Строки вступу в магістратуру у 2022 році

Строки реєстрації вступників, проведення вступних випробувань і зарахування в магістратуру

Строки вступу в магістратуру у 2022 році

Абітурієнти, які бажають вступити у магістратуру в 2022 році, мають скласти магістерські тести або фаховий іспит в університеті.

Цього року для майбутніх магістрів буде проведено магістерський комплексний тест (МКТ) для спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей.

Для вступу на інші спеціальності необхідно буде скласти фаховий іспит у закладі освіти у тому випадку, якщо абітурієнт претендує на навчання за бюджетною формою, та надати мотиваційний лист для вступу на контрактну форму навчання.

Строки реєстрації вступників у магістратуру

Реєстрація для складання магістерських тестів у 2022 році розпочинається 27 червня (з 9:00) та закінчується о 18:00 18 липня.

Строки проведення магістерських тестів

Вступні випробування проводяться в три етапи:

  • основна сесія (буде проводитися з 10 до 17 серпня);
  • додаткова сесія (з 7 до 10 вересня);
  • спеціально організована сесія.

Спеціально організована сесія магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту буде проводитись у терміни, встановлені Міністерством освіти і науки України, орієнтовно у вересні – жовтні.

Строки проведення співбесід

Індивідуальні усні співбесіди в закладах вищої освіти замість магістерського тесту навчальної компетентності або магістерського комплексного тесту проводяться з 25 до 31 серпня.

Строки реєстрації електронних кабінетів та прийому документів

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів розпочинається 01 серпня.

Подання заяв для вступу розпочинається 16 серпня та завершується:

  •         23 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди замість МТНК або МКТ;
  •         15 вересня – для осіб, які вступають на основі результатів МТНК, МКТ або тільки фахового іспиту в закладі освіти.

Строки зарахування магістрів на бюджет

Рекомендації для зарахування за державним замовленням (на бюджет) надаються не пізніше ніж 20 вересня.

Вимоги до зарахування (подання оригіналів документів) мають бути виконані до 18:00 години 24 вересня.

Наказ про зарахування на бюджет видається 25 вересня.

Переведення на вакантні бюджетні місця  та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання на контракт, здійснюється не пізніше ніж 10 жовтня.

Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників закінчується 31 жовтня.

Строки зарахування магістрів на контракт

Для вступу в магістратуру на контракт на основі ступеня бакалавра заклади освіти у Правилах прийому можуть встановлювати додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у межах з 01 липня по 30 листопада.

При цьому використовуються результати магістерського тесту навчальної компетентності чи магістерського комплексного тесту, або результати фахового іспиту, складеного в закладі вищої освіти.

Заклади вищої освіти в Правилах прийому можуть передбачати зарахування вступників в магістратуру на контракт на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) в декілька етапів (у тому числі до дати закінчення прийому документів) за умови зарахування таких вступників до 30 листопада 2022 року.

Складено відповідно до положень Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
26.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маша
Доброго дня! Чи можу я вступити на магістратуру на спеціальність "початкова освіта", здобувши бакалавра "дошкільної освіти"
Дарина
Чтоб сдавать "фаховий іспит" нужно обязательно ехать в университет, даже если с другого города?
Татеня
Доброго дня . А коли опублікуй поріг. Щоб дізнатися здав чи не здав ? .
Наталія
Чи можна вступати на 2 спеціальності магістратури одного року? Одна на денну форму інша на заочну
Павло
Доброго дня, скажіть буде якась додаткова сесія подачі документів та створення кабінетів на вступ до магістратури
Петро
Доброго дня, підскажіть я правельно розумію якщо я не реєструвався для складання магістерських тестів то я не зможу вступити навіть на контракт?
Сергій Петрович
Для Петро: Так, приходьте вже наступного року
Діана Загородня
Можете поступити. Все залежить від обраної спеціальності. Є спеціальності для яких здається вступний екзамен в університеті. І цього року він аж у вересні
Коментувати
МС КОТИК
Доброго дня. Підскажіть будь ласка чи можна по квоті-2 вступити до магістратури?
МС  ЗАЙЧИК
Для МС КОТИК: приходь до мене Котику, я тебе без квоти в усі дірочки поцілую, любенький.
Коментувати
Соня
Сьогодні 19 липня, тобто вступити на магістратуру я вже не можу????? Ніяк не могла знайти інформацію, потім була зайнята а тепер????
Буває
Для Соня: а все, раніше треба було
Діана Загородня
Ще можете поступати. Все залежить від обраної спеціальності. Не для всіх спеціальностей потрібний тест
Коментувати
Юрий
Скажите пожалуйста, как понимать следующую запись? "основна сесія (буде проводитися з 10 до 17 серпня);" Это значит что в нужном городе можно будет сдать экзамен в любой день из обозначенного диапазона дат? У меня сестра в Эстонии, будет добираться до Польши, нужно спланировать маршрут, забронировать жилье, добраться. Хотелось бы иметь немного конкретики, диапазон указан в неделю.
Діана
Для Юрий: Ні, після реєстрації в особистому кабінеті висвітиться за тиждень до початку, дата та час проведення. Діапазон неділя, тому що будуть приймати дітей частинами, а не як зазвичай, за для їх безпеки.
Коментувати
Серж
Така дурня, навіщо взагалі на контракт ті тести. краще почали б вже навчатись, так і закінчили б швидше. Мало того що навчання коштує купу грошей, так ще витрачай купу грошей іздити до областного центру здавати ті тести. зараз ітак грошей йок, ще давайте під обстріалми мотатися по країні, та витрачати останне.
Олександра
Доброго дня! Надайте будь ласка відповідь, що потрібно робити у даній ситуації. У мене виникла проблема з реєстрацією у магістратуру. У перший день реєстрації в університеті подала документи, при реєструванні виникла певна технічна проблема й на даний момент вже 8 днів не можуть мене зареєструвати, так як вводячи мої дані, вибиває помилку та унеможливлює подальші дії для реєстрації. Буду вдячна за відповідь!
Галина
Для Олександра: Ну так а тут Вам чим допоможуть? Ми ж не знаєм що у Вас за помилка. Вас же реєструє університет, то вони нехай і звертаються в центр технічної підтримки
Коментувати
Катерина
Чи буде якось вирішуватись питання з відтермінуванням від загальної мобілізації для абітурієнтів магістратури? Бо терміни вступної кампанії розтягнуті.
Иван
Появился бесплатный сайт для подготовки к Национальному мультипредметному тесту по математике. Для выпускников школ и их учителей: https://skladunmt.online
Helianthus
Для Иван: российский сайт РешуЕГЕ добавил кусочек нмт, зарегистрирован в России, брезгую
Коментувати
Шевчук
Деградація Мон бентежить. Нічим не займаються окрім правил прийому… Вигадують різну нісенитницю аби лише на гірше! Ні зміст освіти , ні сучасні методи навчання, ні тзн, ні співпраця з бізнесом , ні інноваціі , інтернаціоналізація..- ніц нічого!!!! ПУСТІ НАДУТІ ЧИНУШІ, безталані комерси…
Ольга
Поговорювали, що заочне навчання у магістратурі за спеціальністю 081 "Право" мають відмінити. Чи буде у 2022 році прийом на заочне навчання в магістратурі "право"???
Шадрін, Херсон
Таваріщі с Мону,пани начальники відмініть дурні бар’єри при вступі в магістратуру. Я рік навчався в Кракові, в політесі , знаю досконало тамтешні правила- ніяких зно, єві, єфді… там і близько ніц нєма!!! Навщо Ви це робите?
Галина
Для Шадрін, Херсон: Відколи це вступні іспити стали перепонами? Може почнемо в магітратуру всіх підряд брати?
Марина Дударь
Боже ж ты дурнуватая Галя... Как ты ещё не удовилясь от своего яда змейного. Ещё и Эвропу рвёщся. Негде вмире нет ни ЗНО ни ЕВИ, А только экзамены в ВУЗАх, все кто хочеть поступаеть и нормально учится, взяток там не беруть. А у нас что? здають те у кого нашлись деньги на репетиторов, и соответственно и наюдутся деньги на взятки в вузах. А большую часть тестов для Зно и Эви в менестерстве нашем сами не разрабатывають, а покупають у разробочиков на биржакх флиранса и студенчиских работ. Кстати там все наши учетиля, преподаватели и министри свой работы и попукупали. И ты видимо тоже всё завзятки всё здавала, вот и получается что ты эти все и есть.
Саша
Давайте хоча б з раціонального боку. Що простіше здавати для вас? Є варіант одного і однакового тесту для усіх, а потім можна подати результати в 15 ВНЗ чи готуватись до кожного тесту окремо у кожному ВНЗ, а особливо враховуючи те, що вони часто проходили в один час. Об’єктивно простіше здавати 1 стандартизований тест ніж декілька окремих + їх якість в різних ВНЗ може відрізнятись. Тобто ви або хочете повернути корупцію або просто не раціональна людина ))
Коментувати
Олександр
Чи зможу я пройти на ЄВІ через додаток дія, і чи зможу предявити людям які пеевіряють документи в аудиторії під час самого проведення ?
Вступник
Оригінали документів у магістратуру можна подавати вже з 2 серпня, чи лише з 3 серпня?
Галина
Не можу розібратися. Як це розуміти? Додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, із використанням результатів єдиного вступного іспиту 15 вересня – 30 листопада
Галина
Для Галина: Що Ви не розумієте? у вересні-жовтні буде спеціальна сесія ЄВІ, за результатами якої можна вступити на контракт
Галина
А з попередніми результатами ЄВІ на контракт можна ще подавати? Дякую за відповідь.
Коментувати
Софія
Доброго дня! Вказано що оригіналу документів потрібно подати не пізніше 7 липня, але з якою числа це можна зробити? Чи можу я подати документи раніше 2 липня?
Нерогуль
Для Софія: ПОдать документы ранее 2 лыпня ты точно не можешь, так как ты свой вопрос задала уже спустя 25 дней - 27 лыпня.
Коментувати