На бюджет зможуть вступити 4500 вступників-медиків

У 2019 році уряд виділить 4500 бюджетних місць для студентів медичних університетів

На бюджет зможуть вступити 4500 вступників-медиків

Міністерство охорони здоров'я звернулось до Мінекономрозвитку з пропозиціями встановити обсяг державного замовлення для медичних університетів на 2019 рік.

За інформацією МОЗ, загалом планується навчати за державний кошт 4509 студентів.

Максимальний обсяг держзамовлення для рівня «магістр» має скласти 4464 місця: медицина - 4000, педіатрія – 351, стоматологія - 74, фармація, промислова фармація - 39.

На рівень підготовки «бакалавр» передбачено 45 місць за держзамовленням: медсестринство - 35, фізична терапія, ерготерапія – 10.

Окрім того, Міністерство охороно здоров'я передало до Міністерства освіти і науки пропозиції медичних закладів вищої освіти щодо максимальних обсягів державного замовлення у 2019 році у кожному університеті. Йдеться про максимальну кількість місць, яку може забезпечити кожен медичний університет.

Як і минулого року, місця не закріплені за конкретними закладами вищої освіти, вони розподілятимуться за процедурою «широкого конкурсу». Це означає, що заклади вищої освіти, до яких подали заяви найбільше абітурієнтів, отримають найбільше місць за держзамовленням.

більше про вступну кампанію

Освіта.ua
09.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Матвей
А с ОНМедУ что делать? На сайте МОЗ написано, что не будет бюджетных мест а данном вузе?
адмін
ПБМК запрошує Вас на навчання на базі повної загальної середньої освіти (11 класів)! Наші безумовні переваги: 1.Відсутній мінімальний поріг при вступі на медичні спеціальності. 2.Наявність достатньої кількості безкоштовних місць для навчання (регіональне замовлення). 3. Можливість продовжити навчання після отримання диплому на других курсах закладів освіти ІV рівня акредитації. В цьому році в Вас є реальна можливість за три роки отримати якісну, безкоштовну, затребувану на ринку праці України та країн ЄС, професію. Для цього необхідно лише з 10 липня по 29 липня включно подати через електронний кабінет електронні заяви. До Ваших послуг дві спеціалізації: «Лікувальна справа» та «Сестринська справа». Підготовка за сучасними стандартами на базах лікувально-профілактичних закладів міста. Наш сайт: www.pbmk.poltava.ua