Маємо використати потенціал сучасних технологій, - міністр

За словами міністра, формування освітнього середовища неможливе без використання технологій

Маємо використати потенціал сучасних технологій, - міністр

Формування нового освітнього середовища неможливе без широкого використання технологій в освітньому процесі. Про це, під час участі в освітньому воркшопі сказала міністр освіти лілія Гриневич.

За її словами, саме тому Міністерство освіти і науки підтримує проекти, в рамках яких більше українських шкіл можуть покращити свою матеріально-технічну базу.

«Також ми проводимо широкі консультації з експертним середовищем для того, щоб зробити використання ІКТ в школах найбільш ефективним та раціональним», – зазначила міністр освіти.

Також вона наголосила, що саме інформаційні технології відкрили людству світ, в якому не існує обмежених можливостей.

«Зараз Україна має максимально використати потенціал сучасних технологій для того, щоб забезпечити усім учням, зокрема дітям з особливими потребами, рівні освітні можливості», - сказала міністр.

Освіта.ua
25.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВИДАВЕЦЬ
Є негласна вказівка директорам навчальних закладів замовляти найбільш масові підручники, а не ті, які були попередньо вибрані. Перевірити буде легко - якщо кінцеве замовлення підручника з невеликим тиражем істотно зменшиться порівняно з попереднім замовленням, то план Гриневич спрацював.
трепаться,
не дело делать. Язык без костей. И эго тешит - камеры снимают, и зарплата ни за что капает. В школе учителем бы поработать, так нет, там денег не платят
Pasufik
Наші нувориші та олігархи дуже прагнуть мати висококваліфікованих і дешевих працівників. А де їх вклад у проекти по покращенню матеріально - технічної бази шкіл? Спробуйте п.міністр їх запитати, адже 60% їх обороту залишається в тіні, може трохи поділяться з державою, а не паразитуватимуть за її кошт.
BundesWehr
В німецьких школах ви не знайдете персонального комп’ютера, якому більше 5 років - це морально застаріла річ. Держава ПОСТІЙНО вдосконалює та оновлює матеріально-технічну базу. Звідки кошти беруть? Так депутати Бундестагу, міністри та інші чиновники на роботу їздять на велосипедах, а не на дорогих автомобілях. А зарплати в них, навіть нижчі, ніж у вчителів.
Pasufik
Для BundesWehr: А Ви можете собі уявити, щоб німецький підприємець половину товарообороту тримав у тіні і не сплачував податки у повному обсязі? А ми 25 років боремося, боремося а віз і нині там.
Коментувати
спец
Ой як розумно, аж страшно! А в якій галузі людської діяльнсті обходяться без технологій? Робіть, а потім про зроблене говоріть і захоплююче розказуйте як це вдалося зробити!
Вчитель
Про які технології можна говорити, коли у школах, особливо сільських та у невеликих містечках, 80 відсотків вчителів не вміють користуватися комп’ютером
Просто вчитель
Для Вчитель: Де такі села ви знайшли, щоб вчитель не вмів користуватися копютером ... Можливо спутали Нікарагуа з Україною!!!
Маруся
такие учителя есть и в городах)))))))
Коментувати
Маруся
никакие технологии не помогут выучить математику при 3-4 часах в неделю
Jkmuf
Ми живемо в єпоху змін! І не можливо школі працювати без технологій. Але як працювати з цими самими технологіями , коли у школі на 850 учнів де 30 класів- всього один комп`ютерний клас на 15 комп`ютерів, два медіапроектора та одна медіадошка!!! Про що можна говорити , коли школи не забезпечені сучасними такими необхідними засобами навчання.???
Valkonik
Для Jkmuf: Це в першу чергу невиконання навчального плану. На таку кількість учнів повинно бути 3 кабінети по мінімум по 12 ПК. Що у вас робить зувуч ? від. Отримує підвищену зарплату...
English Teacher
А я розкажу анекдот. Приїхали перевіряючі у школу. Питають: "Які сучасні технолгії ви використовуєте?" "Ми демонструємо презентації, показуємо відео, робимо проекти, створюємо публікації!!!!" - відповідають вчителі. "А де у вас розетка у кабінеті?" "От чого нема, того нема..." Отак і використовуємо технології у багатьох навчальних закладах. Де батьки щось проспонсорують чи вчитель принесе свій ноутбук, то й діти щось побачать. А решта - як в анекдоті.
Коментувати
Местный
Сколько уже будут говорить одними лозунгами? Или это и есть суть реформ - разговоры лозунгами...