Затверджено умови прийому молодших спеціалістів

Міносвіти затверджено Умови прийому на навчання для здобуття рівня молодшого спеціаліста в 2018 році

Затверджено умови прийому молодших спеціалістів

Міністерством освіти затверджено Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році. Норми документа стануть обов’язковими при прийомі вступників для закладів освіти незалежно від форм власності та підпорядкування, включаючи заклади професійної освіти, окрім військових навчальних закладів.

Передбачається, що прийом заяв та документів від вступників на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання розпочнеться 02 липня та закінчиться 14 липня.

Вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди будуть проведені у період з 15 липня до 22 липня.

Рейтинговий список вступників, які вступатимуть на основі вступних випробувань, із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання ними права на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за державним або регіональним замовленням буде оприлюднений не пізніше 12.00 годині 24 липня.

Вступники, які отримають рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 28 липня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має відбутись  не пізніше 30 липня, за кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше 2 серпня.

Реєстрація електронних кабінетів та завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту для абітурієнтів, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання розпочнеться 02 липня та триватиме до 25 липня.

Прийом заяв та документів від цієї категорії вступників розпочнеться 12 липня і закінчиться 01 серпня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та 08 серпня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Творчі конкурси будуть проводені з 28 липня до 07 серпня, вступні іспити - з 02 до 07 серпня, співбесіди - з 02 до 04 серпня.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти за іншими (крім денної) формами навчання строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору і зарахування на навчання будуть визначаються правилами прийому. При цьому прийом документів закінчується не раніше 07 серпня, тривалість прийому документів становить не більше 30 днів, зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір, зарахування на місця державного та регіонального замовлення закінчується не пізніше 15 вересня.

Для вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника та всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору і зарахування на навчання визначаються правилами прийому. При цьому зарахування на місця державного (регіонального) замовлення закінчується не пізніше 15 вересня.

Затвердженими Умовами прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста також визначений порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі, порядок організації та проведення конкурсного відбору, інші особливості прийому вступників для здобуття рівня молодшого спеціаліста.

Умови прийому на навчання

Освіта.ua
17.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів