Перехресний вступ до магістратури у 2021 році

Порядок вступу до магістратури на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю

Перехресний вступ до магістратури у 2021 році

У 2021 році будь-яка особа може вступити до закладу вищої освіти для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), за умови успішного проходження додаткових фахових вступних випробувань.

Заклад вищої освіти у власних правилах прийому може встановлювати додаткові вимоги для такої категорії осіб щодо строків навчання, включення додаткових обов'язкових навчальних компонентів до індивідуального навчального плану та обмеження щодо можливого поєднання спеціальностей різних галузей.

Додаткові вступні випробування вступники складають у кожному з обраних закладів вищої освіти, в яких планують брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра. Заклад вищої освіти самостійно визначає зміст та перелік додаткових вступних випробувань.

Винятком є спеціальність 081 «Право». Для здобуття ступеня магістра за цією спеціальністю приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра з спеціальностей 081 «Право» або 293 «Міжнародне право», напрямів 6.030401 «Правознавство», 6.030202  «Міжнародне право».

Строки проведення

Додаткові фахові вступні випробування у 2021 році проходять у закладах вищої освіти у два етапи:

Порядок реєстрації на додаткові фахові вступні випробування, перелік необхідних документів, а також дати та час проведення випробувань визначаються закладами вищої освіти.

Оцінювання

Додаткове вступне випробування зазвичай має кваліфікаційний характер та оцінюється за двобальною шкалою – «склав/не склав». Якщо вступник не склав додаткового вступного випробування, то він втрачає право брати участь у конкурсному відборі на освітню програму. Додаткове вступне випробування може проводитися у формі тесту.

Освіта.ua
06.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Ну ось, збільшиться кількість некомпетентних фахівців на ринку праці. Такі фахівці мають ступінь магістра, а фахово-професійна компетентність на нульовому рівні.
Рогуль
Для Іван: Некомпетентность - это всё ерунда. Главное - знать рогульскую мову и мову пиндосов-хозяев из-за океана. А если ещё претендент на степень магистра орёт "Хэроям слава - смэрть творогам!" - так такому сразу надо её приуждать без лекций и экзаменов. СУХС, как говорится у рогулей.
Коментувати