Основні помилки вступників під час реєстрації е-кабінету

В Інфоресурсі розповіли про типові помилки вступників під час реєстрації е-кабінетів

Основні помилки вступників під час реєстрації е-кабінету

Директор Державного підприємства «Інфоресурс» Оксана Бєлік розповіла про типові помилки вступників під час реєстрації електронних кабінетів.

Реєстрація на заборонений e-mail

Вступники реєструють електронний кабінет на неактивну або заборонену в Україні електронну пошту. Через неуважність також часто плутають літери або цифри в адресі скриньки. Ми радимо використовувати для реєстрації пошту, яка точно дозволена в Україні, наприклад, ukr.net, i.ua, gmail.com.

Зазначення неправильного паролю

Вступник кілька разів зазначає неправильний пароль під час входу в кабінет і система блокує його на три години. У такому разі не потрібно вгадувати пароль. Краще скористатися опцією «Забули пароль?» для його швидкого відновлення.

Не співпадають дані вступника

У документі про освіту та сертифікаті ЗНО не співпадають дані вступника: ПІБ та/або дата народження тощо. Якщо в документах є такі розбіжності, то створити електронний кабінет неможливо. У разі виявлення розбіжностей або помилок одразу зверніться: якщо в атестаті – до школи, якщо в сертифікаті ЗНО – до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Довідка про реєстрацію у сільській місцевості не того зразка

Завантаження довідки про реєстрацію у сільській місцевості (для отримання сільського коефіцієнта), що не відповідає визначеному зразку. Наразі в ЄДЕБО відсутня можливість видалення/редагування такої довідки. Тобто перед завантаженням довідки вступнику треба переконатися, що вона відповідає встановленому зразку (Додаток №13 до Постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207).

Увага! Після подання першої заяви інформацію в кабінеті змінити неможливо, тому переконайтеся в її коректності до подання заяви.

Встановлення невірного пріоритету (для вступу на бюджет)

Потрібно заздалегідь спланувати куди і з яким пріоритетом вступник хоче подати заяву. Пам’ятайте, що на бюджет можливо подати не більш як 7 заяв на 4 спеціальності. Кількість заяв, які можна подати на навчання за контрактом, не обмежується.

Неякісні фото

Вступники використовують не фото документів, а особисті фотографії («селфі»). У системі електронного вступу існують вимоги до формату та розміру фото і сканкопій документів, які завантажують вступники. Будь ласка, перед завантаженням переконайтеся, що документи збережені в форматах JPG (JPEG, PNG), а максимальний розмір кожного файлу – до 1 Мб.

Некоректний підрахунок середнього бала атестата

Для розрахунку середнього бала радимо скористатись спеціально розробленим калькулятором, який є за посиланням.

Необхідність підтвердження права на пільги

Вступник не зважає на обов’язковість підтвердження, що особу ідентифіковано як переможця міжнародної олімпіади, призера Всеукраїнської учнівської олімпіади, члена збірної України тощо. Хоча це надає йому право на пільги під час вступу. Це треба зробити до моменту подачі першої заяви.

Невідповідність предметів ЗНО

Вступник хоче подати заяву на спеціальність, на яку в нього відсутній результат ЗНО з відповідного предмета. Необхідно ознайомитись із Додатком 4 до Умов прийому та переконатися, що такий предмет на спеціальність є в переліку.

Спроби змінити «Обов’язкові дані» в кабінеті вступника

Можливість змінювати «Обов’язкові дані» в кабінеті вступника блокується після того, як першу подану заяву вступника реєструють у закладі вищої освіти.

Більше про вступну кампанію

Освіта.ua
27.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Доброго дня я хочу дізнатися що робити якщо зробила помилку при введенні Імя ?
Таня
Підкажіть що зробить, коли замість фото атестата завантажили персональне фото.,?
Андрій
Якщо, я видалю заяву зі стутусом Допущено до конкурсу, чи дадуть мені право обрати нову спеціальність?
Ліля
Доброго вечора! Що робити,якщо при поданні заяви пише "Поточна дата менша за" Дата початку прийому заяв"обраної конкурсної пропозиції"?
Богдан
Я неправилий додаток до атестата надіслав, можна замінити якщо вже подав заяву в університет?
Антон
Подали вже заяви, які зареєстровані у навч.закладі, але не загрузили фото.Чи можна догрузити фото?
Оксана
Доброго дня.Що робити якщо в електронному кабінеті не правильно ввели конкурсний бал?
Сергій
Зареєстрував електронний кабінет,але не за уважністю написав другу електронну адресу,звичайно лист активації прийшов на другу адресу,глянути я цього не зможу,тому вирішив зареєструватися на іншу адресу,але також невдача,адже висвітлює,що вже існує сторінка з моїм номером сертифіката.І що мені робити? Допоможіть!
Аня
Як змінити дані в електронному кабінеті,а загрузла не те фото яке потрібно,як його відмінити і загрузити те що потрібно?
Света
Зареєструвала електронний кабінет,але він не активувався,тому вирішила,зареєструватися на іншу адресу,але також невдача.Що мені робити,адже висвітлює,що вже існує сторінка з моїм номером сертифіката.Допоможіть
...
Для Света: http://osvita.ua/consultations/64931/. Уважно перечитайте. Можливе повторне отримання активації. Можливо, це допоможе у першій вашій спробі.
Коментувати
Ігор
Що це означає? І що мені робити?) (Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності з даними, вказаними в документі про ПЗСО та/або сертифікаті ЗНО. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.3)
ґґґ
Для Ігор: не панікуй, почитай інструкцію П3.3. Що там написано?
Коментувати
Lily
Намагаюся зареєструватися вже не знаю який раз, і коли натискаю на ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ мені червоним висвічується поле "Середній бал" і пише, що вона не заповнене, хоча я пишу його. Що мені робити?
Вероніка
Мені прийшло посилання на електронну пошту, проте воно не відкривається( не загружується ). Що порадите ?
Василь
При поданні заяви, контактний телефон вказаний цілком правильно, але підтвердити не можу, тому що пише (заповніть усі обов’язкові поля позначені "*"). Допоможіть будь-ласка, попробував вписати три різні номери і нічого, причому вписані у правильному форматі. Проблема хіба у полі "основного телефону". Хто стикався з подібною проблемою, відпишіть будь-ласка!
Влад
Для Василь: зверніться в тех підтримку або на гарячу лінію
Коментувати
Кирил
Що мені робити ?Якщо я написав дані про свідоцтво , а не про додаток (серія ,номер ) як можна виправити ?
Lena Novikova
Для Кирил: Дані свідоцтва/атестата про повну загальну середню освіту (ПЗСО): УВАГА! Реєстрація електронного кабінету вступника можлива з документом про ПЗСО, виданим не раніше 1998 р. (фотокомп`ютерні («пластикові») документи). В іншому випадку подавайте заяви безпосередньо у закладі освіти, у паперовому вигляді. Серія документа про ПЗСО – 2 літери; Номер документа про ПЗСО – 8 цифр; Так что получается вы все правильно указали.У додатка то всего 6 цифр,вы не смогли бы зарегистрировать кабинет.А вот скан нужно делать додатка,той стороны,где оценки
Коментувати
Анастасiя
Згідно даних Єдиної бази Вас не ідентифіковано як громадянина України Чому и що робити?
Влад
Для Анастасiя: Ви всі дані ввели правильно? Дзвоніть на гарячі лініі
Влад
за наявності розбіжностей в даних вступника в ЄДЕБО (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, стать, громадянство тощо) і в документі про повну загальну середню освіту та у сертифікаті ЗНО.. Подавати документи в паперовому вигляді
-
Это просто ужас. Звоним. Отправляем письма, они не доходят. Опять звоним, опять отправляем и опять звоним. Звонки на (044) 290-18-13 платные. У меня нет слов.
Коментувати
Антон
Не вдалось зареэсьруватись видало помилку П3.3, написали листа згыдно інструкції, чи ніхто не знає як дового чикати відповіді?
Irox
Для Антон: в мене те саме
Надія
у тас також що робити
Карина
Вам пришёл ответ? У меня такая же проблема, как вы ее решили?
Коментувати
Гость
не виходить зайти в електроний кабінет вступника пише що невірний логін або пароль або взагалі не активовано його.що робити
Влад
Для Гость: вам приходила ссилка реєстрації на пошту?
Коментувати
Галина
після навчання у медичному коледжі за рахунок державних коштів та отримання диплому молодшого спеціаліста можливо поступати до університету за рахунок бюджетних коштів, чи коледж прирівнюється до вищої освіти?
989
Для Галина: прирівнюється. Але важлива отримана кваліфікація. Якщо за рахунок бюджет отримав кваліфікацію "молодший спеціаліст", то можна отримати "бакалав" або "магістр". Якщо отримав "бакалавр", то можна отримати "магістр"
Коментувати
Галина
якщо абітурієнт має бажання подати документи у медичний університет на другий курс на базі диплому молодшого спеціаліста , у якому вигляді подається заява? у електронному чи особисто до закладу?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!