasufik
Рекомендувати не означає примушувати. Місцева громада може(якщо хоче) на свій розсуд присвоїти ім*я героя школі, або назвати вулиці, якщо їх більше ніж один. Це справедливо і по -людськи по відношенню до тих, хто віддав за нас з вами життя. Не будемо поважати своє військо - будемо годувати чуже. Це вже було, невже потрібно ще раз попектися, щоб прозріти остаточно.
neexpert
Для Pasufik: "Рекомендувати не означає примушувати"? Ви в цьому впевнені? Все, що "рекомендовано", на місцях часто-густо набуває сили закону, ще й від себе додадуть-покращать... І ще одне: події останніх років уже сьогодні оцінюються неоднозначно. Можливо, не варто поспішати вибудовувати пантеон новітніх героїв, нехай Історія скаже своє вагоме слово? "Лицом к лицу лица не увидать - большое видится на расстояньи". Справжніх Героїв не забудуть - решта просіється через сито часу.
Коментувати
Местный
Как же знакомо, не так ли? Да здравствует наш совковый совок!))))
Юля
Чем хуже, тем быстрее))))))))))))
І що тепер?
Та що ж у нас за влада!? Тільки кричали, що боремося з одним культом - одразу пруть інший! Що ж за безголові...
Якась дивна ініціатива
А у нас 2 випускники школи загинули, то в чию честь назвати школу? А якщо школу назвати в честь героя, а потім її закриють (як часто у нас у селах школи закривають, та і не тільки в селах), то як тоді близьким цієї людини?
vvvvvv
Що, тролі? Заворушились? Іудинський (вибачте, Путінський) серебряник відпрацьовуєте?
Людина
Для vvvvvv: А ти чий відпрацьовуєшш?
Коментувати
Родион
Нічому нас історія не навчила стосовно найменувань-перейменувань. Та заповідь "Не сотвори собі кумира" завжди все розставляє на свої місця.
Александр
Даже в США на которые мы равняемся, только через 50 ЛЕТ!!!!!!!! после смерти человека рассматривают вопросы о названии в его честь чего-либо.........
Александр
Страна в которой культ покойников не имеет будущего
Игорь Соломонов
Ось самі будуйте і називайте. А то три роки одні "лозунги" і все, ВСЕ на місці
Anna
Какой ужас(((((((((((((((((((
Геннадий
Наша власть решила уже и детей кровью перемазать?
Rafty
А що,вулиць уже не вистачає, за школи взялися?
Аліса
Для Rafty: Це дешевше, ніж надати реальну допомогу їх родинам...
Коментувати