Інформація для абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA

Дані про спеціальності та конкурсні пропозиції навчальних закладів доступні на сайті Вступ.ОСВІТА.UA

Інформація для абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA

9 липня оновлено базу даних Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що інформує абітурієнтів про умови вступу та хід вступної кампанії до закладів вищої освіти України.

На сайті інформаційної системи доступна інформація про 67 300 конкурсних пропозицій від 1144 університетів, інститутів, академій, коледжів та технікумів України, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Зокрема, на сайті доступна інформація про конкурсні предмети для вступу на ту чи іншу спеціальність, ліцензовані обсяги, коефіцієнти, що застосовуються до конкурсних балів вступника тощо.

Окрім того, на сайті розміщена актуальна контактна інформація навчальних закладів, а також файли з умовами прийому до кожного закладу вищої освіти.

Найближчим часом на сайті інформаційної системи будуть також розміщені обсяги державного замовлення за кожною конкурсною пропозицією, що відбудеться після затвердження відповідних обсягів Кабінетом Міністрів України.

Також, на сайті вже опубліковано близько 163 000 заяв від вступників для здобуття ступенів молодшого спеціаліста на базі 9 класу та здобуття ступеня магістра за окремими спеціальностями.

Окрім цього, на сайті доступна статистична інформація вступної кампанії 2017 року, що допоможе абітурієнтам зорієнтуватися та оцінити можливості вступу на бюджет на ту чи іншу спеціальність кожного закладу освіти.

Публікація рейтингових списків вступників для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 13 липня 2018 року.

Нагадаємо, що зараз триває реєстрація електронних кабінетів вступників, які подаватимуть заяви в електронному вигляді. Подання заяв про вступ розпочнеться 12 липня.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
10.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів