Розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників

Подання заяв до закладів вищої освіти через е-кабінети триватиме з 10 до 22 липня

Розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників

1 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, які вступатимуть на навчання до вишів на основі повної загальної середньої освіти.

У 2019 році системою подання заяв в електронній формі можуть скористатись вступники, які мають свідоцтво про здобуття повної загальної освіти або атестат про повну загальну середню освіту, виготовлений з використанням фотополімерних технологій, та сертифікати ЗНО 2017, 2018 і 2019 років (окрім сертифікату ЗНО 2017 з англійської, французької, німецької та іспанської мов) і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр, молодший бакалавр, (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), а також на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

Під час реєстрації електронного кабінету вступник має зазначити адресу електронної пошти, пароль для входу до кабінету, номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, серію та номер документа про повну загальну середню освіту, а також середній бал атестата.

Після створення особистого електронного кабінету вступника через нього буде відкрита можливість подання заяв у заклади вищої освіти.

Подання заяв до закладів вищої освіти України через електронні кабінети триватиме з 10 до 22 липня 2019 року.

Електронний кабінет вступника: що необхідно знати

Освіта.ua
01.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
чому я не можу подати заяву в електронному кабінеті ,з одним ЗНО з укр мови, якщо заклад мені рекомендував тільки це ЗНО і все?
Мама
Доброго дня. Підкажіть,будь ласка, син пройшов на бюджет ,але не за більш бажаною спеціальністю. Хвилююся, якщо здамо документи на бюджет, то чи матимемо можливість отримати рекомендацію на контракт по бажаній спеціальності,а потім забрати документи і подати їх на контракт?
Комментатор
Для Мама: сможете подать на контракт. Но после Наказа на зарахування на бюджет(1 августа) забрать их будет сложнее - нужен будет Наказ на відрахування (вы же уже студент). Принимайте правильное решение. Удачи!
1111
Для Мама: ви з Вашим сином просто сволочі. Якщо хочете витрачати гроші, то навіщо було подавати заяву на бюджет? На контракт проходять майже всі. А такі як Ви віднімаєте місця в тих, хто платити не може, а бал має на долі менше ніж визначено прохідним саме через таких,як ви. Хочете платити-йдіть і платіть!
Мама
Порада майбутнім абітурієнтам: добре обмірковуйте пріоритетність заяв,щоб не потрапити у подібну ситуацію! Дякую Коментатору
Коментувати
Елена
Сын отчислен с 1 курса и снова хочет поступить на бюджет. Напишите пожалуйста порядок действий. В вузе футболят из одного места в другое, а время уходит. Я только знаю что надо оплатить за год обучения, только куда идти?
Света
Для Елена: Потрібно взяти академічну довідку у деканаті вузу з якого відраховано, потім у фінансовому відділі обраного вузу, які кредити вам зарахують при вступі та яка буде остаточна сума.Перед цим прочитати Порядок відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців № 658 від 26 серпня 2015 р.
z
Подавайте документы на бюджет.когда поступите там дается время на утрясание этих вопросов. Обращаться надо в планово-финансовый либо финансовый отдел вуза. И возможно вам что-то перезачтут. Если ваш сын учился один семестр.то с’экономите. Будьте готовы в тому.что насчитанная цена будет гораздо выше цены одного года контракта.
123
Для Елена: Ви спершу визначіться, що хочете робити: поновлюватись чи вступати заново. Якщо Ви вступаєте заново, то нащо бігаєте у виш. Просто робите те саме, що і минулого року: створюєте кабінет, заяви і чекаєте. Компенсувати треьа буде лише якщо вступите на бюджет
Коментувати
Микола
Подав заяви до вишу, одна сітиться білим кольором ,адві інші синім. В іншому виші одна білим
user
Для Микола: але в другому одна білим (як в першому), ті й дві інші теж світяться синім, еге ж ?
нап
Колір не має значення. Має значення статус заяви.
Коментувати
Олена
Моя випускниця не може зареєструвати електронний кабінет, їй видає, що в неї помилка. Коли звязалися з оператором, відіслали скановані документи, їй сказали, що виправлять помилку, але це було 6 липня. До цього часу відповіді немає, що робити з цього приводу?
Марія
Якщо я претендую на контракт, а заяви подала на відкритий вид пропозиції+ обрала вчитися за власні кошти це нічого страшного чи це якось впливає ?
ґґґ
Для Марія: за власні кошти - це і є контракт. В чому проблема?
Коментувати
Аноним
Подскажите пожалуйста, когда создала електронний кабинет то все было норм, и могла перейти по ссылке в емейл в кабинет, а сейчас выбивает ошибку, что делать?
Влад
Для Аноним: Ви що і зараз по ссилкі туди переходите?
Влад
Для Аноним: а відразу зайти на сайт де вхід в кабінет не можете?
Ирина
ссылка в почте одноразовая, только для активации кабинета. Для входа используют пароль и логин
Коментувати
Анорій
А обов’язково відскановувати свідоцтво, чи можливо просто зробити якісну фотографію?
...
Для Анорій: головне правильний формат і розмір документу для завантаження. В інструкції до е- кабінету це зазначено.
Коментувати
Макс
Чи можна завантажувати фотографію 3 на 4 НЕ ВІДСКАНОВАНУ а перенесену на комп*ютер після фотосесії? На ній мають бути білі крайки справа і зліва?
123
Для Макс: фотокартка і не має бути відсканована.
Коментувати
Едуард
Скажіть будь ласка, атестат видано 2017,і тільки виявили в додатку,що пропущена одна цифра в номері (7 значне,пропустили 0).чи пройде,чи потрібно виправляти в училищі
Едуард
Для Едуард: до ніхто не знає?
Коментатор
Для Едуард: потрібно виправляти. Часто-густо робили в excel, а він попереду прибирав «0» — то це помилка в документі.
Коментувати
Kostya
допоможіть, можливо в когось таке було? Активація, зачекайте будь ласка... і більш нічого, а знизу "the quota has been exceeded"
Марина
Чому пише,що " не заповнено поле середній бал", хоча я його заповнила??Я вже декілька раз вводила і до того ж в різний час.Мені кажуть, що це через перегруженість сайту, але ж зараз пів на дванадцяту, а воно все одно не реєструється.Підкажіть, у чому проблема.
Вася
Для Марина: потрібно ввести середній бал і нажати спершу десь збоку а потім вже на. Зареєструвати
Коментувати
Інна
Скажіть,будь ласка,як перевірити,чи все добре і кабінет зареєстровано,активовано???Мпробували перейти за посиланням,що у ел, листі пише,що не знайдено!Але коли входимо на сайті,то кабінет є і фото,і додатки теж!допоможіть розібратись!!!
Влад
Для Інна: з 10 числа якщо зможете подати заяву. Значить все активоване. Але по посиланню Ви повинні були перейти і знову зайти в кабінет.
Влад
Якщо Ви загрузили фото і скан копію, то зареєстровані
Коментувати
Абітурієнт
Доброго дня. Чи можна завантажувати сканкопію двох сторін додатку до свідоцтва в одному фото? Чи обов’язково лише сторону з оцінками?
оля
доброго дня , скажіть будь ласка, чи має пільги дитина інвалід до 18 років при вступі до ВНЗ ?
Наталія
Доброго дня) в цьому році що тільки в електронному вигляді падають заяви до вишів? Чи можу я особисто приїхати і подати документи?
Коментатор
Для Наталія: можете приїхати особисто у приймальну комісію ЗВО і там подати в електронному вигляді.
Коментувати
Катерина
Доброго дня!) Підкажіть, будь ласка, чи можна створити електронний кабінет після 10 липня???
Влад
Для Катерина: можна
Коментувати
Федина Михаил
При реєстраціі висвічує "Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності з даними, вказаними в документі про ПЗСО та/або сертифікаті ЗНО. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.3", але помилок не знайшов.
Лактіонов Олександр
Для Федина Михаил: аналогічна помилка
алька
і у мене
Коментувати
Людмила
Ми сканували кольорове фото та завантажілі чорно-билу скан копію в ел кабенет чі це допустимо?
Диана
Чи можна створити електронний кабінет до 10 липня, а всі дані про себе та фото внести після 10 липня?
Влад
Для Диана: ти можеш і створити і внести документи все разом після 10 числа
Коментувати