Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру ЗНО для магістрів склали більше 55 тисяч осіб
ЗНО для магістрів склали більше 55 тисяч осіб

Участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов (ЄВІ) взяли 55 186 вступників до магістратури

ЗНО для магістрів склали більше 55 тисяч осіб

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов (ЄВІ) взяли 55 186 осіб, що становить 84,4% від загальної кількості зареєстрованих учасників тестування.

103 учасники не було допущено до пунктів тестування: 50 учасників через відсутність одного з обов’язкових документів, 53 учасника – через запізнення.

Особи, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного вступного іспиту через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 3 календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією.

Тестові зошити єдиного вступного іспиту з іноземних мов та правильні відповіді до них будуть розміщені 3 липня за посиланням.

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж через 14 календарних днів від дня проведення тестування.

Перелік магістерських спеціальностей, на які потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови, дивіться за посиланням.

Освіта.ua
02.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
RobinHood
Друзі,як успіхи? Чи всі задоволені своїми результатами?я так розумію, що кожен навчальний заклад встановить свій мінімальний середній бал ЗНО?
Михайло
Ребята, у нас еще есть шанс, хоть и маленький. Подписываемся все! https://petition.president.gov.ua/petition/65934?fbclid=IwAR3noI8TBDAnOSdqNTXnusZtZvhsgaiMKtziQBIqvMeHMZfQxcpPTRicORA
Михайло
Это петиция президенту.
Коментувати
Кристина
В прошлом году, мне не хватило балла одного по праву, стучалась во все двери, и полная тишина, в этом году задания сложнее, балл выше, лично у меня полное отчаянье....
123
Для Кристина: а навіщо стукати. Ну не здатні Ви пройти в магістратуру. Змиріться і йдіть працювати. У вас є диплом бакалавра! Хватить нити
Кристина
Уважаемая,я не ною , вы знать не знаете, мою историю....у меня два высших образования, и я работаю, так что про нытье Вы не по адресу, система вы считаете справедливая, когда без одного балла не берут , посмотрела бы , я на Вас , будь у Вас подобная ситуация
123
Для Кристина: шановна, Ви самі говорите, що два роки поспіль завалюєте іспит, отже не тягнете на рівень магістра. Ви зараз ведете себа, як школярі, які завалили ЗНО і росказують, що їм 1балу не вистачило. Заспокойтесь і перестаньте робити собі нерви.
Коментувати
Прохання від батьків
Пані Гриневич! У Вас ще є час схаменутися і знизити прохідні бали. Не ламайте дітям життя. Залишаючи свою посаду зробіть щось користне.
Сергій
Підскажіть пороговий бал з права. А то перевірив зошит і мені чомусь здається що я не склав((( Якось так
123
Для Сергій: http://testportal.gov.ua/2019/07/12/rezultaty-yefvv-yevi-vstanovlenogo-porogovi-baly-sklav-ne-sklav/#more-14090
Коментувати
Ніхто
Коли будуть відомі результати?? Вже почалась вступна кампанія? А вдруг хтось захоче вступати до ВНЗ не в своєму місці ? Треба на щось розраховувати ? Так ж не можна! Не пізніше 14 календарних днів, це що означає, через 13 днів і 23 годин ? Достало!!!!
Anastasiia
Для Ніхто: дзвонила в уцояо сказали результати будуть 16 числа
Оксaна
Поддерживаю
Коментувати
Iнна
Кто имеет право сдавать ЄВІ в третью волну, что бы поступить на контракт? Это нововведение в этом году для поступления в магистратуру. Кто об этом что то знает вообще?
Никита
Для Iнна: все
Михайло
А можно поподробнее про это нововведение?
Коментувати
ДеганатЛНУ
Що можна Перевіряти цілий тиждень? Зроблять результати як завжди в останній день
Яна
Когда рейтинг опубликуют ?
Ярослав Мазуркевич
Треба написати петицію щоб держслужбовці категорій «А» і «Б», міністри та їх заступники в обов’язковому порядку мали освіту магістра з «Публічного управління та адміністрування». А для того нехай здають ЗНО що саме придумали: англійську здають (і пофіг що школу 20 років тому закінчили), цвяхи та орхідеї рахують, визначають суть звернення Чіполіно до Республіки Гондурас в ЄСПЛ тощо. Не здали - нафіг з роботи. От би насміялася всі)))
989
Для Ярослав Мазуркевич: а вони зазвичай і мають. я в ОДА працюю, так у нас всі деректори структурних підрозділів мають закінчену магітратуру національної академії державного управління при презедентові України.
Олександр
Але при вступі на магістратуру Національної академії державного управління при президентові України не складають ЄВІ (ЗНО) з іноземної мови.
Ярослав Мазуркевич
