Відповіді на тести ЗНО купити неможливо, - УЦОЯО

У соціальних мережах активізувались шахраї, які пропонують відповіді до тестових завдань

Відповіді на тести ЗНО купити неможливо, - УЦОЯО

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють про активізацію шахраїв, які напередодні проведення основної сесії тестування пропонують готові відповіді до тестових завдань з різних предметів.

За інформацією Центру, найбільш активно інформація про допомогу в успішному складанні тестів ЗНО за певну плату розповсюджується у соціальних мережах.

У зв’язку з цим в УЦОЯО повідомляють, що укладання тестів і друк тестових робіт здійснюються в умовах конфіденційності.

«Наполегливо радимо не користуватися послугами шахраїв, адже ви неодмінно будете ошукані», - йдеться у повідомленні.

Інформацію про виявлені оголошення та шахрайські пропозиції буде передано до правоохоронних органів.

Як відомо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 23 травня тестуванням з української мови і літератури.

Для підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатись дистанційною підготовкою на безкоштовній платформі ЗНО-онлайн, де розміщені всі тести, що були використанні УЦОЯО за час існування ЗНО. Більшість завдань тестів містять ґрунтовні коментарі фахівців до правильних відповідей.

ЗНО-ОНЛАЙН

Освіта.ua
25.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Відкрию секрет. Багато тестів, які можуть бути на ЗНО є у звичайних підручниках. Є ще така штука, як збірники завдань для вчителя. Це такі грубі книги, але їх можна будь-де купити. Там теж є ті хавдання. У деяких випадках цифри можуть бути інші. Тому, зараз відкрию ще один секрет. Зараз творці тестів ЗНО лінуються складати нові. Ось і все.
Ерудит Нет
Власні відповіді опуліковує сайт Ерудит.нет відразу ж після завершення тестування https://erudyt.net/category/pidgotovka-do-zno
Skjeld
Тут також є "свої люди", у яких можна завдання дістати. Очевидно, що це відверта брехня!
Катерина
Як пояснити те, що завдання пробного ЗНО з історії 2017 були опубліковані в вконтакті ще до його проведення? Де ж поділася та конфединційність про яку так багато говорить Центр оцінювання? Якщо завдання ПЗНО були відомі, то де гарантія що цього не відбудеться на основній сесій. Цікаво, як пояснить цю ситуацію Центр оцінювання!
вернуть экзамены это
ещё более глупо, чем наше ЗНО всего по трём-четырём предметам. ЗНО необходимо проводить по всем ключевым школьным предметам, которые имеют хоть какое-то отношение к учёбе в ВУЗах. Во всех ВУЗах. А уже исходя из полученных результатов, выпускник способен решить - КУДА он подаст свои документы. Вот только автоматическое зачисление В ЭТОЙ СТРАНЕ - БРЕД. Значит - было бы разработать другой способ зачисления. В особенности когда практически 90% населения этой страны, и других стран, НЕ ВЕРИТ тем, кто рулит данными процессами. Просто не доверяет. ТАк что, для возобновления ДОВЕРИЯ необходимо изменить принцип зачисления. Доверие внутри страны хотя бы в одной, мало-мальски важной сфере было бы шагом вперёд для развития этой самой страны. (А предлагаемое ниже "учился на курсах-автоматически студент"-ну что сказать,кроме того, что Олеся-коррупционер,имеющая отношение к курсам)
anton2000
Для вернуть экзамены это: Необходимо не только проводить ЗНО по всем ключевым школьным предметам, но и в аттестат ставить не годовые оценки, а результаты ЗНО по всем предметам (хоть по 200-бальной, хоть по 12-бальной системе). Тогда и весомость аттестата будет серьёзной.
можно и так.
Для anton2000: Но мне всё ж видится, что балл аттестата учитывать при поступлении не следует
Коментувати
Ollesia
Вірю Я вжe писала, що Лікарчук продавав рeзультати зовнішнього тeстування. Що потрібно зробити: 1. Відмінити зовнішнє тeстування- воно нe потрібнe. 2. Відновити чeсний та прозорий вступ до ВНЗ—а самe: — Повeрнути вступні іспити до вищих навчальних закладів. — У правилах прийому приписати норму, що кількість пільговиків, які вступають до ВНЗ має становити нe мeншe 80% (шахтарі, чорнобильці, інваліди різноманітних груп, цільовики). — Ті хто вчився на курсах- автоматично вступають на бюджeт. — Зробити вузівські олімпіади. Ті, хто зайняли пeршe, другe або трeтє місцe автоматично вступають на бюджeт. Зробити 400 бальну шкалу вступних іспитів (за кожний eкзамeн 100 балів). Повeрнути долю атeстату до 20% при вступі. Той, хто набeрe найбільшу кількість балів- вступає на бюджeт. Цe самі справeдливі умови вступу до ВНЗ.
Nora
Для Ollesia: Вступні іспити у вишах- це чесний і прозорий вступ? Вузівські олімпіади? Ну-ну...
Вчителька початкових класів
Закінчила школу із золотою медаллю, інститут - з червоним дипломом. Зарааз маю безліч грамот, подяк за роботу, вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Але ніколи не забуду "чесні " екзамени до вузу - коли тобі, знущально посміхаючись, екзаменатор говорить: "Підтвердите свої високі результати і на інших екзаменах", - і ставить 4. А ті, кому вона поставила 5, потім у інституті екзамени на сесіях по декілька разів здавали. Тільки ЗНО виключає "купівлю" місць у вузах! Так, багаті батьки, можливо, і куплять своєму чаду місце у вузі, але це будуть одиниці, а основна маса випускників, які справді вчилися, теж матимуть можливість навчатися, а в батьків не пухнутимуть голови, де взяти гроші на хабар на вступ. Мій син дуже гарно здав ЗНО і зараз навчається в престижному київському вузі. Якби ЗНО не було, а були "чесні" екзамени, ми б туди навіть не поїхали, бо чесних екзаменів там би НЕ БУЛО Б!!!
Батько Київ
Для Ollesia: Ви така ОДНА на всю спільноту! Який ВНЗ ви представляюте та лобіюєте?!
Коментувати
яна
Можна.Але не всім..прокуратура це уже довелa.головне ціна питання.в цій країні купується і продається все
Накипелов
В Україні за гроші і владу можна купити все, крім законів фізики. А ви говорите ЗНО...