Перехресний вступ до магістратури у 2021 році

Порядок вступу до магістратури на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю

Перехресний вступ до магістратури у 2021 році

У 2021 році будь-яка особа може вступити до закладу вищої освіти для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), за умови успішного проходження додаткових фахових вступних випробувань.

Заклад вищої освіти у власних правилах прийому може встановлювати додаткові вимоги для такої категорії осіб щодо строків навчання, включення додаткових обов'язкових навчальних компонентів до індивідуального навчального плану та обмеження щодо можливого поєднання спеціальностей різних галузей.

Додаткові вступні випробування вступники складають у кожному з обраних вишів, де планують брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра. Заклад вищої освіти самостійно визначає зміст і перелік додаткових вступних випробувань.

Строки проведення

Додаткові фахові вступні випробування у 2021 році проходять у закладах вищої освіти у два етапи:

Порядок реєстрації на додаткові фахові вступні випробування, перелік необхідних документів, а також дати та час проведення випробувань визначаються закладами вищої освіти.

Оцінювання

Додаткове вступне випробування зазвичай має кваліфікаційний характер та оцінюється за двобальною шкалою – «склав / не склав». Якщо вступник не склав додаткового вступного випробування, то він втрачає право брати участь у конкурсному відборі на освітню програму. Додаткове вступне випробування може проводитися у формі тесту.

Освіта.ua
14.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Вітаю, я маю фінансову освіту - бакалавр, чи можу я вступити на магістратуру з психології?
Віка
Чи можу Я вступити в магістратуру на психологію чи публічне адміністрування якщо Я бакалавр права?
Андрей
Для Віка: Можно, сдав ЕВЭ по иностранному языку и Единый вступительный экзамен по специальности.
Коментувати
Ст
Чи можу я вступити в магістратуру за спеціальністю правоохоронна діяльність якщо диплом бакалавра за спеціальністю лісове господарство?
Марина
А, якщо маєш бакалаврат правоохоронна діяльність та вивчав тіж правові компетенції та не має права вступити на магістратуру права, це що не абсурд?
Алекс
"На адресу МОН України надійшла постанова Шостого апеляційного адміністративного суду від 06.04.2021 (вх. від 12.04.2021 №12496/0/1-21) по справі № 640/31169/20 за адміністративним позовом Козлова С.О. до МОН України про визнання протиправними та скасування наказів (від 17 серпня 2020 № 1053, від 15 жовтня 2020 року № 1274)... ....З огляду на викладене, прийом на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» у 2021 році здійснюється на базі бакалавра, магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, у тому числі здобутих за ІНШОЮ спеціальністю.
Іван
Ну ось, збільшиться кількість некомпетентних фахівців на ринку праці. Такі фахівці мають ступінь магістра, а фахово-професійна компетентність на нульовому рівні.
Марина
Для Іван: Є споріднені спеціальност, наприклад правоохороннам діяльність які мають право вступати на право, бо вивчали тіж правові компетенції!
Віталій
Я правильно розумію, якщо я навчаюсь на правоохоронній діяльності бакалавра, то я можу вступити на магістратуру право, як я і сподіваюсь
Коментувати