Строки зарахування до магістратури у 2021 році

Дати надання рекомендацій для зарахування в магістратуру за державним замовленням та за контрактом

Строки зарахування до магістратури у 2021 році

Вступ до закладів вищої освіти для здобуття ступеня магістра у 2021 році відбувається на підставі чинних Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра:

  • рекомендації для зарахування за державним замовленням надаються 02 серпня 2021 року;
  • вимоги до зарахування (подання оригіналів документів) мають бути виконані до 18:00 години 07 серпня;
  • накази про зарахування за державним замовленням видається 12 серпня.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти), здійснюється не пізніше ніж 19 серпня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра Правилами прийому можуть встановлюватись додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (тобто на контрактну форму навчання) у межах з 15 вересня по 30 листопада. При цьому використовуються результати єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту (включаючи спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту), отримані в порядку, передбаченому Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти, або результати фахового вступного випробування та/або вступного іспиту з іноземної мови, складених у закладі вищої освіти у передбачених цими Умовами випадках.

Для тих категорій вступників, для яких строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання не встановлено в Умовах прийому на навчання для здобуття вищої освіти, зазначені строки визначаються Правилами прийому. При цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше ніж 15 вересня, крім випадків, передбачених розділами XIII, XIV цих Умов. Зарахування за кошти фізичних та/або юридичних осіб закінчується не пізніше ніж 30 листопада. Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників закінчується 30 вересня.

Заклади вищої освіти в Правилах прийому можуть передбачати зарахування вступників за кошти фізичних/юридичних осіб для здобуття ступеня магістра на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) в декілька етапів (у тому числі до дати закінчення прийому документів) за умови зарахування таких вступників до 30 листопада 2021 року.

Складено відповідно до положень Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

Освіта.ua
28.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
оксана
Які правила переведення на бюджетні місця в магістратуру? Чи має дитина учасника бойових дій першочергове право на переведення на вільні бюджетні місця в магістратуру, якщо крім неї пільговиків нема і її рейтиноговий бал відрізняється від прохідного на буджет на 10 балів? Дякую.
Галина
Доброго дня. Які терміни подачі документів на заочне контрактне навчання на магістра по спеціальності 081 Право
Ахмед
Добрый ответь если люди впереди по списку не подадут документы их бюджетные места можно занять ? Бюджета 7 я 10 впереди меня 5 точно подают в другой вуз ?
Влад
Для Ахмед: не можна. На вільні місця переводять пільговиків. Якщо таких немає, місце повертається Мон
куриленко галина
для Влада. чому Ви так відповідаєте, я дзвонила на гарячу лінію мон і пан Ніколаев мене запевнив що можна. де прада. при подачі на магістратуру приоритетності не має. хіба при вступі на магістратуру є пільги.
Галина
Для куриленко галина: Влад просто не зрозумів з питання, що мова про вступ до магістратури. В магістратурі фіксовані а не відкриті пропозиції, тож набрати мають саму ту кількість студентів яка вказана в обсязі на бюджет
Коментувати
Евгений
Кого допускают на вакантные бюджетные места на магистратуру?? возможно ли перемещение из НЕ рекомендованных на бюджет если не все рекомендованные подадут документы?? очень важно!! спасибо
Олена
Для Евгений: Звичайно, можливо. Воно так і відбувається. На щастя, в магістратуру конкурсні пропозиції переважно фіксовані, плюс не діють усілякі квоти, як на бакалавра, які відбирають бюджетні місця поза чергою. Вступник може бути рекомендований на бюджет на кілька конкурсних пропозицій, якщо він проходить на них по рейтингу. Тож ті люди, які у списку перед Вами можуть занести оригінали в інше місце. Моніторте їх прізвища на вступ єдбо, куди вони ще подавались, і чи не занесли туди оригінал. Якщо виявиться, що всі, хто проходить на бюджет, подали лише по одній заяві і нікуди більше не вступають, нажаль, шанси, що вони не принесуть оригінали, низькі. Також телефонуйте в приймальну комісію, і виясняйте, чи не посуваєтесь ви у рейтингу через звільнення місць вище Вас.
Коментувати
сергій
Подскажите пож., в субботу и воскресенье 6.09 приемные комиссии ВУЗов работают ?
віталій
на контракт заочка на магістра тоже до 18.00 6.09 необходимо успеть подать оригиналі документов??
Адвокат
Результати вже є, але вони вам не сподобаються. Державне замовлення порізали просто катастрофічно.
Вася
Для Адвокат: де ж вони є?
Коментувати
Василий
А если я подавал документы в вузе ( оригинал диплома, фото и т.д.) и на руках их нет. Мне нужно ехать в вуз, так как я живу в другом городе, Или по факту ждать учебы? Или это надо ехать только тем, кто онлайн подал документы? Извините за глупый вопрос.
Sonya
Чи можливе подання оригіналів документів вже після опублікування рейтингових списків 1 вересня?
ludmilatalah@gmail.com
Для Sonya: до 18:00 06 вересня;
Sonya
З 1 вересня включно?
Коментувати