Абітурієнти вже зареєстрували 120 тисяч е-кабінетів

Починаючи з 10 липня через електронні кабінети вступники зможуть подавати заяви до вишів

Абітурієнти вже зареєстрували 120 тисяч е-кабінетів

За перший тиждень вступної кампанії 2019 року абітурієнтами створено 120 тисяч електронних кабінетів, що складає понад 70% від очікуваної кількості електронних кабінетів.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, загалом цього року очікується створення близько 160 тисяч електронних кабінетів за допомогою яких з 10 липня вступники зможуть подавати електронні заяви до вишів.

«Я хочу підкреслити: 10 липня почнеться прийом заяв, однак можливість створення електронних кабінетів буде відкрита й надалі, вона нікуди не зникне. Цього року створювати електронні кабінети можна буде аж до 30 серпня. Але зверніть увагу: прийом заяв на бакалавра та наскрізного магістра триватиме до 22 липня для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО чи творчими конкурсами, складеними з 1 до 10 липня. До 16 липня – для тих, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів чи творчих конкурсів», – зазначив гендиректор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

На гарячі лінії МОН та Державного підприємства «Інфоресурс», що адмініструє Єдину державну базу з питань освіти та роботу електронних кабінетів, за перший тиждень реєстрації кабінетів надійшло майже 7,5 тис. дзвінків від вступників та їхніх батьків.

Найчастіше питання вступників стосуються реєстрації електронних кабінетів, термінів вступної кампанії, роз’яснення щодо пільг, видачі документів про освіту.

Дивіться також:

Освіта.ua
08.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маша
Доброго вечора!Хтось знає,якою мовою викладають на історичному факультеті в ДНУ?
Беня
Для Маша: канечно на иврите!
Animals
Державною)))
Коментувати
Ledis
Ох і барани! Навіщо ці кабінети, переживання, помилки , тупий машинний роподіл, всяке рехворматорське сміття... Провели Зно- роздали на руки сертифікати і хай несуть оригінали куди хочуть. Подавати документи можна в 2-3 університети . А вузам доведіть держзамовлення залежно від потреб бізнесу і гуманітарноі сфери.... Крапка! А що маємо- більше 10 тисяч щорічно абітурієнтів не зявляються у внз , куди його тупо запер комп’ютер .... Які втрати- хтось хотів вчитись і не зміг, колосальна несправедливість!
ммм
Для Ledis: сам(а) ти баран. усяЄвропа прцює через інтернет, лише українським рагулям то не під силу. якщо зараз дитина не пойме, як тикать пальчиком у клаву, то нашо їй вища освіта? те, що діти не справляються психологічно, можливо винна школа. їй шкільна форма важливіша. щодо "заперла" - так удосконалювать систему треба, а увас як колхозі - нафіг з пляжу.
Ю.М.Н.
все правда про "комп’ютер запер", "в каждой шутке есть доля шутки" адже вирахувати пріоритет - коефіціент неможливо + зважати на те що "бюджет" виключить тебе по пріоритет уіз попередніх заявок
Марія
Для Ledis: дійсно,повністю з Вами згодна! Краще ж коли при вступі до тебе людяно відносились,приймали Ваші хабарі,щоб дитиночка пройшла,а не оці комп’ютери,які жорстоко розраховують дійсний бал,не дивлячись на сумні очі чергового абітурієнта, котрий за 11 років навчання не спромігся підготувати ТРИ нещасних предмета. " Провели Зно- роздали на руки сертифікати і хай несуть оригінали куди хочуть." А як ви хотіли? Люди з 18 років не те,що вже дорослі і повинні самостійно(о жах!) вступати, скажу більше, навіть голосувати на виборах можуть,обирати долю країни. Вам,шановний(а) час усвідомлювати, що Ваше чадо вже виросло і повинно самостійно вирішувати свої проблеми,а то до старості Вам доведеться його мордочку після сніданку витирати.
Коментувати