22 серпня завершується прийом е-заяв вступників

23 серпня вступникам необхідно буде перевірити статус своїх заяв у персональному кабінеті

22 серпня завершується прийом е-заяв вступників

22 серпня о 18:00 завершується прийом електронних заяв на бакалавра та магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування вступників на базі 11 класів.

23 серпня усім вступникам необхідно буде перевірити статус своїх заяв у персональному кабінеті. У конкурсному відборі братимуть участь тільки ті заяви, статус яких:

«Допущено до конкурсу» – для заяв, що подані на бюджет;

«Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)» – для заяв виключно на контракт.

Якщо до кінця 23 серпня певна заява вступника не матиме такого статусу, йому треба терміново звернутися до приймальної комісії вишу.

27 серпня вступники дізнаються, чи отримали рекомендацію на навчання на місця державного або регіонального замовлення. Навпроти тієї заяви, за якою буде рекомендація на бюджет, статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування».

Вступник може отримати лише одну рекомендацію на бюджет. Ті, хто відмовляться від рекомендації або не виконають вимоги до зарахування у визначені терміни, не отримають бюджетне місце в 2020 році.

У тих вступників, які не отримають жодної рекомендації на бюджет 27 серпня, статус навпроти всіх заяв залишиться «Допущено до конкурсу». Усі ці заяви автоматично братимуть участь у конкурсі на контракт.

У разі отримання рекомендації на контракт напроти таких заяв статус зміниться на: «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)». Цей статус може з’явитися напроти кількох заяв – тоді вступник має можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати.

Строки прийому оригіналів документів на контракт визначає заклад вищої освіти, але загалом зарахування може тривати до 30 вересня.

