Освітяни оголосили про акцію протесту

Профспілка працівників освіти вимагатиме скасування тарифів на комунальні послуги

Освітяни оголосили про акцію протесту

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки прийняла рішення про проведення акції протесту освітян столиці щодо скасування тарифів на житлово-комунальні послуги. Про це йдеться у повідомленні столичної профспілки освітян.

Акція відбудеться 1 листопада біля будівель Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.

У профспілці зазначають, що система надання субсидій, запропонована державою, є недосконалою, підкреслюючи, що кваліфіковані спеціалісти не мають ставати заручниками тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Субсидія має надаватися малозабезпеченим, непрацездатним категоріям населення: пенсіонерам, особам, які не можуть забезпечити себе роботою, одиноким матерям тощо. Кваліфіковані працівники, такі як вчителі, викладачі, бібліотекарі, медичні працівники не повинні ставати заручниками надвисоких тарифів на житлово-комунальні послуги. Розмір заробітної таких працівників має дозволяти забезпечувати потреби сім’ї, а не змушувати просити допомоги у держави», - наголошують у профспілці.

Також в організації додають, що високі тарифи на житлово-комунальні послуги та оформлення субсидій призводить до відмови працівників від виконання додаткового навантаження, оскільки чим вищим буде дохід працівника у декларації, тим меншим буде розмір субсидії на наступний період.

Серед вимог, які пред'являтимуть освітяни урядовцям та парламентаріям є скасування високих тарифів на житлово- комунальні послуги, підвищення заробітної плати шляхом розмороження Єдиної тарифної сітки з оплати праці працівників окремих галузей бюджетної сфери, а також виконання закону «Про вищу освіту», яким передбачено розмір мінімальної академічної стипендії на рівні не менше, ніж розмір прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць.

