Директора Інституту психології викрито на хабарі

Директор інституту Академії педнаук отримав $5 тисяч за сприяння у зарахуванні на роботу

Директора Інституту психології викрито на хабарі

Столичною прокуратурою на одержанні 5 тисяч доларів США хабара викрито директора Інституту психології ім. Костюка Національної Академії педагогічних наук. Про це йдеться у повідомленні прокуратури у Facebook.

Вказану суму чиновник зажадав від громадянки за сприяння у зарахуванні на роботу до лабораторії консультативної психології та психіатрії Інституту з можливістю одночасно навчатись у зазначеному інституті з метою отримання кваліфікаційного рівня «магістр».

«Зловмисника затримали на «гарячому» після одержання ним обумовлених коштів. Досудове розслідування за ч. 2 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) триває, проводяться першочергові слідчі дії», - повідомили у столичній прокуратурі.

Освіта.ua
25.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Ректора - корупціонера ДДТУ (м. Камянське) проф. Коробочку О.М. підримує міністр-плагіатор Л. Гриневич.
Маряна
Для Олександр: у Мукачеві в університеті таку ж саму ректора Щербан Тетянукришують особисто ВІТРАНЮК Наталія Олександрівна заступник начальника управління та ТЕЛЯЧИЙ Юрій Васильович, начальник управління контролю за діяльністю вищих навчальних закладів
Коментувати