Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників. 1 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, які вступатимуть на навчання до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Подання заяв до закладів вищої освіти через е-кабінети триватиме з 10 до 22 липня.

Створений Меморандум про правила взаємодії у школі. Школи зможуть використовувати у своїй роботі рамковий Меморандум про співпрацю між педагогами, батьками та учнями, який стане дієвим інструментом для побудови педагогіки партнерства. Документ напрацювала ГО «Смарт освіта» спільно з Міністерством освіти і науки України.

Печатки на документах про освіту не обов’язкові. Школа не зобов’язана проставляти на документах про освіту свої печатки. Свідоцтва та додатки до них без печатки є дійсними й приймаються для вступу до вишів, а також в усіх інших випадках.

Пошук спеціальностей у всіх вишах України. Скориставшись сервісом пошуку спеціальностей на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», майбутні абітурієнти можуть знайти конкурсні пропозиції 2019 року у всіх закладах вищої освіти України.

НАЗЯВО почне акредитувати програми у жовтні. Перші пілотні акредитації освітніх програм, успішне проходження яких у майбутньому даватиме можливість університетам видавати дипломи державного зразка, мають початися вже в жовтні.

Калькулятор для розрахунку конкурсного бала вступника. Освіта.ua пропонує абітурієнтам скористатись калькулятором для розрахунку конкурсного (рейтингового) бала при вступі на перший курс бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань).

Де дивитись рейтинговий список абітурієнтів? Під час вступної кампанії 2019 року рейтингові списки абітурієнтів у всіх навчальних закладах України публікуватимуться на сайті інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA. Онлайн-платформа створена у 2017 році з метою забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до закладів вищої освіти.

ЗНО з іноземних мов для майбутніх магістрів склали 55 тис. осіб. 2 липня відбулось тестування з іноземних мов вступників у магістратуру, участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов (ЄВІ) взяли 55 186 осіб, що становить 84,4% від загальної кількості зареєстрованих учасників тестування. Результати тестів будуть відомі через 14 календарних днів із дня проведення тестування.

ЗНО в магістратуру з права склали 14 тисяч осіб. 4 липня відбулось тестування вступників у магістратуру з права, участь в єдиному фаховому вступному випробуванні взяли 14 259 осіб, що становить 87,6 % від загальної кількості зареєстрованих. Результати тестів будуть відомі через 14 календарних днів із дня проведення тестування.

Освіта.ua
05.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів