МОН зекономить на друку атестатів і свідоцтв

У Міносвіти наголошують, що цього року буде забезпечено вчасне виготовлення документів про освіту

МОН зекономить на друку атестатів і свідоцтв

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич доручила Державному підприємству «Інфоресурс» провести переговори з метою зниження ціни і здійснити закупівлю документів про загальну середню освіту для випускників шкіл 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

У відомстві зазначають, що за результатами застосованих процедур закупівель атестати і свідоцтва для випускників загальних середніх навчальних закладів освіти були здешевлені.

Зокрема, за попередніми розрахунками, економія державних коштів, запланованих у 2016 році на виготовлення документів про загальну середню освіту, додатків до них, похвальних листів, похвальних грамот та відзнак про досягнення у навчанні складатиме 7 мільйонів 694 тисячі гривень. Це майже 30% від запланованих у держбюджеті 25,6 мільйонів гривень.

За інформацією міністерства, здешевлення стало можливим за рахунок матеріалів, з яких виготовлятимуться документи. Так, цьогоріч атестати про загальну середню освіту на основі фотокомп’ютерних технологій будуть виготовленні з тоншого пластику. Свідоцтва про базову середню освіту, що також виготовляються за допомогою фотокомп’ютерних технологій, будуть з целюлозно-паперового матеріалу.

У Міносвіти також наголошують, що реалізація урядових рішень забезпечить вчасне виготовлення документів про освіту та належну організацію їх видачі випускникам навчальних закладів.

Освіта.ua
06.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло Чиж
Листок формата А5 кожному випускнику в руки: хоче, щоб документ надовго зберігся - нехай сам його і ламінує. Економія бюджетних коштів буде відсотків 90!!! А то і взагалі перейти на електронні атестати. Ось тільки питання виникає: а куди МОН збирається витратити ті "зекономлені" кошти? 100% не на розвиток освіти!!!! А осядуть вони в чиїхось кишенях (і цей результат є найкращим стимулом для чиновників "економити бюджетні кошти"....)
П.
Тобто, коли Табачник рав, то на атестати хватало, а тепер чесні прийшли, грошей ні на атестати ні на підручники немає. Щось тут не складається ніяк
Студент
В училище заставили сдавать ДПА отдельно... и историю, и математику... Может кто-то знает - в аттестате сколько Дпа пишется? и какие именно?
Валерия
на поїздку до США можна було 7 мільйонів з держбюджету витратити... а на нормальні атестати - ні..
unforgiven
Та вже на економили. В школу прийшли підручники наче в твердій палітурці, але можна згортати в трубу, як дешевий журнал. Крім того, якість фарби далека від ідеалу (різкий подразнюючий запах)... Скоріше всього, такими будуть свідоцтва і атестати. Якісна освіта на дешевому пластику за мільйони гривень.