Бюджет МАН на міжнародну діяльність зріс у 53 рази

За два роки спектр міжнародних змагань, якими опікується МАН, збільшено з 2 до 18, а бюджет на них - у 53 рази

Бюджет МАН на міжнародну діяльність зріс у 53 рази

Упродовж останніх двох років кількість міжнародних конкурсів високого рівня, у яких можуть брати участь команди Малої академії науки України, збільшилась з 2 до 18. Результатом цього є низка престижних нагород, які здобули учні. Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час спілкування з учасниками та переможцями міжнародних заходів, проведених під егідою МАН.

«Я тішуся, що Мала академія наук розвивається, і рада, що в нас реально з’явилася можливість підтримати нашу талановиту молодь. Ми, відверто кажучи, над цим дуже активно працюємо, і Мала академія наук – це той простір, що допомагає такі таланти вишукувати, давати шанс незалежно від місця народження та соціального статусу дитини. І ми це підтримуємо. Наприклад, якщо подивитися на всі міжнародні конкурси, де команди з МАН могли брати участь, то з 18 конкурсів 16 ми запровадили за останні 2 роки», – зазначила Лілія Гриневич.

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, упродовж останніх 2-х років на Міжнародній олімпіаді Genius Olympiad українські школярі отримали по 3 нагороди 2018-го та 2019-го. З Міжнародної конференції молодих вчених ICYS наші учасники повернулися в Україну з 6 нагородами 2018-го та 7 нагородами 2019 року.

Також у межах Міжнародного наукового фестивалю I-FEST наші учні здобули по 3 нагороди 2018-го та 2019-го. Науково-освітня виставка-конференція у галузі технічних наук та енергетики принесла членам української команди 2 нагороди минулого та 5 нагород цього року, а 2019-го з Міжнародної виставки інженерних та наукових проектів Intel ISEF в Україну приїхало ще 5 нагород.

«Потрібно розуміти, що цінність МАН у системі, яка дає можливість кожній дитині проявити себе і завдяки власному таланту, працьовитості та ініціативі вийти на якісно новий рівень. За останні три роки ми значно збільшили можливості для доступу наших кращих дітей до спілкування на міжнародному рівні – як з молодими однолітками, так і зі світовою науковою спільнотою. І це дає надзвичайно позитивний ефект для розвитку. Так, наприклад, компанії, що співпрацюють з NASA, запропонували щорічно відправляти кілька манівських розробок для їх експериментального опрацювання на космічні станції», – розповів директор МАН Оксен Лісовий.

У Міносвіти зазначають, що з 2015 року бюджет МАН на міжнародну діяльність зріс у 53 рази – з 134,9 тис. грн до 7 млн 159,1 тис. грн 2019 року.

Освіта.ua
05.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кого обманываем?
На уровне школ,99% МАНовских работ пишут сами учителя.
111
Для Кого обманываем?: Куда уходят деньги, Гриневич?
Вчителька
Для інженер: Не повірите - заставляють писати! Які там винаходи, роботи пишуть вчителі, бо потрібні результати до атестації .
Коментувати
Инженер
Поистине, умом Украину не понять! На фоне низких зарплат учителей, Гриневич руками Гройсмана вколачивает деньги в якобы"научные открытия школьников". Тоесть не в уже существующие разработки украинских ученых, которые смогли бы сделать Украину богаче, не в добычу украинского газа, не на разработку, давно уже существующих во всем мир технологий по выработке дешовой электроэнергии, а в сомнительные исследования школьников. Ознакомился с некоторыми работами учеников на МАН. Для таких расчетов необходимо иметь элементарные знания технические, экономические. Такую работу ученик средней школы самостоятельно не напишет. Я в этом твердо убежден. Это списанные и переработаные работы студентов вузов. В чем смысл? Профанация, абсурд! Отмывание денег!
олег
Для вступу у вузи в Україні для лохів - ЗНО, а для багатих- МАНи. Учителі, навіщо ви приймаєте участь у цих шоу? Хай самі граються! Вас в користовують, а самі гроші заробляють.
Читатель
Огромное колличество освитянских чиновников кормятся и живут с МАН. Это лазейка для богатых и влиятельных папиков докупить баллы своим детям для поступления в универ. Все об этом знают.