Освіта.ua
24.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
протестую
Звертаюся до всіх колег. Шановні, ну доки терпіти оце все нахабство. Доки ми будемо боятися. Чи ви не боїтеся ходити голодними та обірваними, як у 90-ті ( а вони вже не за горами)? Невже ми не гідні нормального життя, невже ми повинні мовчки сопіти в тряпочку, коли нас так топчуть? Невже ми не можемо 1 листопада вийти хоча б під стіни своєї обладміністрації, облради, райради, виконкому міста(не всі мають грошей, щоб дістатися до Києва) та вимагати свого. Чому вони отримують зарплати по 40000, а ми злидарюємо?
ТАРАС
Все правильно говорить Громадянин- план Суркова в дії. Ці старі пердуни-комуняки з совкової профспілки дестабілізують ситуацію. І ГОЛОВНЕ,- за НАШІ, ДУРАКІВ, ГРОШІ-.ВНЕСКИ. Местний, ватник, ЗАТКНИСЬ, кацапомордний!!!!
Громадянин
План Суркова в дії... Дати співпадають... І про тарифні майдани, іпро страйки профспілок... Лише чогось про ригівську верхушку профспілок ніхто не збирається міняти... http://trident-ua.info/novyny/vijna-na-shodi/xakeri-zlamali-poshtu-vladislava-surkova-tayemna-zbroya-rosi%D1%97-timoshenko-najyem-leshhenko-zalishhuk-chervakova-shabunin-gnap-bigus-dubinskij-shalajskij/?utm_source=Y
Местный
Для Громадянин: Геращенко/Шкиряк вы ли это? или может Гройсман? Только идиот мог поверить про фейк с этим планом Суркова)))
Коментувати
Голос, ты не понял.
Учителя СДЕЛАЮТ уже тем, что выйдут. Именно этим они способны ПОКАЗАТЬ силу объединения остальной части населения. Именно это обучает детей,а не наши с тобой ЗДЕСЬ перепалки. Хотя да, некоторые воздействие высказывания ЗДЕСЬ имеют результат. Вопрос тебе - какой результат, к тому же долговременный, имеют высказывания в инете?
зрозуміло
Для Голос, ты не понял.: Питання лише в тому, чи всі вийдуть?. В моїй школі із усього колективу вийдуть може чоловік 5, решта - боягузи("мені б до вислуги якось дотягнути", "ви що, а то ще репресії почнуться"). Про пенсіонерів взагалі мовчу
оно то так, но
Для зрозуміло: у нас учительница, еле ходит, но когда речь зашла о том, чтобы ОЗВУЧИТЬ её мнение под её именем, тоже очень боялась: "Ага, тепреь за мной придут. Но пусть знают что люди думают". Так что - одни, боясь, останутся возле директра, а другие, боясь, будут двигаться вперёд. Как сказала умнейшая Лидер: "Нет, не страшно. Главное знать с кем идёшь"
Лидер не есть политик
Для оно то так, но: но в политике и МОН пока таких НЕТ.
Коментувати
что способна дать забастовка?
СТРАХ. Страх у жрущих из корыта в том, что их не только попрут от корыта, но и головы лишить могут, поскольку забастовка учителей способна привести к тому, тчо дети, за которыми никто не наблюдает, выйдут на улицы. А дети -- подростки, это ещё ТА сила. Их агрессия (а агрессия- природное состояние человека) гормонами управлянема. И ежели никто не сдерживает оную, то направлена она способна бытть на многое. ОСобенно на то, что дастт прибыль в виении подростков. Не зря пан пенсионер так боляся действий учительства на подконтрольной ему территории. Ой, не зря... Забастовка учителей способна НАУЧИТЬ остальных. Глупые учителя этого не осознают. Именно учителя способны были и способны сегодня НАУЧИТЬ остальное народонаселение не заглядывать в рот жрущим, ожидая для себя отрыжки
Голосzнарода
Для что способна дать забастовка?: Нічого вчителі не вспіють зробити, після окупації всі вчителі з їх родинами підлягають фізичному винищенню; ту пв інтелигенція, яка нездатна порахувати еелементарні наслідки своїх дій, сама пришвидшує кінець себе та всього народу.
какая хорошая
Для Голосzнарода: пугалка, ты не считаешь? Глупых ушлые угают. ТЫ у нас ушлый
Українець
Для Голосzнарода: Ти, на жаль, так і помреш не зрозумівши, що дає "забастовка"! Видно, що твій мозок не здатен пригадати вже історичні факти щодо зміни політики після масових заворушень! Таки правильно у класика:"Рожденный ползать-летать не может!"
Коментувати
Олена
Шановні, погляньте на сайти пошуку роботи. За некваліфіковану роботу (сторож, вантажник, продавець, посудомийка) роботодавець пропонує 4-6 тис грн (на початок). Не кажучи за будівельника де зарплата від 10 тис грн. А вчитель дурний голодний раб, якій при всіх вислугах має 2 тис сидить і мовчить та тішиться обіцяним підвищенням на 30% в грудні 2017р. Чому бідний, бо дурний, чому дурний, бо бідний!
Гость
Для Олена: При всіх вислугах та стажу,навантаженні майже під дві ставки,маючи класне керівництво,доплати за перевірку зошитів та за кабінети,складність і напруженість тощо педпрацівники отримують зарплату 7-8 тисяч.
Училка
Для Гость: Де Ви такі зарплати бачили. Як мені подобаються всі оці "коментатори", які ніколи в школі не працювали, зарплату не отримували, а все туди ж, зі своїми "рассуждєніями". Зазвичай підраховують у таких розмірах заробітну плату вчителів "наші любі батьки".
Марія
Для Гость: Давайте порахуємо: Ставка вчителя вищої категорії 2512 гривень. За класне керівництво + 20%, перевірка зошитів (ТІЛЬКИ мовники та математики) +від 10% до 20%. Вислуга років при стажі 20 років 30%. За кабінет? Не чула про якусь оплату за кабінет за останні 10 років! Навантаження: Ставка велика рідкість. В основному 14-16 уроків. Отже в кращому випадку нараховано 5 - 5,5 тис. Мінус 2 тис податку. На руки в ідеальному випадку 3,5 тис! Може ви про якусь іншу державу говорите, де вчителі отримують 7-8 тис??????
Коментувати
Голосzнарода
Ну все, треба народу готуватися з нового року жити із доларом по 40, хоча для багатьох це вигідно, для кредиторів, що гроші у валюті дають, бо більше гривнів буде в обігу, да інфляція буде рости, але позичені гроші уряд зможе більшій кількості людей роздати і ті не будуть голодати.
Влад
Варто приєднатися по усіх областях, а не дивитися по телевізору на страйки у столиці. Чому тільки освіта? Де медики, де працівники культури? Що воно дасть? Не знаю. Але варто про це сказати голосно.
Jamal
А может обьявить всеобщий страйк по всей стране? Почему только Киев стайкует? Остальным что пофиг или это пропллаченая акция власти, что бы показать что кто то протестует и все?
Олбрат
Варто приєднатись освітянам інших областей
Одна з них
Для Олбрат: вот- вот..один в поле не воин..почему только Киев? Почему работающий человек должен просить помощь у государства на оплату жкх? Либо зарплату надо пересмотреть либо тарифы...а то тарифы на 100% подняли а зарплату обещают на 10-30%..Бред полный..
Коментувати
Игорь Соломонов
А з якого числа і місяця піднімають на 30% заробітню плату? Ось депутатам ВР ніхто не обіцяв і ОПа-На у три рази підняли і все одно мало знову підняти хочуть. Нам би ТАК!!! Я про ОПа-На
Українка
Я, мабуть таки, піду! Скільки можна вже терпіти це щоденне підвищення цін? Або вони пристають на умови, або розпускати ту ВР, а в міністри тільки фахівців, а не політиканів! Вони наші "слуги", чи свині біля корита(бюджету), що ніяк не наїдяться? Щось нам українцям таки пороблено, що ніяк не виборсаємося з цих тенет злидарства...
Heinz
Скасувати зарплату народним депутатам. Нехай працюють на громадських засадах, якщо так піклуються про власний народ. Рабовласники і феодали демократичній Україні НЕ ПОТРІБНІ. Нічого рівнятися на північного сусіда!!!
ха-ха
Набудували маєтків за хабарі, що тепер не можуть оплатити і на субсидію бояться подати? Раптом спитають за які шиши педагоги мають такі статки?
Тук-тук
Для ха-ха: И только несчастные депутаты живут от зарплаты до зарплаты
Игорь Соломонов
Для ха-ха: смешно
Коментувати
akka
От вам "здрастє"... Уже "страйкували" 11 жовтня. На День вчителя оголосили, що буде страйк, а 11 жовтня про нього вже ніхто не згадував