Спеціальності магістратури: де шукати інформацію

Вступ.ОСВІТА.UA – сервіс, який допоможе знайти інформацію про магістерські освітні програми

Спеціальності магістратури: де шукати інформацію

Для пошуку спеціальності вступники до магістратури можуть скористатись інформаційною системою Вступ.ОСВІТА.UA. Це зручна електронна пошукова система, яка покликана допомогти вступникам знайти усю необхідну інформацію про заклади вищої освіти та освітні програми.

Дані для інформаційної системи отримуються з Єдиної державної електронної бази з питань освіти та постійно оновлюються. На сайті системи міститься інформація про дату їх останнього та майбутнього оновлення.

Майбутні вступники до магістратури можуть здійснити пошук за спеціальностями, регіонами, формою навчання та іншими параметрами.

Окрім цього, як додатковий критерій пошуку можна використовувати конкурсні предмети.

За результатами пошуку вступник отримає не лише повну інформацію про заклади вищої освіти (тип закладу, адреса, контактні дані адміністрації та приймальної комісії тощо), у яких він зможе навчатися за обраною спеціальністю.

Також сервіс надає вичерпні дані про відповідну освітню програму та особливості вступу на неї: складові конкурсного бала, термін навчання, вартість навчання, терміни подачі заяв тощо.

Корисною для вибору закладу освіти буде інформація про статистику вступу в магістратуру по кожному закладі вищої освіти України. Вступник зможе ознайомитись з даними за попередні роки про кількість ліцензійних місць у магістратурі по кожній спеціальності, кількість осіб зарахованих на бюджет та на контракт, кількість прийнятих заяв, кількість невикористаних ліцензійних місць, мінімальний та середній рейтинговий бал зарахованих на бюджет тощо.

Аналіз цієї інформації дозволить вступнику обʼєктивно оцінити свої можливості щодо вступу до конкретного закладу вищої освіти на відповідну спеціальність. Вступник зможе знайти та обрати заклад освіти де менший (вищий) середній рейтинговий бал вступників, менший (більший) конкурс та ін.

ЗНАЙТИ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ МАГІСТРА

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Чи можна притендувати на контракт на педіатрію зно матем-131,укр.мова-171,біологія-183. Дякую
Галина
Для Оксана: Навряд. Конкурсний бал має бути більше 175. В усіх вишів свої коефіцієнти. Спробуйте порахувати конкурсний бал в різних вишах, може десь і вийде
Коментувати
Ирина
Есть вопрос: 1) почему не важен средний балл диплома? 2) почему, если не сдал ЕВИ, можно сдавать английский в университете как экзамен (все понимают,как), если ты идешь в заочную магистратуру? 3) почему у ЕВИ такой маленький коэффициент, если ты сдал на 100, то другой экзамен может все перекрыть, а все понимают, как будут сдавать тот другой экзамен. Что-то непрозрачно с этими вступлениями в магистратуру. Процедура ЗНО более прозрачная, ну, выбросить бы еще из нее льготников, ТОТ и прочих, которые поступают без ЗНО, а потом вылетают после первой сессии.
Галина
Для Ирина: з чого Ви взяли що бал диплома не враховується? "Інші показники" - це і є врахування середнього балу диплому. З чого Ви взяли що на заочку можна не здавати Єві? Коефіцієнт іноземної малий тому, що це не є основними знаннями зі спеціальності
Хххх
Выбросить бы вашу необразованность элементарную. Вроде взрослый человек, а мыслите так узко, что аж страшно, кого там обучают на бакалавра, а на магистратуру так точно
Коментувати