Інфоресурс протестував систему е-кабінетів

Систему електронних кабінетів вступників готують до роботи в умовах пікового навантаження

Інфоресурс протестував систему е-кабінетів

Державне підприємство «Інфоресурс», впродовж двох днів протестувало роботу системи, через яку відбувається реєстрація електронних кабінетів вступників.

За словами, директора ДП «Інфоресурс» Оксани Бєлік, тестова реєстрація кабінетів проводиться другий рік поспіль.

«У такий спосіб, зокрема, ми перевіряємо систему ЄДЕБО в умовах пікового навантаження, завершуємо її налаштування. Для того, щоб якнайбільше вступників скористалися такою можливістю ми збільшили час для тестування з однієї до шести годин. На нашу пропозицію відгукнулось багато людей, однак пікові навантаження під час тестування були в рази менші, ніж зазвичай бувають в пікові дні вступної кампанії», - зазначила Оксана Бєлік.

Потренуватися у реєстрації кабінету та подати через нього тестові заяви впродовж 25 і 26 червня з 11-ї до 17-ї години міг будь-хто охочий. Для цього потрібно було зайти на сайт http://ez.osvitavsim.org.ua/ , заповнити форму згенерованими системою даними та подати заяву до визначеного інструкцією вишу.

Важливо, що під час тестової реєстрації вступники вказували не свої реальні дані - ім'я, прізвище, тестові бали ЗНО або середній бал свідоцтва/атестата про повну середню освіту, - а згенеровану системою інформацію.

У такий спосіб вступник отримував досвід реєстрації кабінету на свою реальну адресу, ознайомлювався з панеллю інструментів, завантажував необхідні для подачі заяв файли. Крім того, подавши тестову заяву до визначеного в інструкції переліку вишів, учасник мав можливість відстежити її статус, розміщення у папках кабінету тощо.

Вже найближчим часом всі кабінети будуть видалені з системи, а подані в межах тестового періоду заяви - скасовані.

Для отримання оперативної інформації про старт і проведення вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
26.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
На сайті забагато реклами, яка закриває текст. Намагалась ознайомитись з Інстукцією роботи в Електронному кабінеті, інформацію закриває реклама взуття. Взагалі мовчу про "випливаючі" вікна з рекламою Поплавського та Вітковської. Питання: навіщо створювати такі незручності користувачам? І до чого реклама взуття на освітньому сайті для дітей?
!!!
Для Катя: Так заблокуйте рекламу і все, що Вам заважає. Це ж не проблема.
ммм
Для !!!: якби вона могла, то не скулила б тут. а ваш коментар - пустомельство. такій людині одразу треба відповідати як то зробити. блін, і це сайт вчителів.
ммм
Для Катя: гугл у поміч. або є такий додаток до браузера ghostery. встановлюєте і обираєте, що глушити. реклама у вас святкує, бо немає захисту.
Коментувати