Рейтингові списки вступників публікуються на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
"Документи, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у конкурсному відборі при вступі до університету для здобуття ступенів молодшого бакалавра та бакалавра на основі повної загальної середньої освіти ". Що це за документи?
Влад
Для Юлія: пільги
Коментувати
Надя
Вибачаюсь за тупі запитання. Можна подати оригінали документів в два ВНЗ на контракт? Як для підстраховки. І взагалі на контракт місця також обмежені?
Влад
Для Надя: ні. У вас є документи в 2 екземплярах?
Коментувати
Вероніка
Якщо у мене досі статус допущено до конкурсу тоді я можу їхати подавати документи на контрактне місце???
Тарас
Для Вероніка: Так, можете подавати документи на контракт на юудь-яку спеціальність, куди подавали заяви
Коментувати
Елена
Вопрос: для подачи документов на контракт необходимо ли присутствие отца/матери, если сыну не исполнилось 18 лет?
Александр
Для Елена: Да. Присутствие одного из родителей необходимо. Не забудьте взять с собой документы.
Коментувати
Ліза
Якщо в статусі написано "Рекомендовано до зарахування (контракт) це означає, що я 100% буду навчатися в цьому університеті (після подачі документів)?
Тарас
Для Ліза: Це означає що на бюджет Ви не пройшли, але можете подавати на контракт. Але це ж саме Ви можете зробити для будь-якої спеціальності, куди подавали заяву. Тобто для вступу на контракт нема різниці чи статус "Допущено до конкурсу" чи "Рекомендовано до зарахування (контракт)" - Ви можете обирати будь-який ЗВО. Ймовірно, що статус "Рекомендовано до зарахування (контракт)" поставили ЗВО, де очікують недобору й намагаються стимулювати Вас вступати саме сюди. Але це лише Ваше право, а не обов’язок. Тобто, незважаючи на те який статус має заява, на контракт документи подавайте в той ЗВО, де найбільше хочете навчатись.
Коментувати
Елена
Ещё можно сменить фото для студенческого , если уже есть рекомендован к зачислению, но документы в ВУЗ ещё не подавали?
Влад
Для Елена: ні
Коментувати
Катя
Для контракту ж не важливо який середній бал ЗНО?
Тарас
Для Катя: на більшість спеціальностей на контракт не буває конкурсу. Тому беруть з будь-якими балами. Але існують винятки
Коментувати
Евгения
Якщо я збираюся подавати оригінали документів в ВНЗ на навчання за контрактом, то гроші за навчання потрібно платити в той же день, що й подача документів чи пізніше?
Тарас
Для Евгения: Правильна послідовність: подача документів; очікування конкурсу на контракт; отримання рекомендацій; включення до наказу про зарахування; підписання контракту; оплата за навчання. Тобто заплатити за навчання Ви зможете значно пізніше, коли вже будете точно знати, що Вас зарахували в цей ЗВО.
Коментувати
Наталья
Всё время допущено, как понять, что делать, поступила или нет, подорвала в несколько университетов.
Тарас
Для Наталья: На бюджет Ви, на жаль, не вступили. Але допущені до конкурсу на контракт на всі спеціальності, куди подавали заяви
Коментувати
Ноуп
СРОЧНО!!!! "Допущено, не рекомендовано на бюджет" это считается отказом? Или это возвожность попасть на контракт?
Петрович
Для Ноуп: Це означає що на бюджет ви не потрапите, але маєте ще можливість потрапити на контракт
Коментувати
богдан
Чи можна вибрати вуз з пріоритетом 2 , якщо в іншому пріорітет 1?(бюджет в обидва проходжу по рейтингу)
Никита
Для богдан: Если пройдёшь по 1 приоритету на бюджет, то остальные заявки только на контракт сможешь
Коментувати
Евгения
Доброго дня! Як дізнатися чи ввійшла я в число ліцензійного обсягу?
Юлія
Для Евгения: сьогодні після 12 години на електронному кабінеті
Коментувати
Слава
Зайшла щойно в свій ел.кабінет вступника і бачу, що знову відкрита можливість подання заяв! Що це означає? Прийом же наче було завершено о 18.00 22 серпня?
Рома
Для Слава: в мене взагалі не відкривається, пише , що вийшла нова версія ПЗ ..сторінка оновлюється, зверніться до тех підтримки . І таке не лише у мене
Абітурієнт
Там відкрита можливість надати на посилання "Подати заяву", де відкриється форма пошуку закладів освіти, але дальше вас не пустить і заяву зареєструвати не можна.
Коментувати
Саша
То есть, если я прохожу на бюджет в 2 ВУЗа, то мне придет рекомендация только в один? И я не смогу выбрать в какой?
Якось так
Для Саша: так, вибирати не зможете.
Денис
А вибирають за пріоритетом так?
Тарас
Для Денис: Так, розглядають за пріоритетом. Тобто, якщо у Вас достатньо балів, щоб отримати бюджет за широким конкурсом на спеціальність з першим пріоритетом, то Вам запропонують бюджетне місце там. Якщо за першим пріоритетом не вистачає балів на бюджет, то розглядається другий пріоритет і т. д.
Коментувати
диана
я подала заявки на іноземну філологію, і стояла 8 в рейтенговому списку , а зараз з кожним днем я спостерігаю як я зі своїми 190 балали зно з іноземної мови злітаю вниз в рейтингу . тоді коли люди з пільгами та своїми 112 бала стоять уже 5 . Чому я маю весь рік зубрити та готуватися , коли може прийти якась дитина з Донбасу чи Криму та просто отримати бюджетне місце ? Чому всі хто так важко робить все своїми силами може просто пролетіти ? Чому усіх інших абітурієнтів без квот дисримінують ?
диана
Для диана: а ну звісно , тому , що їхні діти навчаються за кордоном і їх це не стосується . А всі ці квоти для дітей Донбасу вигідний крок для того , щоб задобрити їх і показати як сильно влада про них піклується .
Я
Не переймайтеся надто. Всі квотники стоять завжди першими у списку, але не всі вони проходять на бюджет. З тих 5, може лише 2 пільговиків пройдуть. Серед пільговиків теж широкий конкурс на ту кількість місць, що для них виділена (20%від загального), тому залежно від того чи увійдуть ці особи по Україні в 20, залежатиме, чи буде в них бюджет узагалі.
Коментувати
Олександр
(Дублюю пост на сторiнцi Українською). Доброго здоров’я! Пропоную шановним освiтянам та МОН термiново розібратися в ситуації, що склалася у багатьох допризовників - вступників до ВНЗ на I курс в зв’язку з тим, що у багатьох учнiв, вступникiв та абітурієнтів, не тільки у мого сина, у багатьох іншiх допризовників, рiзнi обставини карантину впливали на їх можливостi в термін отримати документи від військкоматів та мали місце карантинні обмеження та незручностi для співробітників самих військкоматів. За подобою змін Правил, зроблених здобувачам освiти при здачі ЗНО, можливо було би надати додатковий термін для надання до ВНЗ Приписного посвідчення вступникам, абітурієнтам і студентам вузів і вирішити це проблемне питання та допомогти моєму синові (у сина проблема склалася у Приморському РВК) та багатьом іншим юнакам - претендентам на отримання Вищої освіти в Україні, отримати законну можливість своєчасного продовження навчання у ВНЗ для здобуття першої вищої освіти в Україні. Пропозицію направив, зокрема, в УКЦ (Урядовий контактний центр), а також до МОН і МО України. Але розгляд там займе занадто багато часу. Що ж робити тим, хто Приписне посвідчення так і не отримає до 31.08.20р.? 24 серпня 2020 року. З повагою і Днем Незалежності, Олександр. Одеса
Якось так
Просто цікаво. Вступ освіта двічі на день пише, що оновлюється з ЄДЕБО. Проте саме ЄДЕБО востаннє оновлювалося об 11 годині 23 серпня. То, що ж тут оновлюється?
Якось так
Для Якось так: ага розібрався. За 23 і 24 серпня подано ще 47 і 68 електронних заяв і близько 350 паперових заяв в ЄДЕБО.
Коментувати
Андрій
Добрий день, скажіть будь ласка, рекомендації на бюджет на магістратуру будуть теж 27 числа? Чи пізніше? Дякую)
Маша
Якщо я подавала в медичний університет на контракт,і увійшла в число ліцензійного обсягу,коли я буду знати чи я пройшла чи ні??Чи також потрібно чекати рейтингових списків,і після 27 числа подавати документи?
.марія
Для Маша: так
Коментувати
Илона
Если уже подали заявление на контракт, на определённую специальность, причём вошли в количество лицензионных мест, то можно уже не переживать, что можем вылететь из-за тех, кто подавал документы на бюджет, но не прошёл по конкурсу? Причём в заявлении указали вид специализации, можно уже не переживать, поступим на желаемую специальность, на желаемую специализацию?
Влад
Для Илона: Ви повинні розуміти, що всі хто як Ви пишете увійшли в кількість ліцензійних місць подали не одну заяву саме сюди, а ще можливо з десяток в інші вузи. А ті хто не пройшов на бюджет теж можуть подавати. Так що це нічого не значить. Можна не переживати тоді, коли хоча б у Вас у прийняли документи. Скільки подасть документи на цю спеціальність ніхто не знає. Це зовсім інше від того, що Ви бачите в рейтингу. Заяви можуть подавати як ті що вище Вас в списку, так і ті, що нижче
Абітуріент
Якщо немає держ замовлення беруть на контракт дитину з сумі з 8 дітей ,дитина з малозабезпечину сумі чи може дитина мати соц стипендію?
Коментувати