Виші затвердили власні умови вступу 2019 року

Умови вступу містять інформацію, що допоможе зорієнтуватись у питаннях вступу

Виші затвердили власні умови вступу 2019 року

Українські заклади вищої освіти затвердили правила прийому вступників, що використовуватимуться при проведенні вступної кампанії в 2019 році.

Правила прийому навчальних закладів отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної електронної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс».

Правила прийому закладів освіти містять перелік акредитованих та неакредитованих освітніх програм, а також конкурсних пропозицій, за якими здійснюватиметься прийом на кожний рівень вищої освіти.

Також правила визначають порядок проведення конкурсного відбору та строки зарахування вступників за ступенями вищої освіти.

Вступники та їхні батьки мають можливість ознайомитись з переліком конкурсних предметів, з яких вступники мають подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на основі повної загальної середньої освіти.

Окрім цього, умови вступу до закладів вищої освіти містять іншу корисну інформацію, що допоможе абітурієнтам зорієнтуватись в особливостях проведення вступної кампанії.

Ознайомитись з умовами прийому ви можете на сайті «Вступ.ОСВІТА.UA» на сторінках навчальних закладів або у розділі сайту Освіта.ua умови вступу.

УМОВИ ВСТУПУ

Освіта.ua
05.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів