Osvita.ua Вступна кампанія Розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників
Розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників

Подання заяв до закладів вищої освіти через е-кабінети триватиме з 10 до 22 липня

Розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників

1 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, які вступатимуть на навчання до вишів на основі повної загальної середньої освіти.

У 2019 році системою подання заяв в електронній формі можуть скористатись вступники, які мають свідоцтво про здобуття повної загальної освіти або атестат про повну загальну середню освіту, виготовлений з використанням фотополімерних технологій, та сертифікати ЗНО 2017, 2018 і 2019 років (окрім сертифікату ЗНО 2017 з англійської, французької, німецької та іспанської мов) і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр, молодший бакалавр, (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), а також на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

Під час реєстрації електронного кабінету вступник має зазначити адресу електронної пошти, пароль для входу до кабінету, номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, серію та номер документа про повну загальну середню освіту, а також середній бал атестата.

Після створення особистого електронного кабінету вступника через нього буде відкрита можливість подання заяв у заклади вищої освіти.

Подання заяв до закладів вищої освіти України через електронні кабінети триватиме з 10 до 22 липня 2019 року.

Електронний кабінет вступника: що необхідно знати

Освіта.ua
01.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Сын отчислен с 1 курса и снова хочет поступить на бюджет. Напишите пожалуйста порядок действий. В вузе футболят из одного места в другое, а время уходит. Я только знаю что надо оплатить за год обучения, только куда идти?
Света
Для Елена: Потрібно взяти академічну довідку у деканаті вузу з якого відраховано, потім у фінансовому відділі обраного вузу, які кредити вам зарахують при вступі та яка буде остаточна сума.Перед цим прочитати Порядок відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців № 658 від 26 серпня 2015 р.
z
Подавайте документы на бюджет.когда поступите там дается время на утрясание этих вопросов. Обращаться надо в планово-финансовый либо финансовый отдел вуза. И возможно вам что-то перезачтут. Если ваш сын учился один семестр.то с’экономите. Будьте готовы в тому.что насчитанная цена будет гораздо выше цены одного года контракта.
123
Для Елена: Ви спершу визначіться, що хочете робити: поновлюватись чи вступати заново. Якщо Ви вступаєте заново, то нащо бігаєте у виш. Просто робите те саме, що і минулого року: створюєте кабінет, заяви і чекаєте. Компенсувати треьа буде лише якщо вступите на бюджет
Коментувати
Микола
Подав заяви до вишу, одна сітиться білим кольором ,адві інші синім. В іншому виші одна білим
user
Для Микола: але в другому одна білим (як в першому), ті й дві інші теж світяться синім, еге ж ?
нап
Колір не має значення. Має значення статус заяви.
Коментувати
Олена
Моя випускниця не може зареєструвати електронний кабінет, їй видає, що в неї помилка. Коли звязалися з оператором, відіслали скановані документи, їй сказали, що виправлять помилку, але це було 6 липня. До цього часу відповіді немає, що робити з цього приводу?
Марія
Якщо я претендую на контракт, а заяви подала на відкритий вид пропозиції+ обрала вчитися за власні кошти це нічого страшного чи це якось впливає ?
ґґґ
Для Марія: за власні кошти - це і є контракт. В чому проблема?
Коментувати
Аноним
Подскажите пожалуйста, когда создала електронний кабинет то все было норм, и могла перейти по ссылке в емейл в кабинет, а сейчас выбивает ошибку, что делать?
Влад
Для Аноним: Ви що і зараз по ссилкі туди переходите?
Влад
