Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру ЗНО в магістратуру з права склали 14 тисяч осіб
ЗНО в магістратуру з права склали 14 тисяч осіб

Більше 14 тисяч вступників в магістратуру з права склали єдине фахове вступне випробування

ЗНО в магістратуру з права склали 14 тисяч осіб

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в єдиному фаховому вступному випробуванні взяли 14 259 осіб, що становить 87,6 % від загальної кількості зареєстрованих. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Тестові зошити єдиного вступного фахового випробування та правильні відповіді до завдань тестів будуть оприлюднені 5 липня за посиланням.

Особи, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного вступного іспиту через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 3 календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією.

Результати тесту ЄФВВ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж через 14 календарних днів із дня проведення тесту.

Освіта.ua
04.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Добрий дeнь! Підкажіть, будь ласка, для вступу на магістратуру тeж трeба рeєструвати e-кабінeти?
Юрист
Делайте проходной по логике 6 , потому что это был ад, по сравнению с 2017-2018 это было нечто, мы юристы , а не выш маты, и задания с орхидеями ваще перебор.
Для Юрист:
Ви, здається, просто дуристи!
Коментувати
Крим- реаліі
Народ! Погляньте на цей сайт- він забитий рекламою польських та інших вузів! А тепер погляньте на дурість, яку чинить Мон при вступі до універів! Простий аналіз~~ все стало ясним! Судити слід тих , хто не допускає дітей до професії!! Хто виштовхує молодь за бугор!!
Студентка Ю.
Для Крим- реаліі: ганьба руйнаторам освіти! В цугундер посадити!
Коментувати
Бакалавр
Завдання з ТЗНПК і права та умови в яких ми їх виконували ніяк не можна назвати людськими з 9:00 ранку і до 14:30 без жодної перерви на туалет і хоч якийсь перекус!!! Хочеш в туалет - виходь за свій час... і це тоді коли шалено хочеться пити бо в аудиторії задуха і на вулиці +30. Порівняно з минулим роком з права 60% це задачі для аналізу і вирішення яких потрібно чимало часу... у 2018 задач було 20%... завдання з длогіки взагалі потрібно було вирішувати за допомогою ФАКТОРІАЛА!!!! Ми правники а не математики!!! А ще невже так важко написати відповіді АБВГД а не БАГДА.... як нам відмічати ... у бланку.. якщо в тестовому зошиті вони переплутані...а під час тестування вривається інструктор і без оголошення технічної перерви починає пояснювати що така є ситуація у нас і щоб всі перевірили який там порядок букв... затрачаючи на це свій дорогоцінний час, який ніхто не додасть... а потім все... час вичерпано... здавайте!... так ми ж вас слухали!
Бакалавр
Бакалавр Зрозуміла ситуація, що в країні багато юристів, але навіщо ламати життя бакалаврам, які вже провчились 4 роки... зменшіть набір на Юр. Факультети і нехай 11-класники не псують собі життя, адже в них ще є вибір, вони можуть обрати іншу спеціальність! А що робити «напів-юристам»??? Добре наживатись на студентах, які 4 роки платять шалені кошти??? А потім завалити їх на пів дорозі!!!! Ми б і раді це ЗНО не здавати, однак чомусь більшість роботодавців вимагає ПОВНОЇ вищої юридичної освіти!!!! Це в той час коли в Європі і США студенти спокійно закінчують бакалаврат і не бояться що їх не візьмуть на роботу і не заплатять нормальні гроші!!!
989
Для Бакалавр: А чому це бакалаврам псують життя? Вони вже отримали освіту, кваліфікацію бакалаврів. Нехай ідуть і працюють. З якого переляку всі мають бути магістрами? Коли це таке було? Ще в 1997 році, коли я закінчувала бакалаврат, нас в магістратуру з 2-х груп набирали 1-ну (кращих за рейтингом). Інші йшли працювати. З приводу грошей, самі винні. Ніхто не примушував Вас навчатись платно. Якщо Ви в бакалаврат не змогли вступити на бюджет, то логічно, що в магістратуру не пройшли. Я своєму сину зразу казала, що платити не буду: не вступить до університету- піде до коледжу, не вступить в коледж - піде в ПТУ (зараз вчиться на бакалавраті на бюджеті з підвищеною стипендією)
Історик
Який дурак сказав , що багато юристів? Спробуй знайди гарного.... і друге=== якого дідька ви в уряді визначаєте куди мені йти навчатись? І третє—- де в законі дозволено уряду забороняти набір за держзамовленню на юриста? Конституція, Ст . 53 дає кожному право на конкурсній основі безкоштовно здобути професію. Любу!! Невігласи!
Олександр
Для 989: Не розповідайте дурниць у 1997 році. хто по рейтингу не проходив у магістратуру, проходив на спеціаліста і таким чинном одержував повну вищу освіту.
Коментувати
Прагматик
Навіщо в Україні 0.035% населення магістрів права в один рік? Працювати хто буде? Враховуючи + політологів, соціологів, « економістів» та майбутніх іншого роду «експертів»
Дерибасс
Для Прагматик: дурик, зачем усы сбрил? В Америке- 900 тысяч адвокатов , ещё сколько другой братии. Сечёшь?
989
Для Дерибасс: це який відсоток від населення? Більше чи менше ніж у нас? Абсолютні цифри не показові при порівнянні країн з різним населенням. Порівнювати слід лише відносні.
Лікнеп
Бездарю скажу: 0,3% від населення адвокати, а юристів- майже 1% !!!
Коментувати
Клим
Прибацанки з моноСороса придумали це Зно для магістрів - юристів. Навіщо? Щоб розігнати молодь , виперти їх за бугор! А скільки народу скоротять вченого, на вулицю викинуть. 87% явка та ще 30% не складуть це божевілля! УРЯ!!!!
Максим
Для Клим: каким образом можно разогнать молодёжь с помощью ЗНО? Дайте конкретный ответ, пожалуйста.
Dmitriy
Думаю он имеет ввиду, что студенты разъедаться за границу. То что и так все уезжают со страны по разным причинам, а здесь ещё и это.
Student
Кадры! Не сечете- в Польше берут просто , без зно ещё и стипуху дают!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!