23 липня завершується прийом е-заяв вступників

24 липня вступникам необхідно буде перевірити статус своїх заяв у персональному кабінеті

23 липня завершується прийом е-заяв вступників

23 липня о 18:00 завершується прийом електронних заяв на бакалавра та магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування вступників на базі 11 класів.

24 липня усім вступникам необхідно буде перевірити статус своїх заяв у персональному кабінеті. У конкурсному відборі братимуть участь тільки ті заяви, статус яких:

  • «Допущено до конкурсу» – для заяв, що подані на бюджет;
  • «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)» – для заяв виключно на контракт.

Якщо до кінця 24 липня певна заява вступника не матиме такого статусу, йому треба терміново звернутися до приймальної комісії вишу.

28 липня вступники дізнаються, чи отримали рекомендацію на навчання на місця державного або регіонального замовлення. Навпроти тієї заяви, за якою буде рекомендація на бюджет, статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування».

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 18:00 02 серпня.

Зарахування вступників на навчання за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням) проводиться не пізніше 09 серпня.

Вступник може отримати лише одну рекомендацію на бюджет. Ті, хто відмовляться від рекомендації або не виконають вимоги до зарахування у визначений термін, не отримають бюджетне місце в 2021 році.

У тих вступників, які не отримають жодної рекомендації на бюджет 28 липня, статус навпроти всіх заяв залишиться «Допущено до конкурсу». Усі ці заяви автоматично братимуть участь у конкурсі на контракт.

У разі отримання рекомендації на контракт напроти таких заяв статус зміниться на: «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)». Цей статус може з’явитися напроти кількох заяв – тоді вступник має можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати.

Строки прийому оригіналів документів на контракт визначає заклад вищої освіти, але загалом зарахування може тривати до 30 вересня.

Рейтингові списки вступників публікуються на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Добрий день,вже 29 число а в мене досі в електроному кабінеті Допущено до конкурсу (навчання за кошти...),що робити?
Денис
Добрий день. Подивився результати вступу і нічого не зрозумів.28 липня мені мало прийти зарахування на бюджет чи контракт в електронному кабінеті.Скажіть,будь ласка, чому у мене на всіх заявах досі висить "допущено до конкурсу"?Що це означає?
Галина
Для Денис: ніякого зарахування Вам прийти не могло. Якби Ви пройшли на бюджет, то булаб рекомендація на бюджет. Якщо її немає, то несіть документи туди, куди хочете на контракт
Іван
Якщо нам даже не дзвонили?
Коментувати
Андрій
Скажіть, а чому вже 26 липня, а подача заяв досі доступна ? Хіба 23 липня не мав би закритися прийом заяв ?
Озабоченная мать
А для фахового молодшого бакалавра как, подскажите! На освита юа. написано подача заявлений на базе 11 классов до 2 августа, а 5 списки поступивших. Почему так? Получается, те, кто пролетят 28 июня на бюджет и не пойдут на контракт могут подавать в колледж и конкурстная ситуация изменится, и опять надо будет переживать снова???
Галина
Для Озабоченная мать: так так щороку. Що Вас не влаштовує? Саме для цього і існує різниця в термінах. Боїтесь аонкуренції? Не страшно Ви також, якщо не вступите до коледжу можете зміститись на рівень і піти в пту
Коментувати
Наталия
На бюджет будет известно с 28 июля, а на контракт когда будет известно? Можно подать на бюджет, а потом изменить решение и подать в другой университет на контракт? Где подавать документы? На каком ресурсе?
989
Для Наталия: Ви реально таке питаєте? Тобто у Вас геть совісті немає? Ви навіть пілговикам не дасте шансів? Таких як Ви відстрелювати треба
990
Для Наталия: ресурс один. Складываешь в трубочку и всовываешь в жопочку себе или своему ребеночку.
Коментувати
Миша
Что такое широкий конкурс? Он на что-то влияет?.
Татьяна
Поясніть будь ласка! Написано в новинах що 23 липня закінчується подача заяв. Тобто вже не можна подати заяву? Умене в е-кабінеті вказано що подати заяву є доступним.
Галина
Для Татьяна: ну звісно не можна. Заяви приймали до 18.00
Коментувати
Вікторія
Доброго вечора,моя донька закінчила 11 класів ,здала ЗНО , сертифікати ЗНО зареєстровані на паспорт термін дії якого до 23 07 21 зкажіть будь ласка як нам подавати документи до ВНЗ?
Olga
Для Вікторія: Треба було 24.06 звернутися до ДМСУ і 25.07 у вашої дитини вже був би новий паспорт.
989
Для Вікторія: а ще краще, треба було вчасно доньку в школу віддати: в 6 років, як і повинно бути, а не в 7. І тоді їй би не виповнилось 18 років під час вступної кампанії
Вікторія
Для Olga: паспорт не робиться за день,на його заміну потрібно декілька днів
Коментувати
Ирина
Доброго дня,роз’ясніть мені ,вчора дитина здавала творчий конкурс і одразу подала документи і їй сказали що в понеділок вже може приїздити заключати контракт .Чи може таке бути чи вона щось не так зрозуміла . Дякую
Галина
Для Ирина: якщо це контракт, то чом би й ні. На контракт зазвичай беруть всіх підряд.
Ирина
Просто цікаво що не дочикаються результатів конкурсу вже заключають контракт Дякую Вам за відповідь
Якось так
Для Ирина: а ніхто не буде його підписувати зі сторони ЗВО допоки не прийдуть терміни зарахування контрактників. Підпис поставите лише Ви. А ось оригінали документів у Вас заберуть, а може й дадуть квитанцію на оплату ;)
Коментувати
вступник
ТЕРМІНОВО!!! НА ГАРЯЧІЙ ЛІНІЇ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ!!! Доброго дня! Якщо на початку подачі електронних заяв був завантажений не той пдф файл з додатком, але при цьому заклад освіти зареєстрував заяву, а сьогодні додаток підвантажено вірно, то чи треба тепер заяву заново подавати? Вступ на магістратуру.
88
Для вступник: зверніться до приймальної комісії свого університету
Коментувати
пропозиції
З метою запобігання поширенню Covid19, студентів без Covid-сертифікату до навчання на допустити. Причому як стаціонарної так заочної форми навчання. Сертифікати обов’язково перевіряйте на дійсність. У ВНЗ відкрити мобільні пункти щеплень. Перевакцинацію проводити кожних півроку. Ми викладачі змогли вакцинуватись. Прийшла черга за студентами.
Марія
Потрібно ТЕРМІНОВО роз’яснення. Якщо на спеціальність "екологія" подана заява на контракт і вуз допустив до конкурсу на контракт, то чи можна на цю ж спеціальність подати на заяву бюджет, якщо в мене залишився ще один пріритет?
Карина
Для Марія: да, можно
Коментувати
Карина
Поступаю на специальность 191. Сейчас мой вуз проводит дополнительную сессию творческого конкурса. Пять человек уже получили результаты и подали заявку на бюджетний конкурс, указали приоритет. И один из них подвинул бюджетников. Один человек сдал творческий в поздние сроки и по правилам ему светит контракт, но он сел на бюджет. И как это понимать. Нигде же на сайте не написано, что он сдал творческий и ему светит только контракт. А в системе он сидит как обычный, как и другие люди сдавшие во время творческий. То есть система его возьмёт и посчитает за бюджетника, творческий то стоит. Или я ошибаюсь? И ещё сегодня и завтра будут снова подавать заявки с результатами творческого дополнительной сесси. И они теперь тоже могут пройти на бюджет? Хоть и не должны????
Галина
Для Карина: а де написано, що він на бюджет? в нього виставлений пріоритет?
Карина
Для Галина: у него стоит 1 приоритет и в рейтинге он проходит на бюджет. Он стоит 12. А бюджетников может быть 15
Галина
Для Карина: ну якщо стоїть пріоритет, то дійсно заява на бюджет. А ось чи пройде - це взагалі невідомо, бо 15 - це максимум, а може бути і 5 і 0. Все залежить від результатів широкого конкурсу.
Коментувати
Евгений
1. Не понятно, с какого числа можно подавать документы на контакт? Мы видим уже, что на бюджет не проходим, но очень хотим именно конкретный ВУЗ и конкретную специальность. Есть только дата "по", но с какого числа - не понятно. 2. Если мы подали оригинала документов на контакт, а потом выяснится, что нам туда не берут, успеем ли мы забрать документы, чтобы попасть в другой ВУЗ?
Галина
Для Евгений: встигнете. до 30 вересня ще можете подати в інший. До 28 числа не радила б, бо якщо раптом отримаєте бюджетне місце, то з контракту документи не заберете.
соня
зайдіть на сторінку приймальної комісії вишу, який вас цікавить; зазвичай з 29.07.2021р. більшість вишів вже приймають документи на контракт
Коментувати
Юлія
"Документи, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у конкурсному відборі при вступі до університету для здобуття ступенів молодшого бакалавра та бакалавра на основі повної загальної середньої освіти ". Що це за документи?
Влад
Для Юлія: пільги
Коментувати
Надя
Вибачаюсь за тупі запитання. Можна подати оригінали документів в два ВНЗ на контракт? Як для підстраховки. І взагалі на контракт місця також обмежені?
Влад
Для Надя: ні. У вас є документи в 2 екземплярах?
Коментувати
Вероніка
Якщо у мене досі статус допущено до конкурсу тоді я можу їхати подавати документи на контрактне місце???
Тарас
Для Вероніка: Так, можете подавати документи на контракт на юудь-яку спеціальність, куди подавали заяви
Коментувати
Елена
Вопрос: для подачи документов на контракт необходимо ли присутствие отца/матери, если сыну не исполнилось 18 лет?
Александр
Для Елена: Да. Присутствие одного из родителей необходимо. Не забудьте взять с собой документы.
Коментувати
Ліза
Якщо в статусі написано "Рекомендовано до зарахування (контракт) це означає, що я 100% буду навчатися в цьому університеті (після подачі документів)?
Тарас
Для Ліза: Це означає що на бюджет Ви не пройшли, але можете подавати на контракт. Але це ж саме Ви можете зробити для будь-якої спеціальності, куди подавали заяву. Тобто для вступу на контракт нема різниці чи статус "Допущено до конкурсу" чи "Рекомендовано до зарахування (контракт)" - Ви можете обирати будь-який ЗВО. Ймовірно, що статус "Рекомендовано до зарахування (контракт)" поставили ЗВО, де очікують недобору й намагаються стимулювати Вас вступати саме сюди. Але це лише Ваше право, а не обов’язок. Тобто, незважаючи на те який статус має заява, на контракт документи подавайте в той ЗВО, де найбільше хочете навчатись.
Коментувати
Елена
Ещё можно сменить фото для студенческого , если уже есть рекомендован к зачислению, но документы в ВУЗ ещё не подавали?
Влад
Для Елена: ні
Коментувати