Строки зарахування до магістратури у 2020 році

Дати надання рекомендацій для зарахування в магістратуру за державним замовленням

Строки зарахування до магістратури у 2020 році

Вступ до закладів вищої освіти для здобуття ступеня магістра у 2020 році відбувається на підставі чинних Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за всіма спеціальностями (крім спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка», 20 «Аграрні науки та продовольство», 25 «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону» та спеціальності 025 «Музичне мистецтво»), а також за усіма міждисциплінарними освітньо-науковими програмами на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста:

  • рекомендації для зарахування за державним замовленням надаються 01 вересня 2020 року;
  • вимоги до зарахування (подання оригіналів документів) мають бути виконані до 18:00 06 вересня;
  • накази про зарахування за державним замовленням видається 11 вересня.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти), здійснюється не пізніше ніж 15 вересня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями галузей знань 25 «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону» (крім вищих військових навчальних закладів, закладів вищої освіти з специфічними умовами навчання, військових підрозділів закладів вищої освіти), 01 «Освіта/Педагогіка», 025 «Музичне мистецтво», 20 «Аграрні науки та продовольство» та спеціальністю на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, а також для вступу осіб, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), на навчання для здобуття ступеня магістра за всіма формами здобуття освіти, крім спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», за кошти фізичних та/або юридичних осіб, строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються Правилами прийому закладу вищої освіти. При цьому прийом документів починається не пізніше ніж 10 серпня і закінчується не раніше ніж 21 серпня, а зарахування на навчання за державним (регіональним) замовленням завершується не пізніше ніж 15 вересня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра (крім спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка» та 20 «Аграрні науки та продовольство») на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста Правилами прийому закладу вищої освіти можуть встановлюватись додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у межах з 15 вересня по 30 листопада. При цьому використовуються результати єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту (включаючи спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту) або результати фахового вступного випробування та/або вступного іспиту з іноземної мови, складених у закладі вищої освіти у передбачених Умовами прийому до закладів вищої освіти випадках.

Заклади вищої освіти в Правилах прийому можуть передбачати зарахування вступників за кошти фізичних/юридичних осіб для здобуття ступеня магістра на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) в декілька етапів (у тому числі до дати закінчення прийому документів) за умови зарахування таких вступників до 30 листопада 2020 року.

Складено відповідно до положень Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2020 році.

Освіта.ua
28.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
оксана
Які правила переведення на бюджетні місця в магістратуру? Чи має дитина учасника бойових дій першочергове право на переведення на вільні бюджетні місця в магістратуру, якщо крім неї пільговиків нема і її рейтиноговий бал відрізняється від прохідного на буджет на 10 балів? Дякую.
Галина
Доброго дня. Які терміни подачі документів на заочне контрактне навчання на магістра по спеціальності 081 Право
Ахмед
Добрый ответь если люди впереди по списку не подадут документы их бюджетные места можно занять ? Бюджета 7 я 10 впереди меня 5 точно подают в другой вуз ?
Влад
Для Ахмед: не можна. На вільні місця переводять пільговиків. Якщо таких немає, місце повертається Мон
куриленко галина
для Влада. чому Ви так відповідаєте, я дзвонила на гарячу лінію мон і пан Ніколаев мене запевнив що можна. де прада. при подачі на магістратуру приоритетності не має. хіба при вступі на магістратуру є пільги.
Галина
Для куриленко галина: Влад просто не зрозумів з питання, що мова про вступ до магістратури. В магістратурі фіксовані а не відкриті пропозиції, тож набрати мають саму ту кількість студентів яка вказана в обсязі на бюджет
Коментувати
Евгений
Кого допускают на вакантные бюджетные места на магистратуру?? возможно ли перемещение из НЕ рекомендованных на бюджет если не все рекомендованные подадут документы?? очень важно!! спасибо
Олена
Для Евгений: Звичайно, можливо. Воно так і відбувається. На щастя, в магістратуру конкурсні пропозиції переважно фіксовані, плюс не діють усілякі квоти, як на бакалавра, які відбирають бюджетні місця поза чергою. Вступник може бути рекомендований на бюджет на кілька конкурсних пропозицій, якщо він проходить на них по рейтингу. Тож ті люди, які у списку перед Вами можуть занести оригінали в інше місце. Моніторте їх прізвища на вступ єдбо, куди вони ще подавались, і чи не занесли туди оригінал. Якщо виявиться, що всі, хто проходить на бюджет, подали лише по одній заяві і нікуди більше не вступають, нажаль, шанси, що вони не принесуть оригінали, низькі. Також телефонуйте в приймальну комісію, і виясняйте, чи не посуваєтесь ви у рейтингу через звільнення місць вище Вас.
Коментувати
сергій
Подскажите пож., в субботу и воскресенье 6.09 приемные комиссии ВУЗов работают ?
віталій
на контракт заочка на магістра тоже до 18.00 6.09 необходимо успеть подать оригиналі документов??
Адвокат
Результати вже є, але вони вам не сподобаються. Державне замовлення порізали просто катастрофічно.
Вася
Для Адвокат: де ж вони є?
Коментувати
Василий
А если я подавал документы в вузе ( оригинал диплома, фото и т.д.) и на руках их нет. Мне нужно ехать в вуз, так как я живу в другом городе, Или по факту ждать учебы? Или это надо ехать только тем, кто онлайн подал документы? Извините за глупый вопрос.
Sonya
Чи можливе подання оригіналів документів вже після опублікування рейтингових списків 1 вересня?
ludmilatalah@gmail.com
Для Sonya: до 18:00 06 вересня;
Sonya
З 1 вересня включно?
Коментувати