Для Аноним: а відразу зайти на сайт де вхід в кабінет не можете?
Ирина
ссылка в почте одноразовая, только для активации кабинета. Для входа используют пароль и логин
Коментувати
Анорій
А обов’язково відскановувати свідоцтво, чи можливо просто зробити якісну фотографію?
...
Для Анорій: головне правильний формат і розмір документу для завантаження. В інструкції до е- кабінету це зазначено.
Коментувати
Макс
Чи можна завантажувати фотографію 3 на 4 НЕ ВІДСКАНОВАНУ а перенесену на комп*ютер після фотосесії? На ній мають бути білі крайки справа і зліва?
123
Для Макс: фотокартка і не має бути відсканована.
Коментувати
Едуард
Скажіть будь ласка, атестат видано 2017,і тільки виявили в додатку,що пропущена одна цифра в номері (7 значне,пропустили 0).чи пройде,чи потрібно виправляти в училищі
Едуард
Для Едуард: до ніхто не знає?
Коментатор
Для Едуард: потрібно виправляти. Часто-густо робили в excel, а він попереду прибирав «0» — то це помилка в документі.
Коментувати
Kostya
допоможіть, можливо в когось таке було? Активація, зачекайте будь ласка... і більш нічого, а знизу "the quota has been exceeded"
Марина
Чому пише,що " не заповнено поле середній бал", хоча я його заповнила??Я вже декілька раз вводила і до того ж в різний час.Мені кажуть, що це через перегруженість сайту, але ж зараз пів на дванадцяту, а воно все одно не реєструється.Підкажіть, у чому проблема.
Вася
Для Марина: потрібно ввести середній бал і нажати спершу десь збоку а потім вже на. Зареєструвати
Коментувати
Інна
Скажіть,будь ласка,як перевірити,чи все добре і кабінет зареєстровано,активовано???Мпробували перейти за посиланням,що у ел, листі пише,що не знайдено!Але коли входимо на сайті,то кабінет є і фото,і додатки теж!допоможіть розібратись!!!
Влад
Для Інна: з 10 числа якщо зможете подати заяву. Значить все активоване. Але по посиланню Ви повинні були перейти і знову зайти в кабінет.
Влад
Якщо Ви загрузили фото і скан копію, то зареєстровані
Коментувати
Абітурієнт
Доброго дня. Чи можна завантажувати сканкопію двох сторін додатку до свідоцтва в одному фото? Чи обов’язково лише сторону з оцінками?
оля
доброго дня , скажіть будь ласка, чи має пільги дитина інвалід до 18 років при вступі до ВНЗ ?
Наталія
Доброго дня) в цьому році що тільки в електронному вигляді падають заяви до вишів? Чи можу я особисто приїхати і подати документи?
Коментатор
Для Наталія: можете приїхати особисто у приймальну комісію ЗВО і там подати в електронному вигляді.
Коментувати
Катерина
Доброго дня!) Підкажіть, будь ласка, чи можна створити електронний кабінет після 10 липня???
Влад
Для Катерина: можна
Коментувати
Федина Михаил
При реєстраціі висвічує "Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності з даними, вказаними в документі про ПЗСО та/або сертифікаті ЗНО. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.3", але помилок не знайшов.
Лактіонов Олександр
Для Федина Михаил: аналогічна помилка
алька
і у мене
Коментувати
Людмила
Ми сканували кольорове фото та завантажілі чорно-билу скан копію в ел кабенет чі це допустимо?
Диана
Чи можна створити електронний кабінет до 10 липня, а всі дані про себе та фото внести після 10 липня?
Влад
Для Диана: ти можеш і створити і внести документи все разом після 10 числа
Коментувати
Олена
Шо робити, якшо при реєстрації кабінету ввела не ту електронну адресу і відповідно код не надійшов.Треба чекати 21 годину, а потім заново реєструватись?
Ксенія
Для Олена: так, треба чекати 21 год для реєстрації. Дані неактивованого кабінету видаляються и ви зможете зареєструватися знову.
Коментувати
Андрей
Добрый день! Подскажите пожалуйста что делать, если зарегистрировали електроный кабинет но не можем зайти , бо забыли пароль и теперь не можем зайти на почту и в кабинет .
Влад
Для Андрей: там є нажати’’ забули пароль’’
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!