Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Іноземці скаржаться на якість освіти в Україні. У МОН повідомили про збільшення кількості зауважень з боку іноземців щодо якості навчання їхніх громадян в Україні. Частина іноземних випускників не володіє мовою навчання навіть після присвоєння кваліфікації.

Директора Інституту психології викрито на хабарі. На одержанні 5 тисяч доларів хабара викрито директора Інституту психології Національної Академії педагогічних наук. Вказану суму чиновник зажадав за сприяння у зарахуванні на роботу з можливістю одночасного навчання.

Відповіді на тести ЗНО купити неможливо, - УЦОЯО. У Центрі повідомили про активізацію шахраїв, які пропонують відповіді до тестових завдань. Найбільш активно інформація про допомогу у складанні тестів ЗНО за гроші розповсюджується у соціальних мережах.

Маємо використати потенціал сучасних технологій, - міністр. За словами Лілії Гриневич, формування нового освітнього середовища неможливе без широкого використання технологій в освітньому процесі.

МОН і Мінрегіон оновлять 200 українських шкіл. Відомства розпочали розробку спільного проекту створення нового освітнього простору в 200 школах України. Планується, що школи будуть наповнені новим навчальним змістом і технічно облаштовані.

Участь у ЗНО має намір взяти 241 тисяча осіб. Найбільше випускників складатимуть тест з української мови – 239 545 осіб. Другим і третім предметами, що є популярними серед учасників ЗНО, є історія України - 182 219 осіб та математика - 113 113 учасників тестування.

ЗНО у магістратуру складатимуть усі правники, - міністр. За словами Лілії Гриневич, Міністерство освіти і науки не скорочувало перелік осіб, які для вступу у магістратуру за спеціальністю «Право» мають складати вступний іспит у формі ЗНО.

В Україні стартує «Нобелівська премія» для вчителів. В Україні розпочинається прийом заявок для участі в українському етапі всесвітньої премії Global Teacher Prize Ukraine. Номінувати свого вчителя на здобуття премії може будь-хто.

Учасники ЗНО отримали запрошення на тестування. На інформаційних сторінках учасників ЗНО опубліковані запрошення-перепустки, у яких вказано адреси пунктів проведення тестування. Учасникам ЗНО необхідно самостійно роздрукувати запрошення.

Визначено підручники, що надрукують за кошти бюджету. Колегія МОН затвердила перелік підручників для 9 класу, що видаватимуться коштом державного бюджету в 2017 році. Усього за державні кошти буде надруковано 156 назв шкільних підручників.

800 тисяч від Київстар на розвиток освітніх ідей. Компанія «Київстар», у рамках національної соціально-освітньої ініціативи Make Your Mark, запрошує вчителів разом зі своїми учнями взяти участь в освітньому проекті та отримати 800 000 грн на розвиток своїх ідей.

Освіта.ua
28.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВИДАВЕЦЬ
Є негласна вказівка директорам навчальних закладів замовляти найбільш масові підручники, а не ті, які були попередньо вибрані. Перевірити буде легко - якщо кінцеве замовлення підручника з невеликим тиражем істотно зменшиться порівняно з попереднім замовленням, то план Гриневич спрацював.