Я знаю, я сам там вчусь) Але ЗУ «Про державну службу» не вимагає цієї освіти, на жаль, бо вартувало би. Але коли хочеш отримати ще одну вищу освіту і тобі дають якусь маячню з обрахунком цвяхів в ящиках стає досить сумнівно чи дійсно освітою керують адекватні люди.
Коментувати
Патріоти Освіти
Що це за політика така в Мон- постійно заакручувати гайки на вступі , запроваджувати зно( в магістратуру в Польщі немає )посилювати контроль над внз , давити студента( відібрали стипендію) ... Для якості? То чому не оновлюються лабараторіі, будуються гуртожитки, чого від бідності виють професори і доценти? Де стажування в кращих університетських Центрах? НІЦ НЄМА!!! Тобто мета якість - брехня!!! МЕТА СПРАВЖНЯ—ВСе ЗРУЙНУВАТИ!!! І оці руйнатори керують освітою. Деякі з них думають , що вони роблять добро. НІ —- ЗЛОЧИН !!!!Украіна їхнім режисерам не треба. Але Суд буде!!!
Студент
Що я можу сказати по сьогоднішньому ЗНО з логіки та права . Я звісно людина чемна й зтримана но ви Міністри барани рогаті ви хочаб читали те, що даєте. Кожне питання на пів сторінки а втеб є хвилина ви серйозно як я прочитаю текст на а4 за хвилину і дам відповідь. А потом без перерви 100 питань з права. Ви хочаб самі пройшлиб для голочки те, що затвердили і подивились , що часу мало. а міжнародне давайте в прямому ефірі задамо питання Міністру закордонних справ чи знає він якого пунктика немає в статтях які ви давали та не знатиме він. Ви даєте логіку не можна судити людину по логікі це те, що закладено від природи це не право яке можна вивчити.
Владислав
Що, я можу сказати за рахунок цього. Я вам скажу як буде бо напевно наше МОН не знає, що робить і не думає на перед. І так в цьому році за статистикою не здало ЗНО з Української мови до 60 тсяч школярів. Далі з 55 тисяч бакалаврів не здадуть ЗНО на магістратуру тисяч 20 а то й більше, а ті хто здадуть подумають чи йти на магістрауру за такі гроші. І підсумовуєм Вузи не наберуть повні групи або взагалі будудть групи до 10 студентів з цих 10 половина бюджетна форма, магістрів немає. І постає питання ЗП платити викладачам потрібно, доплати за ступені потрібно, персоналу потрібно мінімалка зростає в цьому році , а зкого брати кошти?Всіж хто навчався знає з чиїх грощей живе університет. Ітог в державні вузи держава виділяє 50% фінансування залишок за кошти фізичних осіб а студентів контрактників немає аха жду цю картину аж мрію побачити як сама держава постраждає від своєї дурості ))
Werty
Для Владислав: це для розвалу , це свідомо нищення!!!!
Анастасія
Абсолюона правда.
Коментувати
Цуцванг
Все зробив Мон , щоб не дати , не допустити молодь до магістратури. Вибрали самі популярні спеціальності і насильно ввели відірваний від професії екзамен централізований з англійської мови! Явка~ 84%, та ще 30% не здадуть , от на вулиці і буде тисяч 50 недовчених програмістів, юристів, економістів. І друге-а ще й 10 тысяч скоротиться автоматично викладачів випускних кафедр... Справжня соросівська диверсія!!!
989
Для Цуцванг: Чому це недовчених? Вони кваліфіковані бакалаври і вільно можуть працювати за спеціальністю. Магістратура існує для найрозумніших, а не для всіх підряд. Може Ви ще будете вимагати для всіх аспірантуру та докторантуру, і нехай вчаться допоки докторами наук не стануть?
Бакалавр
Найрозумніші ? ???? Тестова форма не передбачає , вибір найрозумніших , а обирає тих кому усміхнеться вдача , рік англійської в університеті на першому курсі , яка викладалась для галочки , і ви хочете , ЮРИСТіВ , можливо людина і знає право на високому рівні ( і заслуговує на магістратуру для найрозумніших) , але англійська , ну це ще бог з нею , її можливо було в школі вивчити , а логіка, яку взагалі не викладають , а завдання де потрібно знати формулу щоб вирішити , це реально ? , найрозумніші справді ? , а написання права після 1,5 години той же логіки , коли не знаєш на якому ти світі знаходишся , без перерви 100 запитань і коли ти робиш хоча би половину , вже іншу ти не розумієш навіть за видання ) Так що хотів сказати , потрібно не провіряти вдачу студента , а підвищувати рівень викладання в університетах , намагатися побороти корупцію , а не відіграватись на дітях і шукати проблему в них , все набагато глобальніше . П.С. Бакалавр права
нап
Чого ви завиваєте? Може, це все якраз і робиться для того, щоб витягти т.з. вищу освіту з провалля, щоб вона не плодила проффесорів права, які не в змозі логічно та коротко сформулювати закон чи обґрунтувати рішення суду однозначно, беззаперечно та доступною для розуміння мовою на підставі діючого законодавства, а не за вказівкою "смотрящих" портнових.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!